Elektryk w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 059 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Bydgoszczy

Elektryk Bydgoszcz

Rewelacyjny Elektryk w Bydgoszczy

13 opinii

Poszukujesz rzetelnego profesjonalisty wykonującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Bydgoszcz. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

JMP INVEST - Pierwszorzędny Elektryk Bydgoszcz

JMP INVEST

10 opinii

Wypatrujesz wykonawcy świadczącego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Bydgoszcz. Elektryka w pełnym zakresie od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

Marten Instalacje Elektryczne - Rewelacyjne Usługi Elektryczne Bydgoszcz

Rewelacyjne Usługi Elektryczne Bydgoszcz

9 opinii

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Marten Instalacje Elektryczne są dla Ciebie idealni. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Global-Tech Mariusz Brzeski - Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej Bydgoszcz

Global-Tech Mariusz Brzeski

6 opinii

Global-Tech Mariusz Brzeski to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług elektrycznych i wymiany instalacji elektrycznej, obsługujący Klientów z Bydgoszczy i okolicznych miast. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

USŁUGI HANDLOWO-BUDOWLANE BOB-BUD Sebastian Liszka - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Bydgoszcz

USŁUGI HANDLOWO-BUDOWLANE BOB-BUD Sebastian Liszka

4 opinie

Sprawdź USŁUGI HANDLOWO-BUDOWLANE BOB-BUD Sebastian Liszka jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do doskonałej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Bydgoszczy. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

MIKOLA usługi elektryczne - Najlepsza Firma Elektryczna Bydgoszcz

Najlepsza Firma Elektryczna Bydgoszcz

4 opinie

Wyszukanie najlepszej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci MIKOLA usługi elektryczne - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Bydgoszczy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Rad-Tech Radosław Szela - Utalentowany Elektryk Bydgoszcz

Rad-Tech Radosław Szela

4 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze utalentowanego elektryka, to zerknij na firmę Rad-Tech Radosław Szela. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ELEKTROSOUND Krzysztof Koczorowicz - Fantastyczna Wymiana Instalacji Elektrycznej Bydgoszcz

ELEKTROSOUND Krzysztof Koczorowicz

4 opinie

Uniknij problemów i zleć prace specjalistom od wymiany instalacji elektrycznej z Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

McA Elektra - Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Bydgoszcz

McA Elektra

3 opinie

Od wielu lat pracownicy firmy McA Elektra wykonują usługi z zakresu solidnego wykonania instalacji elektrycznej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się - warto.

ELCEM - Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne Bydgoszcz

ELCEM

1 opinia

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia elektrycznego. Specjaliści z ELCEM zaplanują i kompleksowo zakończą prace. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 137 zleceń na instalacje elektryczne w Bydgoszczy

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 1pkt. el., Bydgoszcz

Poszukiwana jest znakomita firma elektryczna działająca w rejonie Bydgoszczy lub okolicach. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 1pkt. el.. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bydgoszcz

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano wczoraj o 08:11

Zlecenie dla elektryka, Bydgoszcz

Zakres zlecenia: podłączenie piekarnika Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-03...

 • Bydgoszcz

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 6 dni temu

Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Bydgoszcz

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do bud. handlowego, 160mb", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bydgoszcz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Bydgoszcz

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż okablowa...

 • Bydgoszcz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 26-50mb, Bydgoszcz

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista od doskonałych usług elektrycznych z Bydgoszczy? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Bydgoszcz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Zlecenie dla firmy na wykonanie inst. odgromowej, dom 101-150m², Bydgoszcz

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Instalacje Elektryczne

Przygotowanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 2pkt. el.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bydgoszcz

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 8 dni temu

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Bydgoszcz

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę prac elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el." jest idealne dla Twojej firmy. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Bydgoszcz

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 8 dni temu

Zlecenie dla elektryka, montaż lub wymiana instalacji, Bydgoszcz

Jeśli Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bydgoszcz

2023-01-23 do 2023-01-31

Dobra Firma Elektryczna Bydgoszcz

Jako dobra firma elektryczna, która nie ma sobie równych w rejonie Bydgoszczy - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy, że jesteś dobry! Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Bydgoszcz

2023-01-22 do 2023-01-30

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków