Elektryk w Bochni

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 685 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 643 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Bochni

Elektryk Bochnia

Michsal elektromonter Michał Salamon

18 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Trafiłeś w dobre miejsce - Michsal elektromonter Michał Salamon jest do Twoich usług. Elektryka w pełnym zakresie dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów standardowa metoda działania.

Elektro-Dudek - Dobra Firma Elektryczna w Bochni

Dobra Firma Elektryczna w Bochni

13 opinii

Gdy potrzebujesz dobrej firmy elektrycznej pracującej w rejonie Bochni lub okolic to skorzystaj z doświadczenia Elektro-Dudek. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Elektro - HARD - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Bochnia

Elektro - HARD

22 opinie

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to dla firmy Elektro - HARD pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności zupełny standard.

DRelektro Dominik Rabjasz - Znakomite Pogotowie Elektryczne Bochnia

Znakomite Pogotowie Elektryczne Bochnia

5 opinii

Trafny wybór znakomitego pogotowia elektrycznego nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się DRelektro Dominik Rabjasz - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców pełen standard.

Solaris Maciej Puto - Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Bochnia

Solaris Maciej Puto

5 opinii

Jesteś zdania, że doskonałej jakości instalacje elektryczne to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Usługi elektryczne i oświetleniowe od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców typowy pakiet usług.

GTM Industry - Solidne Usługi Elektryczne Bochnia

GTM Industry

5 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi elektrycznej GTM Industry prześciga konkurentów. Renomę oddają referencje szczęśliwych Klientów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Elektra-Tech Kamil Banaś - Dobry Elektryk Bochnia

Elektra-Tech Kamil Banaś

4 opinie

Trafny wybór znakomitego pogotowia elektrycznego nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Elektra-Tech Kamil Banaś - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców pełen standard.

Usługi elektroinstalacyjne Chmielek Gabriel - Fantastyczne Usługi Elektryczne Bochnia

Usługi elektroinstalacyjne Chmielek Gabriel

5 opinii

Dzięki dbałości o szczegóły usługi elektrycznej Usługi elektroinstalacyjne Chmielek Gabriel prześciga konkurentów. Markę tworzą rekomendacje zachwyconych Klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Jakub Poręba El-Mev Instalacje Elektryczne - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Bochnia

Jakub Poręba El-Mev Instalacje Elektryczne

2 opinie

Instalatorstwo elektryczne w najlepszym wydaniu to dla firmy Jakub Poręba El-Mev Instalacje Elektryczne pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Elektro-Technik - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Bochnia

Elektro-Technik

1 opinia

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 27 zleceń na instalacje elektryczne w Bochni

Zlecenie dla elektryka, wykonanie przyłącza elek. domek letniskowy, 26-50mb, Nowy Wiśnicz

Spraw, że prace elektryczne nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z branży prac elektrycznych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie dla elektryka, wykonanie przyłącza elek. domek letniskowy, 26-50mb. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowy Wiśnicz

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

Firma Elektryczna Bochnia

Zakres zlecenia: Po ostatniej awarii prądu w naszym rejonie kiedy powróciło zasilanie u nas w domu wybija jeden bezpiecznik i nie ma prądu w kuchni , salonie.Odlaczylismy kolejno wszystkie urządzenia, żarówki, i sprawdzaliśmy nie ...

 • Rzezawa

2023-01-25 do 2023-02-02

Profesjonalne Instalacje Elektryczne Bochnia

Ten Klient szuka profesjonalistów od instalacji elektrycznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., chcąc doświadczonych specjalistów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bochnia

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w bud. użyteczności publicznej, powyżej 100pkt. el., Baczków

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, ...

 • Baczków

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie dla elektryka, Bochnia

Zakres zlecenia: Serwis latarni hybrydowej Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Bochnia

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Bochnia

Zrealizowanie instalacji elektrycznych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Bochnia

2022-12-28 do 2023-01-05

Solidny Elektryk Bochnia

Zlecający, który szuka usługi elektrycznej winien koniecznie zgłosić się do elektryka takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Lipnica dolna

2022-12-22 do 2022-12-30

Najlepsza Firma Elektryczna

To zlecenie o treści - Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne w w domu, 51-100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Bochni oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Bochnia

2022-12-18 do 2022-12-26

Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne, przegląd elektryczny w w domu, 51-100m², Baczków

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Baczków

2022-12-14 do 2022-12-22

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, dom, 20pkt. el., Bochnia

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 20 Zakres prac: montaż oświetlenia Informacje dodatkowe: Potrzebuję zamontiwac halogeny z czujnikiem ruchu na zewnątrz budynku i oświetlenie w pokojach Termin rozpoczęcia prac: do...

 • Bochnia

2022-12-11 do 2022-12-19

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków