Studnie głębinowe w Kutnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 423 977 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 886 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Kutnie

Studnie głębinowe Kutno

PHU Erem Roman Mrugałło

19 opinii

Pierwszorzędne studniarstwo to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

WOLMIKO PRZEMYSŁAW WOLF - Perfekcyjne Studniarstwo Kutno

WOLMIKO PRZEMYSŁAW WOLF

Studniarstwo w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

FHU GORACY - Profesjonalne Kopanie Studni w Kutnie

Profesjonalne Kopanie Studni w Kutnie

Chesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu profesjonalnego kopania studni z Kutna do realizacji zaplanowanych działań? Firma FHU GORACY jest gotowa Ci pomóc. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Wotex - Znakomite Studnie Głębinowe Kutno

Wotex

Zrealizowanie studni głębinowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Wotex ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Rem-Bud - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej Kutno

Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej

Powierz prace dotyczące wiercenia studni głębinowej fachowcom firmy Rem-Bud z miejscowości Kutno. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Kutna nie mają sobie równych. Ażeby otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

RAJ-BUD - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Kutno

RAJ-BUD

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od studni głębinowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry RAJ-BUD. Kutno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Już nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

RS Bud Kutno Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Świetna Studnia Kopana Kutno

RS Bud Kutno Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Myślisz, że świetna studnia kopana to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z RS Bud Kutno Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

ARTProx - usługi remontowo-wykończeniowe - Najlepsze Studnie Wiercone Kutno

Najlepsze Studnie Wiercone Kutno

Jesteś zdania, że najlepsze studnie wiercone to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z ARTProx - usługi remontowo-wykończeniowe udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

PHU SABEX - Profesjonalne Studnie Wiercone Kutno

PHU SABEX

PHU SABEX oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kutna i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Remarbud - Najlepsze Studnie Głębinowe Kutno

Najlepsze Studnie Głębinowe Kutno

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Remarbud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 25 zleceń na studnie głębinowe w Kutnie

Studnia Głębinowa Kutno

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o wykopanie studni". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie studni głębinowej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Strzelce

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 45m, Kutno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 45m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kutno

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję wykopać studnię, Śleszyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Śleszyn

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o wykopanie studni, Łęczyca

Jako specjalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zapytanie o treści "Zapytanie o wykopanie studni" jest stworzone dla Ciebie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Łęczyca

2022-08-22 do 2022-08-30

Tania Budowa Studni Głębinowej Kutno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 6m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Gostynin

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o wykopanie studni, Koserz

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność jest założona z pasji do studniarstwa i oferuje pierwszorzędne budowanie studni na obszarze miejscowości Wielkopolskie, a także okolicznych miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Koserz

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 4 dni temu

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 15m, Miałkówek

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miałkówek

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapytanie o wykonanie studni abisyńskiej, 12m, Sokolniki-Las

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 12m Umiejscowienie studni: Ogrod dzialkowy Wymagania dodatkowe: Abisynka do uzytku przez dzialkowiczow gdy nie ma wody biezacej . Abisynka przy miejscu gdzie byla stara studnia z krega...

 • Sokolniki-Las

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 100m, Nowy Ochędzyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy ochędzyn

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na wykopanie studni, Chodecz

Profesjonalne kopanie studni to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Chodecz

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 3 dni temu

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 60m, Stryków K.łodzi

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 60m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Wpuszczane rury stalowe Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stryków k.łodzi

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m, Samotnik

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • samotnik

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecę wykonanie studni, Kowal

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę wykonanie studni", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kowal

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 8m, Płock

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej oferty budowy studni głębinowej prędko nie znajdzie na terenie Płocka, więc jeśli szuka pierwszorzędnej budowy studni głębinowej to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Płock

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o wykopanie studni, Skotniki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Witam serdecznie, posiadam studnię głębinową ale chodzi mi o jej doprowadzenie do poprawnego stanu użytkowa...

 • Skotniki

2022-11-04 do 2022-11-12

Opłacalna Budowa Studni Głębinowej

Doprowadź do tego, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny budowy studni głębinowej stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Dąbrówka wielka

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 26m, Emilia

Jako ekspert od studniarstwa i budowania studni, świadczący usługi dla Klientów z Łódzkiego i sąsiednich powiatów - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 26m". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Emilia

2022-12-21 do 2022-12-29

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Zgierz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Witam, na placu budowy, ekipa budowlana zgłosiła problem z pompą głębinową (wyskakuje bezpiecznik przy włączeniu). zam...

 • Zgierz

2022-08-02 do 2022-08-10

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 38m, Zgierz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 38m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Pogłębienie studni Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zgierz

2022-07-25 do 2022-08-02

Solidne Kopanie Studni Kutno

Masz zamiar wykonać zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o wykopanie studni to doskonały wybór. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Skoki duże

2022-12-09 do 2022-12-17

Zlecę wykonanie studni abisyńskiej, 4m, Budy Iłowskie

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 4 Umiejscowienie studni: ogród Wymagania dodatkowe: - studnia abisyńska z pompą ręczną, - wody są na głębokości 1,5 - 2m, - studnia do celów ogrodniczych/budowlanych. Ter...

 • Budy iłowskie

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 6m, Budy Iłowskie

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Mazowieckiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Budy iłowskie

2022-09-06 do 2022-09-06

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Niesłuchowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: 2023-01-12...

 • Niesłuchowo

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m, Stare Krasnodęby

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Mam studnię głębinową (otwór wiertniczy 30 metrów, wykonany w 1993 r.), która nie była używana ostatnie lata. Chciałby...

 • Stare krasnodęby

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebuję wykopać studnię, Aleksandrów Łódzki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Aleksandrów Łódzki

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych