Układanie kostki brukowej w Żurominie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 475 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 374 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Żurominie

Układanie kostki brukowej Żuromin

Paweł Dęby

3 opinie

Jeżeli interesuje Cię dobra firma brukarska działająca na terenie Żuromina to wykorzystaj kompetencje Paweł Dęby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Brzózka - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Żuromin

Brzózka

4 opinie

Najlepsze układanie kostki brukowej to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski - Wiarygodna Firma Brukarska Żuromin

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski

1 opinia

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski. Ta uznana firma brukarska jest ceniona w branży w okolicy Żuromina za drobiazgowe realizowanie usług brukarskich. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Marmury i granity - Doskonały Brukarz Żuromin

Marmury i granity

3 opinie

Ten brukarz proponuje swoje usługi w miejscowości Żuromin oraz w okolicznych miastach. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Remontowo-budowlana Naw-Bud - Profesjonalna Firma Układająca Kostkę Brukową Żuromin

Remontowo-budowlana Naw-Bud

1 opinia

Ta profesjonalna firma układająca kostkę brukową to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Raf Aleks - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Żuromin

Raf Aleks

Ich specjalność to wyjątkowe usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie Żuromina oraz pobliskich miast. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Daw-Brux - Staranne Usługi Brukarskie Żuromin

Daw-Brux

Ten, kto poszukuje starannej usługi brukarskiej musi zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Daniel Ruta - Najlepszy Brukarz Żuromin

Daniel Ruta

Od lat pracownicy Daniel Ruta świadczą usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług brukarskich. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Tomasz Korzeniewski - Wybitny Brukarz w Żurominie

Wybitny Brukarz w Żurominie

Tomasz Korzeniewski zatrudnia wybitnych brukarzy - szczególne kompetencje i kadra to ich mocne punkty. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Porfido - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Żuromin

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Żuromin

Wybierz firmę Porfido jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego układania kostki brukowej w miejscowości Żuromin lub sąsiednim mieście. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 28 zleceń na układanie kostki brukowej w Żurominie

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 301350m², Żuromin

Poszukiwana jest dobra firma brukarska obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 301350m². Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Żuromin

2023-01-17 do 2023-01-25

Brukowanie kostką brukową, około 400m², Chamsk

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 400m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chamsk

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Żuromin

Zlecenie o treści - Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z rejonu Żuromina i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin!

 • Żuromin

2022-08-31 do 2022-09-08

Brukowanie, 151-200m², Bieżuń

Praca do wykonania: Hania Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bieżuń

2022-08-24 do 2022-09-01

Profesjonalne Brukarstwo Żuromin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-07...

 • Żuromin

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsze Usługi Brukarskie Żuromin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Chamsk

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Rynek Koło Lidzbarka Welskiego

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako wysokiej klasy brukarz o treści - Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m². Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rynek koło Lidzbarka Welskiego

2022-08-15 do 2022-08-23

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m², Lipowiec Kościelny

Jako ekspert od brukarstwa, obsługujący Klientów z Mazowieckiego i przyległych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Lipowiec Kościelny

2022-11-05 do 2022-11-13

Perfekcyjne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lipowiec Kościelny

2022-11-05 do 2022-11-13

Brukowanie płytą betonową, około 100m², Skrwilno

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Skrwilno

2023-01-16 do 2023-01-24

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Mała Wieś

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie zlecenia? Jako rzetelny fachowiec świadczący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji wśród firm brukarskich poznaj treść zlecenia o treści "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m²". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mała Wieś

2022-08-22 do 2022-08-30

Brukowanie płytą betonową, 101-150m², Mała Wieś

Szukane są fantastyczne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Brukowanie płytą betonową, 101-150m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny układania kostki brukowej, poznaj szczegóły zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Mała Wieś

2022-10-11 do 2022-10-12

Fantastyczne Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka brukowa Pol Bruk Merango ok 300 m . Wykonanie opaski wokół domu, ścieżki od bramy...

 • Sierpc

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonałe Usługi Brukarskie

Należąc do brukarzy z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Sierpc i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Sierpc

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Sierpc

Jako pierwszorzędny brukarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Sierpc

2022-10-22 do 2022-10-30

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Szczutowo

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia brukowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Brukowanie kostką brukową, do 50m². Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Szczutowo

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 1100m², Szczepkowo

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fantastyczny brukarz o treści - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 1100m². Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Szczepkowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Działdowo

Jeśli Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Działdowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Doświadczona Firma Brukarska Żuromin

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Działdowo

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam wykonawcy brukowania, około 10m², Działdowo

Praca do wykonania: Kostka brukowa wokół pomnika Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Cmentarz dzialdowo Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Działdowo

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², Działdowo

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne atuty jako fachowca od brukowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m². Aby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Działdowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Prace Brukarskie Żuromin

Daj znać Zlecającemu, że lepszej oferty prac brukarskich szybko nie znajdzie w miejscowości Działdowo i okolicy, więc jeśli szuka świetnych prac brukarskich to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Działdowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Brukowanie płytą betonową, około 20m², Lidzbark

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Do wykonania podjazd przy bramie o wymiarach 2 m na 4 m plus do tego ułożenie dwóch pasków na ko...

 • Lidzbark

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalna Firma Brukarska

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Brukowanie, 51-100m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Płośnica

2023-01-17 do 2023-01-25

Do wykonania brukowanie, około 8m², Mława

Praca do wykonania: położenie kostki na cmentarzu Powierzchnia prac: około 8m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Miejsce pracy cmentarz. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mława

2022-08-24 do 2022-09-01

Najlepsze Układanie Bruku Żuromin

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Przy domu wjazd Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m², Mława

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wjazd na posesje Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2022-08-22 do 2022-08-25

Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, około 5m², Mława

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy