Geodeta w Kutnie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 475 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 782 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kutnie

Geodeta Kutno

Profesjonalna Geodezja Kutno

22 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to GEO Marcin Skórski są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geodezji. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

GEO-EKSPERT Usługi Geodezyjne Rafał Dobiegała - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Kutno

GEO-EKSPERT Usługi Geodezyjne Rafał Dobiegała

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. GEO-EKSPERT Usługi Geodezyjne Rafał Dobiegała ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

IGeo Usługi Geodezyjne Łukasz Wojciechowski - Doskonała Ewidencja Gruntów Kutno

IGeo Usługi Geodezyjne Łukasz Wojciechowski

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. IGeo Usługi Geodezyjne Łukasz Wojciechowski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

RAJ-BUD - Pierwszorzędna Geodezja w Kutnie

Pierwszorzędna Geodezja w Kutnie

RAJ-BUD to wybitni specjaliści od geodezji, obsługujący Klientów z miejscowości Kutno i pobliskich powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Vitamis - Perfekcyjna Geodezja Kutno

Vitamis

Firma geodezyjna Vitamis to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Kutna. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

ARTProx - usługi remontowo-wykończeniowe - Staranna Ewidencja Gruntów Kutno

Staranna Ewidencja Gruntów Kutno

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z doświadczenia ARTProx - usługi remontowo-wykończeniowe. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

PHU SABEX - Świetny Geodeta Kutno

Świetny Geodeta

Ten świetny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy - PHU SABEX to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Geodezja Benedykcińscy - Dobra Firma Geodezyjna Kutno

Geodezja Benedykcińscy

Uwierz w kompetentną kadrę Geodezja Benedykcińscy. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Kutno za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Geodezyjne Geopunkt Mariusz Niewiadomski - Doskonała Geodezja Kutno

Usługi Geodezyjne Geopunkt Mariusz Niewiadomski

Jeśli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Usługi Geodezyjne Geopunkt Mariusz Niewiadomski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

ANTALI - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Kutno

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

ANTALI to dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Kutna - przekonaj się na własne oczy! Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Kutnie

Pierwszorzędna Geodezja Kutno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6040m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wyodrębnienie działki z zabudowaniami Termin s...

 • Łanięta

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5500m², Kutno

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z wyjątkową wiedzą w temacie znakomitych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kutno

2022-12-02 do 2022-12-10

Utalentowany Geodeta Kutno

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Oporów

2022-11-08 do 2022-11-16

Świetne Usługi Geodezyjne Kutno

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Kutno

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Kutno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Kutno

2022-10-23 do 2022-10-31

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Piątek

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piątek

2022-12-07 do 2022-12-07

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Łęczyca

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łęczyca

2022-12-07 do 2022-12-15

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Gostynin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gostynin

2022-10-05 do 2022-10-13

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5500m², Gostynin

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5500m² jest idealne do Ciebie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gostynin

2022-12-05 do 2022-12-13

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1.45ha, Gostynin

Szukane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1.45ha. Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gostynin

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1200m², Lubień Kujawski

Ten Klient zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1200m²". Jako dobra firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Lubień Kujawski

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 16000m², Antoninów

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Mazowieckie. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 16000m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Antoninów

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3200m², Bąków Górny

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3200m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Bąków górny

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2.7ha, Sokolniki-Parcela

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2.7ha. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Sokolniki-Parcela

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 58100m², Wólka Wysoka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 58100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wólka wysoka

2022-08-30 do 2022-09-07

Wyjątkowy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Witam,szukam geodety to sporzadzenia ma...

 • Głowno

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1800m², Popłacin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 09-506 Popłacin Termin skorzystania z ...

 • Popłacin

2022-08-30 do 2022-09-07

Wykwalifikowany Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Kujawsko-pomorskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Krzewent

2023-01-11 do 2023-01-19

Korzystne Prace Geodezyjne Kutno

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja geodezyjna, budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykona...

 • Ustronie

2022-07-24 do 2022-08-01

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ustronie

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Łowicz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łowicz

2022-11-24 do 2022-11-24

Sumienna Firma Geodezyjna Kutno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5170m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka rolna z Warunkami zabudowy - podział...

 • Klęk

2022-10-25 do 2022-11-02

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1505m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ługi

2022-09-01 do 2022-09-01

Solidna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2022-08-25 do 2022-09-02

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa boisk Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wygraliśmy przetarg na realizacje boisk w Płocku a...

 • Płock

2022-08-17 do 2022-08-25

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów