Studnie głębinowe w Brzezinach

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 880 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 791 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Brzezinach

Studnie głębinowe Brzeziny

Doskonałe Studnie Głębinowe

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij HP Project. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

DA-GO Dariusz Góralczyk - Fantastyczne Kopanie Studni Brzeziny

Fantastyczne Kopanie Studni Brzeziny

1 opinia

Powierz usługę fantastycznego kopania studni fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Brzeziny i przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7 - Solidne Studniarstwo w Brzezinach

Solidne Studniarstwo w Brzezinach

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Brzezin, ale także okolicznych powiatów. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Usługi koparko-ładowarką i transport - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Brzeziny

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

Powierz usługę kopania studni profesjonalistom z miejscowości Brzeziny. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Brzezin są w ścisłej czołówce. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

F.P.H.U Contessa Beruski - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Brzeziny

F.P.H.U Contessa Beruski

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z F.P.H.U Contessa Beruski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Solarnet - Pierwszorzędne Studniarstwo Brzeziny

Solarnet

Pierwszorzędne studniarstwo to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PPHU BUDMAX - Najlepsze Studnie Głębinowe Brzeziny

Najlepsze Studnie Głębinowe

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z PPHU BUDMAX perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MAR-BRUK - Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Brzeziny

Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Brzeziny

Najlepsze wiercenie studni głębinowej to życiowa pasja ekipy z firmy MAR-BRUK - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Firma remontowo-budowlana - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Brzeziny

Firma remontowo-budowlana

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy kopania studni fachowcom z firmy Firma remontowo-budowlana. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Brzezin i okolicznych miast. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Grzegorz chruściel - Pierwszorzędna Studnia Kopana Brzeziny

Grzegorz chruściel

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Grzegorz chruściel. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Brzezinach

Zapytanie o wykopanie studni, Brzeziny

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą budowy studni? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Brzeziny

2023-10-17 do 2023-10-25

Tania Budowa Studni Głębinowej Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brzeziny

2023-09-16 do 2023-09-24

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 150m, Brzeziny

Ten Klient jest zdania, że staranna studnia głębinowa to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 150m". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Brzeziny

2023-08-02 do 2023-08-10

Bezkonkurencyjna Budowa Studni Głębinowej

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej oferty budowy studni głębinowej szybko nie znajdzie na terenie Brzezin, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnej budowy studni głębinowej to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Brzeziny

2023-07-14 do 2023-07-22

Doskonała Budowa Studni Głębinowej

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu budowy studni głębinowej stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 10m. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Brzeziny

2023-06-28 do 2023-07-06

Znakomita Budowa Studni Głębinowej

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Brzeziny i z sąsiednich miast. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Brzeziny

2023-06-07 do 2023-06-15

Wykonanie studni głębinowej, 26m, Gucin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 26m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gucin

2023-07-04 do 2023-07-12

Świetna Studnia Głębinowa Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: Klient nie wie...

 • Koluszki

2023-07-20 do 2023-07-28

Profesjonalne Budowanie Studni Brzeziny

Klient wprowadził zapytanie "Potrzebuję wykopać studnię". Wykonaj zadanie profesjonalnego budowania studni jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji zleceń z okolic Łódzkiego i pobliskich powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Koluszki

2023-07-18 do 2023-07-26

Korzystna Budowa Studni Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Borowa

2023-08-03 do 2023-08-11

Perfekcyjna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Podlewanie ogrodu Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalonka

2023-06-09 do 2023-06-17

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Bratoszewice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bratoszewice

2023-09-06 do 2023-09-14

Szukam ekipy do wykopania studni, Anielin Swędowski

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam ekipy do wykopania studni. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Anielin swędowski

2023-06-29 do 2023-07-07

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m, Stryków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stryków

2023-08-10 do 2023-08-18

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 40m, Żelechlinek

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy studni głębinowej, mimo że szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 40m. To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Żelechlinek

2023-07-08 do 2023-07-16

Solidne Studniarstwo Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Głowno

2023-07-09 do 2023-07-17

Profesjonalna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia będzie przeznaczona do nawadniania Działka nie jest zagospodarowana łatwy wjazd Na działce jest wod...

 • Łagiewniki nowe

2023-06-01 do 2023-06-09

Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Stryków łódzkie

2023-05-29 do 2023-06-06

Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-09-24 do 2023-10-02

Szukam ekipy do wykopania studni, Łódź

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, szczególnie na obszarze Łodzi, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łódź

2023-09-28 do 2023-10-06

Wyjątkowe Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-10-10 do 2023-10-18

Zapytanie o wykopanie studni, Łódź

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łódź

2023-10-04 do 2023-10-12

Budowa Studni Głębinowej

Spraw, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z branży budowy studni głębinowej stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie studni. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-06-02 do 2023-06-10

Budowa Studni Głębinowej

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni" jest idealne dla Ciebie. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Łódź

2023-08-01 do 2023-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o studniach głębinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych