Geodeta w Brzezinach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Brzezinach

Geodeta Brzeziny

GEO Marcin Skórski

22 opinie

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów to wykorzystaj doświadczenie GEO Marcin Skórski. Brzeziny i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7 - Świetna Firma Geodezyjna Brzeziny

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7

Sprawdź wieloletnie doświadczenie SOLARNET-automatykaelektroinstalacjeroletysolariumserwis24h7. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Brzezin za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Solarnet - Perfekcyjna Geodezja Brzeziny

Solarnet

Solarnet oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Brzezin oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE ,PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI - Doskonała Ewidencja Gruntów w Brzezinach

Doskonała Ewidencja Gruntów w Brzezinach

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego.

PPHU BUDMAX - Staranne Usługi Geodezyjne Brzeziny

PPHU BUDMAX

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Brzeziny, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

MAR-BRUK - Kompetentny Geodeta Brzeziny

Kompetentny Geodeta Brzeziny

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Firma remontowo-budowlana - Perfekcyjny Geodeta Brzeziny

Perfekcyjny Geodeta

Nie znajdziesz innych tak perfekcyjnych geodetów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Brzeziny i w całym powiecie. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Waldemar Stuleblak - Dobry Geodeta Brzeziny

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Waldemar Stuleblak

Ten geodeta działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej geodezji. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Eurogeopol Andrzej Dzikowski Piotr Koszewski Grażyna Koszewska - Utalentowany Geodeta Brzeziny

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Eurogeopol Andrzej Dzikowski Piotr Koszewski Grażyna Koszewska

Chcesz znaleźć godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Eurogeopol Andrzej Dzikowski Piotr Koszewski Grażyna Koszewska będzie najszybszą drogą. Mają propozycję dla każdego.

Firma Remontowo-Budowlana "KAMBUD" - Fantastyczny Geodeta Brzeziny

Fantastyczny Geodeta Brzeziny

Każdy, kto szuka usługi geodezyjnej winien niezwłocznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Brzezinach

Fachowe Usługi Geodezyjne Brzeziny

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słotwiny

2022-11-29 do 2022-12-07

Doskonałe Prace Geodezyjne Brzeziny

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Borowa

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebuję geodety, podział działki, 5170m², Klęk

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5170m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka rolna z Warunkami zabudowy - podział...

 • Klęk

2022-10-25 do 2022-11-02

Usługi Geodezyjne

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Ługi

2022-09-01 do 2022-09-01

Usługi Geodezyjne

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do geodezji i oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Łódzkiego, a także okolicznych miast i powiatów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Głowno

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Bukowiec

Jako utalentowani pracownicy dacie radę spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Ogłoszenie brzmi "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Bukowiec

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 87ha, Skotniki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 87ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Skotniki

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3800ha, Łódź Widzew Widzew

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Łódzkiego, który napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3800ha". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź Widzew widzew

2022-09-01 do 2022-09-09

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: przyłacze kanalizacyjne Powierzchnia działki: 725m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-08-14 do 2022-08-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 700m², Łódź

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łódź

2022-10-17 do 2022-10-25

Znakomite Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1319m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Łódź

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie i inwentaryzacja domu je...

 • Łódź

2023-01-20 do 2023-01-28

Potrzebuję geodety, 30m², Łódź

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Łodzi za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Potrzebuję geodety, 30m²". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Łódź

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Łódź

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Łódź, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Łódź

2022-12-13 do 2022-12-21

Nieprzeciętny Geodeta Brzeziny

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: W związku z realizacją zadnia pn. „Rozbudowa Wo...

 • Łódź

2022-12-29 do 2023-01-06

Pierwszorzędny Geodeta

Klient, który planuje zakup pierwszorzędnej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Łódź

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Łódź

Cel usług geodezyjnych: budowa restauracji Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: pełna obsługa geodezyjna budowy budynku...

 • Łódź

2022-07-20 do 2022-07-28

Solidna Geodezja Brzeziny

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Łodzi. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Łódź

2022-07-27 do 2022-08-04

Najwyższej Klasy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: analiza granic działki Powierzchnia działki: 440m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Analiza granic działki. Czy o...

 • Łódź

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Łódź

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam geodety, podział działki, 1ha, Łódź

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łódź

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Łódź

Cel usług geodezyjnych: pokazanie punktów w terenie Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Na podstawie podan...

 • Łódź

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalna Geodezja

Jako wybitny specjalista od geodezji, obsługujący Klientów z miejscowości Łódź i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę usługę geodezyjną, 1ha, Łódź

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: dla działek 16/7, 16/8 0027 obr 1. arku...

 • Łódź

2022-12-14 do 2022-12-22

Firma Geodezyjna Brzeziny

Klienta interesuje dobra firma geodezyjna działająca na terenie Łodzi. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 8000m². Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-10-15 do 2022-10-23

Zlecę usługę geodezyjną, 550m², Łódź

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od doskonałych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Łódź

2023-01-02 do 2023-01-10

Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1811m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łódź

2022-11-12 do 2022-11-20

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów