Układanie kostki brukowej w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 499 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 521 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Sokołowie Podlaskim

Układanie kostki brukowej Sokołów Podlaski

Wybitny Brukarz w Sokołowie Podlaskim

3 opinie

Interwork zatrudnia wybitnych brukarzy - szczególne kompetencje i kadra to ich mocne punkty. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Ogólnobudowlane - Dobry Brukarz Sokołów Podlaski

Dobry Brukarz Sokołów Podlaski

1 opinia

Firma Usługi Ogólnobudowlane oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Sokołowa Podlaskiego i okolic. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Remontowo wykonczeniowa - Sumienna Firma Brukarska Sokołów Podlaski

Sumienna Firma Brukarska Sokołów Podlaski

1 opinia

Uwierz w doświadczoną kadrę Remontowo wykonczeniowa. Ta renomowana firma brukarska jest rozchwytywana w branży w rejonie Sokołowa Podlaskiego za kompletne wykonywanie usług brukarskich. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Amex-Bud - Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej Sokołów Podlaski

Amex-Bud

Firma Amex-Bud to wybitni specjaliści od brukarstwa i układania kostki brukowej, obsługujący Klientów z Sokołowa Podlaskiego i okolicznych powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Slawbud - Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej Sokołów Podlaski

Slawbud

Stworzona z zamiłowania do brukarstwa firma oferuje fantastyczne układanie kostki brukowej na terenie Sokołowa Podlaskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo-Budowlane Stanisław Kierylak - Godna Zaufania Firma Brukarska Sokołów Podlaski

Usługi Remontowo-Budowlane Stanisław Kierylak

Dobry brukarz oferuje swoje usługi na terenie Sokołowa Podlaskiego i w rejonie powiatu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Phu Mirkob - Profesjonalna Firma Układająca Kostkę Brukową Sokołów Podlaski

Phu Mirkob

Ta profesjonalna firma układająca kostkę brukową to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Adrian Cofałka - Najlepsza Firma Brukarska Sokołów Podlaski

Adrian Cofałka

Ta profesjonalna firma układająca kostkę brukową to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Darex-bruk - Dobra Firma Brukarska Sokołów Podlaski

Darex-bruk

Próbujesz dotrzeć do solidnego wykonawcy oferującego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi wśród firm brukarskich. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Wood-Vision - Profesjonalne Brukowanie Sokołów Podlaski

Wood-Vision

Powierz zadanie brukowania specjalistom firmy Wood-Vision z miejscowości Sokołów Podlaski. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Sokołowa Podlaskiego nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Najnowsze z 29 zleceń na układanie kostki brukowej w Sokołowie Podlaskim

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², Kosów Lacki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kosów Lacki

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Wysokiej Klasy Układanie Bruku Sokołów Podlaski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jabłonna Lacka

2023-01-29 do 2023-02-06

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Gródek

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gródek

2023-01-28 do 2023-01-28

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Gródek

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gródek

2023-01-28 do 2023-01-28

Dobry Brukarz Sokołów Podlaski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sokołów Podlaski

2023-01-18 do 2023-01-26

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m², Jabłonna Lacka

Zleceniodawcę interesuje fenomenalna firma brukarska działająca w rejonie Mazowieckiego lub okolicach. Poznaj szczegóły zlecenia o treści - Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Jabłonna Lacka

2022-12-25 do 2023-01-02

Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, około 1000m², Sterdyń

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Do wykonania 1000m2 prac brukarskich . Chodniki ,obrzeża , krawężnik Sterdyń tel.797•••••• Ter...

 • Sterdyń

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Dębe

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę prac brukarskich. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m²" jest idealne dla Twojej firmy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Dębe

2022-09-11 do 2022-09-19

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

Upewnij się, że Klienci zlecający układanie bruku są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od układania bruku. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kosów Lacki

2022-09-02 do 2022-09-10

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Sokołów Podlaski

Chcesz wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m² to wspaniały wybór. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Sokołów Podlaski

2022-07-31 do 2022-08-08

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 1000m², Sokołów Podlaski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokołów Podlaski

2022-07-30 do 2022-08-07

Brukowanie, 201-300m², Miedzna

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miedzna

2022-08-18 do 2022-08-26

Brukarz

Zleceniodawca, który potrzebuje fantastycznej usługi brukarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kamieńczyk

2022-09-11 do 2022-09-19

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m², Węgrów

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Węgrów

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², Węgrów

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako wykonawca oferujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji w mieście Węgrów poznaj treść zlecenia o treści "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m²". Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Węgrów

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Wyszków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wyszków

2022-11-27 do 2022-12-05

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Węgrów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wykonanie wjazdu z kostki brukowej do wykonania wykorytowanie wjazdu, nasypanie k...

 • Węgrów

2023-01-19 do 2023-01-27

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Ciechanowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechanowiec

2022-08-21 do 2022-08-29

Wyjątkowa Firma Brukarska Sokołów Podlaski

Składający zapytanie napisał "Do wykonania brukowanie, do 50m²". Jako wyjątkowa firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • KALISKA a powiat Węgrów

2022-09-24 do 2022-10-02

Fantastyczne Układanie Bruku

Praca do wykonania: podjazd do garazu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Małkinia górna

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Małkinia

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o perfekcyjne układanie bruku z Mazowieckiego. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Małkinia

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę wykonanie parkingu, placu, około 2000m², Krynki

Szukasz dopasowanego do Ciebie zapytania? Jako sprawdzony fachowiec oferujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji wśród firm brukarskich z Podlaskiego poznaj treść zlecenia o treści "Zlecę wykonanie parkingu, placu, około 2000m²". Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Krynki

2022-10-01 do 2022-10-09

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 2000m², Mordy

Zrealizuj zadanie solidnego brukowania o treści "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 2000m²", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mordy

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Szulborze Wielkie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Szulborze Wielkie

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 20m², Siedlce

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Siedlce

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 700m², Siedlce

Dla Klienta namierzenie pierwszorzędnej firmy brukarskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista w kwestii brukarstwa działający na terenie Siedlec, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Siedlce

2023-01-10 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 75m², Siedlce

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista z zakresu fantastycznego brukowania z Siedlec? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Siedlce

2023-01-28 do 2023-02-05

Perfekcyjne Brukarstwo Sokołów Podlaski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 305m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: 305m2 kostka 26,5m2 plyta na taeas 150mb obrzezy 7mb kraweznik najazdowy 24,5mb paline...

 • Siedlce

2023-01-24 do 2023-02-01

Świetny Brukarz

Jako brukarz proponujesz swoje usługi w miejscowości Siedlce oraz w pobliskim rejonie? Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Siedlce

2023-01-26 do 2023-02-03

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy