Geodeta w Łasku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 247 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Łasku

Geodeta Łask

Kompetentny Geodeta

22 opinie

Każdy, kto planuje kupno usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

PRO BUD Szymon Łysik - Doświadczony Geodeta Łask

Doświadczony Geodeta Łask

10 opinii

Klient, który szuka najlepszej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

PROFFIS - Projekty budowlane - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Łask

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Łask

2 opinie

Jesteś zdania, że perfekcyjna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GEODOMAR - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Łask

GEODOMAR

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Łasku do realizacji zaplanowanych działań? Firma GEODOMAR jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

GOODGEO usługi geodezyjne - Profesjonalna Geodezja Łask

Profesjonalna Geodezja

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to GOODGEO usługi geodezyjne są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geodezji. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Zakład Malarski Piotr Buchwald - Profesjonalna Firma Geodezyjna w Łasku

Profesjonalna Firma Geodezyjna w Łasku

Wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Zakład Malarski Piotr Buchwald - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Łasku, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Max Pol - Rzetelna Firma Geodezyjna Łask

Max Pol

Szukasz godnego uwagi fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

F.H.U.San-Seb Iwona Baranowska - Perfekcyjna Geodezja Łask

F.H.U.San-Seb Iwona Baranowska

Firma F.H.U.San-Seb Iwona Baranowska oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Łasku i z sąsiednich miast. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Geo Expert Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Krzysztof Junkiewicz - Świetna Firma Geodezyjna Łask

Geo Expert Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Krzysztof Junkiewicz

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Geo Expert Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Krzysztof Junkiewicz. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Łasku za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Geodezyjno Kartograficzne Krystyna Kowalska - Tanie Usługi Geodezyjne Łask

Tanie Usługi Geodezyjne

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od tanich usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Usługi Geodezyjno Kartograficzne Krystyna Kowalska jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Łasku

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Łask

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Włodzimierz

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Łask Młynisko

Cel usług geodezyjnych: Podzial domu budynki gospodarcze i podworko Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Łask Młynisko

2022-12-02 do 2022-12-10

Pierwszorzędna Geodezja Łask

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Łask, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Łask

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 3ha, Łask

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 3ha", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Łask

2022-11-28 do 2022-12-06

Świetne Prace Geodezyjne Łask

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, chociaż szuka od kilku tygodni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Zaproponuj termin już teraz!

 • Zielęcice

2022-11-27 do 2022-12-05

Wykwalifikowany Geodeta Łask

Jako sprawdzony wykonawca oraz wykwalifikowany geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Łódzkiego lub w sąsiednich miastach? Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chociw

2022-10-25 do 2022-11-02

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Połączenie działek Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-21...

 • Łask

2022-10-20 do 2022-10-28

Wysokiej Klasy Geodeta

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Łasku poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Łask

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebuję geodety, 73m², Łask

Cel usług geodezyjnych: Odnowienie granic Powierzchnia działki: 73m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łask

2022-10-05 do 2022-10-13

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wznowienie granic działek Termin skorzysta...

 • Łask

2022-10-03 do 2022-10-11

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Łask

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 65m², Łask

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i cechująca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, ogłoszenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 65m² jest skierowane do Ciebie. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Łask

2022-09-01 do 2022-09-01

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Łask

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Łask

2022-08-22 do 2022-08-30

Rewelacyjna Firma Geodezyjna Łask

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Zduńskiej Woli, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin!

 • Zduńska Wola

2022-11-16 do 2022-11-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Zduńska Wola

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac geodezyjnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

 • Zduńska Wola

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Zduńska Wola

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zduńska Wola

2023-01-15 do 2023-01-23

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Zduńska Wola

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Utalentowany Geodeta

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, 3004m², Polków. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Polków, gm. Zduńska Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Zelów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zelów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 6000m², Dobroń Duży

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Po wejsciu planu zagos...

 • Dobroń duży

2022-10-25 do 2022-11-02

Świetny Geodeta

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1000m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Łódzkiego i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dobroń

2023-01-13 do 2023-01-21

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1560m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łodzia

2022-11-21 do 2022-11-29

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łodzia

2022-10-23 do 2022-10-31

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Pabianice

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Pabianice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pabianice

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Pabianice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pabianice

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1141m², Pabianice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1141m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pabianice

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Pabianice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Konstantynów Łódzki podział 2 ...

 • Pabianice

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Solidna Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Pabianice

2022-08-29 do 2022-09-06

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów