Dom z cegły w Toruniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 388 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Toruniu

Domy murowane Toruń

Dom Pełen Energii Bydgoszcz

122 opinie

Wykonanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Dom Pełen Energii Bydgoszcz ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Baxbud Piróg Paweł - Solidne Budowanie Domu Murowanego Toruń

Baxbud Piróg Paweł

18 opinii

Powierz zadanie budowania domu murowanego fachowcom firmy Baxbud Piróg Paweł z miejscowości Toruń. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Torunia nie mają sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Wyjatkowedomy.pl - Profesjonalne Domy w Technologii Tradycyjnej Toruń

Wyjatkowedomy.pl

15 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od domów w technologii tradycyjnej to zaufaj doświadczeniu Wyjatkowedomy.pl. Toruń i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

twoj nowy dom (osoba prywatna) - Doskonałej Jakości Dom z Pustaka Toruń

Doskonałej Jakości Dom z Pustaka Toruń

5 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od domu z pustaka? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia twoj nowy dom osoba prywatna. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Paweł Piotrowski - Perfekcyjne Domy Murowane w Toruniu

Perfekcyjne Domy Murowane w Toruniu

4 opinie

Uważasz, że perfekcyjne domy murowane to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Paweł Piotrowski dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

F.H.U. Głowacka - Świetne Domy Murowane Pod Klucz Toruń

F.H.U. Głowacka

3 opinie

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z F.H.U. Głowacka są dla Ciebie idealni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

LE Sage Sebastian Kaźmierczak - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Toruń

LE Sage Sebastian Kaźmierczak

7 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z LE Sage Sebastian Kaźmierczak są dla Ciebie stworzeni. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Metalex Michał Organista - Doskonałej Jakości Domy w Technologii Tradycyjnej Toruń

Metalex Michał Organista

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Metalex Michał Organista są dla Ciebie idealni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

KUJAWIA SP. Z O.O. - Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Toruń

KUJAWIA SP. Z O.O.

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Skorzystaj z doświadczenia KUJAWIA SP. Z O.O.. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Eurostone Sp. z o. o. - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Toruń

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Toruń

2 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Eurostone Sp. z o. o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 34 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Toruniu

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie...

 • Toruń

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Najlepszy Stan Surowy Domu Toruń

Ten Klient myśli, że najlepszy stan surowy domu to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, "pod klucz", 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Toruń

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Porządny Stan Deweloperski Domu Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Toruń

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Toruń

2023-01-22 do 2023-01-30

Profesjonalny Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 70m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Toruń

2023-01-21 do 2023-01-29

Zapytanie o budowę budynku, SSO, do 35m², Toruń

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na perfekcyjne budowanie domów w stanie surowym w rejonie Torunia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o budowę budynku, SSO, do 35m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako kompetentnej firmie. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Toruń

2022-12-26 do 2023-01-03

Porządne Domy w Surowym Stanie Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 330m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwni...

 • Toruń

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 120m², Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Toruń

2022-11-21 do 2022-11-29

Najlepszy Stan Deweloperski Domu

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Toruń

2022-11-18 do 2022-11-26

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Zapytanie o budowę bliźniaka z Ytonga, SSO, 36-100m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy budowania domów w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Torunia i przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Toruń

2022-11-18 do 2022-11-26

Szukam firmy do budowy budynku, stan deweloperski, 36-100m², Toruń

Technologia: Pustak Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcz...

 • Toruń

2022-11-14 do 2022-11-22

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 151-200m², Toruń

Zachwyć tego Zlecającego sprawnym działaniem w okolicach Torunia. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 151-200m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Toruń

2022-11-14 do 2022-11-22

Porządny Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Toruń

2022-11-12 do 2022-11-20

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Toruń

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z terenu Kujawsko-pomorskiego oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Stary toruń

2022-11-11 do 2022-11-19

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 201-300m², Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Toruń

2022-11-08 do 2023-01-11

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 151-200m², Toruń

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego profesjonalnym działaniem na terenie Torunia. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zlecenie o treści "Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 151-200m²" i dowiedź, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Toruń

2022-10-23 do 2022-10-31

Staranny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient wciąż potrzebuje dobrej firmy od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 140m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Toruń

2022-10-21 do 2022-10-29

Porządne Domy w Surowym Stanie

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Torunia. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Toruń

2022-10-03 do 2022-10-11

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Klient napisał "Budowa domu z Porothermu, SSZ, 201-300m²". Wykonaj zlecenie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Torunia i sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Toruń

2022-10-03 do 2022-10-11

Znakomity Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Toruń

2022-10-02 do 2022-10-10

Szukam firmy do budowy budynku, stan deweloperski, do 35m², Stary Toruń

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający budowa domu w stanie surowym są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od budowy domu w stanie surowym. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Stary toruń

2022-09-29 do 2022-10-07

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Toruń

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Mała Nieszawka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Mała nieszawka

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-100m², Osiek Nad Wisłą

Technologia: tradycyjna murowana z Keramzytu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczony: ni...

 • Osiek nad wisłą

2022-09-18 do 2022-09-26

Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Toruń

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Toruń

2022-09-07 do 2022-09-15

Najlepszy Stan Deweloperski Domu

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Torunia. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Toruń

2022-09-07 do 2022-09-15

Budowa bliźniaka z Porothermu, SSZ, 301-500m², Toruń

Jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym z miejscowości Toruń oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Toruń

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, do 35m², Toruń

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak Budowany obiekt: Domek letniskowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Toruń

2022-09-01 do 2022-09-09

Doskonałe Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z TeknoAmerBlok Budowany obiekt: budynek handlowo-usługowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 1400m² Materiał na dach: membrana Budynek podpiwniczon...

 • Toruń

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 100m², Toruń

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Toruń

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych