Układanie kostki brukowej w Wołominie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 893 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 344 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Wołominie

Układanie kostki brukowej Wołomin

rom-bruk

10 opinii

Specjalność rom-bruk to doskonałe usługi brukarskie i brukowanie na terenie miejscowości Wołomin oraz sąsiednich powiatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Makar - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Wołomin

Makar

10 opinii

Szukasz brukarza do realizacji usług z zakresu układania bruku? Właśnie go znalazłeś, Makar jest świetnym wyborem. Już nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

KGBUD - Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej w Wołominie

Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej w Wołominie

9 opinii

Gdy poszukujesz pierwszorzędnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to KGBUD są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z zakresu układania kostki brukowej. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Pablo-bruk - Znakomity Brukarz Wołomin

Znakomity Brukarz

7 opinii

Nie znajdziesz innych tak znakomitych brukarzy z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi brukarskie w miejscowości Wołomin i w okolicy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Bruk-brukarstwo - Perfekcyjne Brukarstwo Wołomin

Bruk-brukarstwo

5 opinii

Osoby z Bruk-brukarstwo to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny brukarstwa. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

P.B.U.H SITAREK SPÓŁKA JAWNA - Wybitny Brukarz Wołomin

Wybitny Brukarz Wołomin

4 opinie

Wybitny brukarz proponuje swoje usługi w miejscowości Wołomin oraz w okolicznych miastach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Tomasz Stasiak - Pierwszorzędna Firma Układająca Kostkę Brukową Wołomin

Pierwszorzędna Firma Układająca Kostkę Brukową Wołomin

3 opinie

Tomasz Stasiak to pierwszorzędna firma układająca kostkę brukową, która nie ma sobie równych w regionie Wołomina - przekonaj się na własne oczy! Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Geobruk Usługi brukarskie - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Wołomin

Geobruk Usługi brukarskie

2 opinie

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy układającej kostkę brukową XYZ to istny majstersztyk. To dobry brukarz. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Paszkowski Marek - Fantastyczny Brukarz Wołomin

Fantastyczny Brukarz

1 opinia

Zwróć się do Paszkowski Marek jeśli szukasz fantastycznych brukarzy oferujących swoje usługi na terenie Wołomina i w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

SK-BUD - Dobra Firma Brukarska Wołomin

SK-BUD

4 opinie

Gdy potrzebujesz dobrej firmy brukarskiej pracującej w rejonie Wołomina lub okolic to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SK-BUD. Zarezerwuj termin już teraz!

Najnowsze z 98 zleceń na układanie kostki brukowej w Wołominie

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Wołomin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wołomin

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 9 godzin temu

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 30m², Dąbrówka

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Dąbrówka

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 12:45

Profesjonalne Brukowanie Wołomin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 35m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podjazd do bramy na posesje Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Trojany

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Tanie Usługi Brukarskie Wołomin

Klient, który poszukuje taniej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Ząbki

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Fantastyczne Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Marki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Zlecenie na brukowanie, 101-150m², Marki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Marki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Najlepsze Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dąbrówka

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 dni temu

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Dobczyn

Jako pierwszorzędny brukarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Dobczyn

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 dni temu

Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m², Tłuszcz

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę prac brukarskich. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m²" jest idealne dla Twojej firmy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Tłuszcz

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Perfekcyjne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wołomin

2023-01-24 do 2023-02-01

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Ostrówek

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: - kostka brukowa wokół budynku (ok 20 m2) - wylewka betonowa pod garaż wolnostojący ...

 • Ostrówek

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę wykonanie parkingu, placu, do 50m², Wołomin

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wołomin

2023-01-23 do 2023-01-31

Brukarz Wołomin

Będąc w gronie brukarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Wołomin i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wołomin

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjny Brukarz

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 50m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Taras wysoki (3 schodki), w kształcie litery L lub U (w zależności od kosztów) przy dom...

 • Marki

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Guzowatka

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Dodatkowo ułożenie, zainstalowanie i uruchomienie podgrzewania podjazdu Termin roz...

 • Guzowatka

2023-01-17 do 2023-01-25

Do wykonania brukowanie, 101-150m², Jadów

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od najwyższej klasy układania kostki brukowej w miejscowości Mazowieckie lub w pobliskich miastach? Zaproponuj termin od razu!

 • Jadów

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Wołomin

Powinieneś poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z zamiłowania do brukarstwa i oferuje solidne usługi brukarskie na obszarze miejscowości Wołomin, jak również pobliskich miast i powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wołomin

2023-01-13 do 2023-01-21

Dobre Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Tarasy + schody Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nadma

2023-01-13 do 2023-01-21

Najwyższej Klasy Firma Brukarska Wołomin

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ossów

2023-01-11 do 2023-01-13

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Wołomin

Jako wysoko wykwalifikowani specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Ogłoszenie brzmi "Brukowanie kostką brukową, do 50m²". Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Wołomin

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 34m², Marki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 34m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: kostak plus palisada- taras przy domu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Marki

2023-01-11 do 2023-01-11

Utalentowany Brukarz

Klient szuka utalentowanego brukarza dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Brukowanie, około 55m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług brukarskich w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Zielonka

2023-01-10 do 2023-01-10

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Marki

Będąc w gronie brukarzy z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zapytania. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Marki

2022-12-27 do 2023-01-04

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 20m², Marki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Marki

2022-12-27 do 2023-01-04

Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 1070m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie drogi i parkingu dla Tirów i wózka widłowego Termin rozpoczęcia prac...

 • Nadma

2022-12-23 do 2022-12-31

Układanie Bruku Wołomin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Poszukuję ekipy brukarskiej do ułożenia kostki brukowej przed wejściem i wjazdem do...

 • Tłuszcz

2022-12-09 do 2022-12-17

Do wykonania brukowanie płytą betonową, około 30m², Duczki

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Duczki

2022-12-07 do 2022-12-15

Brukowanie kostką brukową, około 12m², Marki

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne brukowanie w rejonie Mazowieckiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Brukowanie kostką brukową, około 12m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Marki

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Nadma

Ten Zleceniodawca napisał "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²". Wykonaj usługę wysokiej klasy układania bruku jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z okolic Mazowieckiego i pobliskich miast. Złóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Nadma

2022-11-24 do 2022-12-02

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 33m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Miejsce wykonania Postoliska Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Postoliska

2022-11-23 do 2022-12-01

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 3000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Przebudowa i rozbudowa istniejącego parkingu Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-...

 • Wołomin

2022-11-17 do 2022-11-25

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy