Układanie kostki brukowej w Pułtusku

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 433 030 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 355 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Pułtusku

Układanie kostki brukowej Pułtusk

Znakomity Brukarz

4 opinie

Wyjątkowe układanie bruku to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu brukarza. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Krzyx-Bud BRUKARSTWO - Rzetelne Usługi Brukarskie Pułtusk

Rzetelne Usługi Brukarskie

1 opinia

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi brukarskiej Krzyx-Bud BRUKARSTWO prześciga konkurentów. Renomę oddają rekomendacje zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Przedsiębiorstwo usługowe - Dobry Brukarz Pułtusk

Dobry Brukarz Pułtusk

2 opinie

Dobry brukarz z obszerną wiedzą z zakresu brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

ZARBUD Arkadiusz Zaręba - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Pułtusk

ZARBUD Arkadiusz Zaręba

2 opinie

ZARBUD Arkadiusz Zaręba to dobra firma układająca kostkę brukową i nie ma sobie równych w okolicy Pułtuska - przekonaj się na własne oczy! Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

HYDROKOP - Kompetentny Brukarz Pułtusk

Kompetentny Brukarz Pułtusk

4 opinie

To jedna z najlepszych firm układających kostkę brukową zatrudniających brukarzy z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Pułtusk i w całym powiecie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

M&W Brukarstwo - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej w Pułtusku

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej w Pułtusku

4 opinie

Brukarz z bogatym doświadczeniem w temacie brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Usługi Brukarskie Rafał Seroka - Solidne Brukarstwo Pułtusk

Solidne Brukarstwo

1 opinia

Jeśli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z Usługi Brukarskie Rafał Seroka perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ZUBUD Ewa Olbryś - Utalentowany Brukarz Pułtusk

ZUBUD Ewa Olbryś

Utalentowany brukarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług brukarskich śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zarezerwuj termin!

Viktor Didenko - Perfekcyjne Brukarstwo Pułtusk

Perfekcyjne Brukarstwo

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Pułtusk i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Lbruk-brukarstwo Chlebowski Łukasz - Rzetelna Firma Układająca Kostkę Brukową Pułtusk

Rzetelna Firma Układająca Kostkę Brukową

Uwierz w doświadczoną kadrę Lbruk-brukarstwo Chlebowski Łukasz. Ta uznana firma układająca kostkę brukową jest ceniona w branży w miejscowości Pułtusk za gruntowne realizowanie usług brukarskich. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 29 zleceń na układanie kostki brukowej w Pułtusku

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki,, 51-100m², Pułtusk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pułtusk

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebuję firmy do brukowania, 101-150m², Pułtusk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pułtusk

2023-01-11 do 2023-01-19

Układanie Bruku Pułtusk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Dzień dobry, Zlecę ułożenie kostki brukowej zwykła Holland 8cm około 30m2 + 1m2 kos...

 • Pułtusk

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 51-100m², Pułtusk

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-08...

 • Pułtusk

2022-12-31 do 2023-01-08

Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m², Świercze

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świercze

2022-12-18 do 2022-12-26

Fantastyczne Usługi Brukarskie Pułtusk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pułtusk

2022-10-29 do 2022-11-06

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Pułtusk

Powiedz Klientowi, że takiej propozycji prac brukarskich szybko nie znajdzie na terenie Pułtuska, więc jeśli poszukuje odpowiednich prac brukarskich to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pułtusk

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Świercze

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Praca na działce ogrodzonej beż prądu i wody. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Świercze

2022-09-30 do 2022-10-08

Solidna Firma Brukarska Pułtusk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zatory

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 101-150m², Pułtusk

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pułtusk

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Pułtusk

Jeśli Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pułtusk

2022-07-24 do 2022-08-01

Szukam ekipy na wykonanie parkingu, placu, około 30m², Pułtusk

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-20...

 • Pułtusk

2022-07-22 do 2022-07-30

Idealne Prace Brukarskie Pułtusk

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wierzbica

2022-11-24 do 2022-12-02

Pierwszorzędne Brukarstwo Pułtusk

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Budy siennickie

2022-07-28 do 2022-08-05

Najwyższej Klasy Brukarz

Usługi brukarskie to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu brukarza. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Budy siennickie

2022-09-09 do 2022-09-17

Wyjątkowe Układanie Bruku

Praca do wykonania: Wykonanie podbudowy pod kostkę przy garażu Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Teren gliniasty . Potrzebuje wykonać utwardzenie terenu pod kostkę kostka b...

 • Borowa góra

2022-09-01 do 2022-09-09

Układanie Bruku

Wykonaj zlecenie dotyczące solidnego układania bruku od pewnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Borowa góra

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 151-200m², Serock

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Serock

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 10m², Serock

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Serock

2023-01-25 do 2023-02-02

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej

Układanie kostki brukowej to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Skubianka

2023-01-12 do 2023-01-20

Świetna Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Serock

2022-10-28 do 2022-11-05

Brukowanie kostką brukową, około 120m², Nowa Wieś

Doprowadź do tego, że prace brukarskie nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z branży prac brukarskich sporządź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Brukowanie kostką brukową, około 120m². Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Nowa wieś

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 18:55

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 101-150m², Serock

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi brukarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Serock

2022-08-05 do 2022-08-13

Brukarz

Jako brukarz działający na obszarze miejscowości Mazowieckie i oferujący wszechstronne usługi brukarskie zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 51-100m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Serock

2022-08-23 do 2022-08-31

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej

Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania kostki brukowej. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które brzmi "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m²". Zaproponuj termin!

 • Marynino

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Serock

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Do wykonania sa schody, taras, ścieżka i krawężniki wokół domu. Termin rozpo...

 • Serock

2022-11-03 do 2022-11-11

Profesjonalne Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 270m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Borowa góra

2022-11-09 do 2022-11-17

Najwyższej Klasy Brukowanie

Przyjmij usługę najwyższej klasy brukowania o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 500m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego nie masz sobie równych. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Serock

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Jachranka

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jachranka

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy