Elektryk w Miechowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 150 836 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 144 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Miechów - ranking najlepszych firm

Elektryk Miechów

Profesjonalne Usługi Elektryczne Miechów

10 opinii

Utalentowani pracownicy firmy JG ELEKTRO Jakub Guzik spełnią Państwa wymagania w temacie usług elektrycznych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Elektro - HARD - Profesjonalne Instalacje Elektryczne Miechów

Elektro - HARD

22 opinie

Utalentowani pracownicy firmy Elektro - HARD spełnią Państwa wymagania w temacie usług elektrycznych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe INSTEL BW Michał Furgał - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Miechów

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe INSTEL BW Michał Furgał

4 opinie

Od lat pracownicy firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe INSTEL BW Michał Furgał świadczą usługi z zakresu rewelacyjnej wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi elektrycznej. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

ELBROS-BUD - Świetne Usługi Elektryczne Miechów

ELBROS-BUD

3 opinie

Oferuje usługi elektryczne od lat, głównie na obszarze Miechowa, ale także okolicznych powiatów. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

PROELEKTRO - Perfekcyjne Usługi Elektryczne Miechów

PROELEKTRO

1 opinia

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie PROELEKTRO. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w okolicy Miechowa za dokładne podejście do usług elektrycznych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

INSTAL-BUD TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA - Dobry Elektryk Miechów

Dobry Elektryk Miechów

1 opinia

Elektryk z obszerną wiedzą z zakresu dobrych usług elektrycznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

"ADREM" Usługi Remontowo Wykończeniowe - Wysokiej Klasy Elektryk Miechów

"ADREM" Usługi Remontowo Wykończeniowe

3 opinie

Jeśli jeszcze szukasz wysokiej klasy elektryka, to zwróć uwagę na firmę ADREM Usługi Remontowo Wykończeniowe. Oferuje wszechstronne spektrum usług elektrycznych w korzystnych cenach. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Elektroautomatyka - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Miechów

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne

Eksperci z Elektroautomatyka to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży instalatorstwa elektrycznego. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

ZEBB-ELECTRIC - Świetny Elektryk w Miechowie

Świetny Elektryk w Miechowie

Świetny elektryk oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Miechów oraz w okolicznych miastach. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

AMG TECH - Niezawodna Firma Elektryczna Miechów

AMG TECH

AMG TECH oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Miechowa i okolic. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

10 Zleceń - Elektryk Miechów

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Miechów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Miechów

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Kozłów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 15 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba...

 • Kozłów

2022-09-23 do 2022-10-01

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 782 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Miechów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: o...

 • Miechów

2022-09-13 do 2022-09-21

Profesjonalna Elektryka Miechów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Klonów

2022-08-30 do 2022-09-07

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Miechów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

 • Prandocin

2022-05-31 do 2022-06-08

Prace Elektryczne Miechów

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac elektrycznych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zlecenie o treści - Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Słomniki

2022-10-22 do 2022-10-28

Instalatorstwo Elektryczne Miechów

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: Plac •••••• Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Słomniki

2022-07-18 do 2022-11-09

Perfekcyjna Elektryka

Jako elektryk działający na terenie Małopolskiego i świadczący liczne usługi z zakresu perfekcyjnej elektryki zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, do 50m²". Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Słomniki

2022-07-14 do 2022-07-22

Perfekcyjna Elektryka

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 150m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofer...

 • Podobin

2022-07-13 do 2022-07-21

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, 2000m², Niegosławice

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista wykonujący usługi elektryczne i elektryk pierwszej klasy wśród firm elektrycznych z Świętokrzyskiego poznaj treść zlecenia o treści "Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, 2000m²". Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Niegosławice

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 3 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu