Studnie głębinowe w Brzezinach

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 546 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 422 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Brzezinach

Studnie głębinowe Brzeziny

Doskonałe Studnie Głębinowe

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij HP Project. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

DA-GO Dariusz Góralczyk - Fantastyczne Kopanie Studni Brzeziny

Fantastyczne Kopanie Studni Brzeziny

1 opinia

Powierz usługę fantastycznego kopania studni fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Brzeziny i przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7 - Solidne Studniarstwo w Brzezinach

Solidne Studniarstwo w Brzezinach

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Brzezin, ale także okolicznych powiatów. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Usługi koparko-ładowarką i transport - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Brzeziny

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

Powierz usługę kopania studni profesjonalistom z miejscowości Brzeziny. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Brzezin są w ścisłej czołówce. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

F.P.H.U Contessa Beruski - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Brzeziny

F.P.H.U Contessa Beruski

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z F.P.H.U Contessa Beruski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Solarnet - Pierwszorzędne Studniarstwo Brzeziny

Solarnet

Pierwszorzędne studniarstwo to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE ,PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI - Najlepsze Studnie Głębinowe Brzeziny

Najlepsze Studnie Głębinowe

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PPHU BUDMAX - Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Brzeziny

Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Brzeziny

Najlepsze wiercenie studni głębinowej to życiowa pasja ekipy z firmy PPHU BUDMAX - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

MAR-BRUK - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Brzeziny

MAR-BRUK

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy kopania studni fachowcom z firmy MAR-BRUK. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Brzezin i okolicznych miast. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma remontowo-budowlana - Pierwszorzędna Studnia Kopana Brzeziny

Firma remontowo-budowlana

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Firma remontowo-budowlana. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 29 zleceń na studnie głębinowe w Brzezinach

Kopanie Studni Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Katarzynów

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam ekipy do wykopania studni, Wola Rakowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Prose o koszt Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Wola rakowa

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o wykopanie studni, Skotniki

Podjęcie decyzji o wyborze budowy studni głębinowej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o wykopanie studni. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Skotniki

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję wykopać studnię, Łódź Ul.traktorowa C

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie studniarstwa możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Łódzkiego, który napisał "Potrzebuję wykopać studnię". Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Łódź ul.Traktorowa C

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 100m, Łódź

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Łódź, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Łódź

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę wykonanie studni, Łódź

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łódź

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o wykopanie studni, Łódź

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o wykopanie studni", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łódź

2022-10-03 do 2022-10-11

Wyjątkowe Budowanie Studni Brzeziny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: przewiercenie sie przez skałe, wyczyszczenie starej studni Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Łódź

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 100m, Łódź

To zlecenie o treści - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 100m jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Łodzi i okolic. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2022-08-13 do 2022-08-21

Potrzebuję wykopać studnię, Łódź

Ten Klient pragnąc dotrzeć do budowy studni powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Potrzebuję wykopać studnię. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Łódź

2022-10-06 do 2022-10-14

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 15m, Łódź

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-11-16 do 2022-11-24

Solidne Studniarstwo Brzeziny

To zlecenie o treści - Szukam ekipy do wykopania studni jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódź i okolic. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Łódź

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałej Jakości Studnia Głębinowa Brzeziny

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od studni głębinowej potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję wykopać studnię. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Łódź na pewno pokażesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Łódź

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na wykopanie studni, Łódź

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka Wymagania dodatkowe: Chcę wykopać studnie żeby podlewać ogród Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łódź

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam ekipy do wykopania studni, Łódź

Spraw, że budowa studni nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z branży budowy studni stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy do wykopania studni. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Łódź

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 63m, Łódź

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na najlepsze budowanie studni w rejonie Łodzi i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 63m", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łódź

2022-12-24 do 2023-01-01

Potrzebuję wykopać studnię, Łódź

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-07-24 do 2022-08-01

Bezkonkurencyjna Budowa Studni Brzeziny

Ten Klient szukając budowy studni powinien namierzyć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Wykonanie studni głębinowej, 38m. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łódź

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o wykopanie studni, Łódź

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykopanie studni". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie studni głębinowej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Łódź

2022-10-18 do 2022-10-26

Wykonanie studni głębinowej, 10m, Łódź

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-07-25 do 2022-08-02

Wyjątkowe Kopanie Studni

Zrealizuj zapytanie dotyczące wyjątkowego kopania studni od rzetelnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Skierniewice lub okolicy. Zachęcamy do kontaktu.

 • Skierniewice

2022-08-13 do 2022-08-21

Profesjonalna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Skierniewice

2022-09-12 do 2022-09-12

Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Witam, na placu budowy, ekipa budowlana zgłosiła problem z pompą głębinową (wyskakuje bezpiecznik przy włączeniu). zam...

 • Zgierz

2022-08-02 do 2022-08-10

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 38m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Pogłębienie studni Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zgierz

2022-07-25 do 2022-08-02

Tania Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 60m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Wpuszczane rury stalowe Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stryków k.łodzi

2022-07-28 do 2022-08-05

Solidne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • samotnik

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m, Dąbrówka Wielka

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od studniarstwa. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dąbrówka wielka

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 26m, Emilia

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Emilia

2022-12-21 do 2022-12-29

Dobra Budowa Studni Głębinowej

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódzkie i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rydzynki

2022-08-03 do 2022-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych