Układanie kostki brukowej w Węgrowie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 908 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 344 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Węgrowie

Układanie kostki brukowej Węgrów

rom-bruk

10 opinii

Ten sumienny brukarz działa w branży od lat i jest specjalistą przygotowanym do współpracy - rom-bruk to doskonały wybór dla Ciebie. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Wojciech Przyborowski "GARDEN-BRUK" - Rewelacyjne Układanie Bruku Węgrów

Wojciech Przyborowski "GARDEN-BRUK"

1 opinia

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć prace tym fachowcom od układania bruku z miejscowości Węgrów. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TRANS-KOP - Fantastyczne Usługi Brukarskie Węgrów

Fantastyczne Usługi Brukarskie Węgrów

2 opinie

Klient, który planuje zakup fantastycznej usługi brukarskiej musi już teraz zgłosić się do TRANS-KOP i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Kruszbruk - Wybitny Brukarz Węgrów

Wybitny Brukarz

2 opinie

Ten brukarz działa na terenie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego brukarstwa. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

JFP BUDOWNICTWO S.C. Kamil Kużawski Bartosz Wrzosek - Dobry Brukarz Węgrów

JFP BUDOWNICTWO S.C. Kamil Kużawski Bartosz Wrzosek

11 opinii

Ten brukarz posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - JFP BUDOWNICTWO S.C. Kamil Kużawski Bartosz Wrzosek to doskonały fachowiec dla Ciebie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

ŁUK-BRUK - Znakomita Firma Brukarska Węgrów

ŁUK-BRUK

1 opinia

Szukasz godnego uwagi specjalisty świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych wśród firm brukarskich z Węgrowa. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi brukarskie - Utalentowany Brukarz Węgrów

Usługi brukarskie

1 opinia

Utalentowany brukarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług brukarskich śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zarezerwuj termin!

JARBUD - Perfekcyjne Brukarstwo Węgrów

Perfekcyjne Brukarstwo

1 opinia

Założona z pasji do brukarstwa firma oferuje perfekcyjne usługi brukarskie na terenie Węgrowa, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

PMinvest - Wykwalifikowany Brukarz Węgrów

Wykwalifikowany Brukarz Węgrów

11 opinii

Rozpocznij współpracę z PMinvest jeśli szukasz wykwalifikowanych brukarzy oferujących swoje usługi w miejscowości Węgrów oraz w sąsiednich miastach. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane - Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej w Węgrowie

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej w Węgrowie

4 opinie

Od wielu lat pracownicy firmy KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane oferują usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi brukarskiej. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 28 zleceń na układanie kostki brukowej w Węgrowie

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Węgrów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wykonanie wjazdu z kostki brukowej do wykonania wykorytowanie wjazdu, nasypanie k...

 • Węgrów

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², Węgrów

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Węgrów

2023-01-18 do 2023-01-26

Solidne Brukarstwo Węgrów

Jako ekspert od brukarstwa i brukowania, obsługujący Klientów z Mazowieckiego i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kalinowiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebuję firmy do brukowania, 201-300m², Jugi

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jugi

2022-12-27 do 2023-01-04

Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, do 50m², Sadowne

Szukasz dopasowanego do Ciebie zapytania? Jako sprawdzony fachowiec oferujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji wśród firm brukarskich z Mazowieckiego poznaj treść zlecenia o treści "Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, do 50m²". Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Sadowne

2022-11-27 do 2022-12-05

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Wyszków

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania kostki brukowej realizuj zlecenie na układanie kostki brukowej. Zapoznaj się ze zleceniem - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Wyszków

2022-11-27 do 2022-12-05

Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pogorzelec

2022-11-21 do 2022-11-29

Profesjonalne Brukowanie Węgrów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sadowne

2022-11-19 do 2022-11-27

Pierwszorzędne Prace Brukarskie Węgrów

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę prac brukarskich. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zapytanie o treści "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²" jest stworzone dla Ciebie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Sadowne

2022-11-19 do 2022-11-27

Do wykonania brukowanie, do 50m², Kaliska A Powiat Węgrów

Praca do wykonania: konerwacja już ułożonej i użytkowanej powierzchni wyłożonej kostką brukową oraz wykonanie chodnika obrzeża z kostki w ogrodzie Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informac...

 • KALISKA a powiat Węgrów

2022-09-24 do 2022-10-02

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m², Węgrów

Klient napisał "Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie brukarza do realizacji usług z zakresu układania bruku. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Węgrów

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, około 250m², Złotki

Jeśli świadczysz profesjonalne usługi brukarskie i brukowanie na terenie miejscowości Mazowieckie oraz sąsiednich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Złotki

2022-09-13 do 2022-09-21

Brukowanie, 201-300m², Miedzna

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Miedzna

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Księżyki

Ten Klient napisał "Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m²". Przyjmij zlecenie profesjonalnego układania kostki brukowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z okolic Mazowieckiego i okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Księżyki

2022-08-11 do 2022-08-19

Najlepsze Brukowanie

Praca do wykonania: utwardzenie gruntu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: chcę pozbyć się kretów poprzez "zagęszczenie" gruntu. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jadów

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 15m², Jadów

Jako specjalista działający w rejonie miejscowości Mazowieckie i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego brukarstwa poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 15m²". Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Jadów

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 151-200m², Duchów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Duchów, gmina Dobre Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Duchów

2022-09-03 do 2022-09-11

Sumienna Firma Brukarska Węgrów

Wyślij ofertę Klientowi jako sumienna firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Mazowieckie oraz w przyległych miastach. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Urle

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 1000m², Sokołów Podlaski

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Sokołów Podlaski

2022-07-30 do 2022-08-07

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 101-150m², Sokołów Podlaski

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o perfekcyjne układanie bruku z Sokołowa Podlaskiego. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sokołów Podlaski

2023-01-18 do 2023-01-26

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Sokołów Podlaski

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą prac brukarskich? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sokołów Podlaski

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Dębe

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dębe

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², Kosów Lacki

Dla Klienta, który pisze - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², dotarcie do doskonałych prac brukarskich może być niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kosów Lacki

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 15:50

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 2000m², Kosów Lacki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 2000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Do wykonania nawierzchnia z kostki brukowej gr. 8 cm wraz z podbudową i robotam...

 • Kosów Lacki

2022-09-02 do 2022-09-10

Układanie Bruku Węgrów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mrozy

2022-07-19 do 2022-07-27

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i okolic. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mrozy

2022-07-20 do 2022-07-28

Prace Brukarskie

Praca do wykonania: Podjazd do garażu Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mrozy

2022-09-15 do 2022-09-23

Brukarz

Praca do wykonania: Ułożenie kostki brukowej i podsypka suchy beton Powierzchnia prac: 1600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Mam di ułożenia 1600 m2 kostki brukowej i krawężniki podłoże będzie przygotowa...

 • Brok

2022-09-21 do 2022-09-29

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy