Instalacje sanitarne w Augustowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 126 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Augustowie

Instalacje sanitarne Augustów

Najlepsze Instalacje Wodno-kanalizacyjne

25 opinii

Jeszcze poszukujesz specjalisty od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Plumber Son. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Bogusław Stelmach - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Augustów

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

9 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Augustów i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AGROTRANSBUD - Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Augustów

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Augustów

4 opinie

Jesteś zdania, że doskonałej jakości instalacje wod-kan to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Przyłącza wodno-kanalizacyjne ,drenacje, oczyszczalnie przydomowe, roboty ziemne. , - Solidna Instalacja Sanitarna Augustów

Solidna Instalacja Sanitarna

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Przyłącza wodno-kanalizacyjne drenacje oczyszczalnie przydomowe roboty ziemne. spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Mają ofertę dla każdego.

USŁUGI HYDRAULICZNE, ROBOTY ZIEMNE, PRZYŁĄCZ WODOCIĄGOWE I GAZOWE - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Augustów

USŁUGI HYDRAULICZNE, ROBOTY ZIEMNE, PRZYŁĄCZ WODOCIĄGOWE I GAZOWE

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z USŁUGI HYDRAULICZNE ROBOTY ZIEMNE PRZYŁĄCZ WODOCIĄGOWE I GAZOWE są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Usługi Minikoparką Artur Wiesław Suchodolski - Utalentowany Monter Instalacji Sanitarnych Augustów

Utalentowany Monter Instalacji Sanitarnych

Jeżeli poszukujesz współpracy to specjaliści z Usługi Minikoparką Artur Wiesław Suchodolski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

KALTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Augustów

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Augustów

KALTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Augustów i okolic. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

IMC City UG - Znakomite Instalacje Wod-kan w Augustowie

Znakomite Instalacje Wod-kan w Augustowie

Perfekcyjna instalacja sanitarna to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

K.P.P. Usługi budowlane Pawłowski KAZIMIERZ - Doświadczony Monter Instalacji Sanitarnych Augustów

Doświadczony Monter Instalacji Sanitarnych

Ten fachowiec działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się od razu - warto.

Artbud - Wykwalifikowany Monter Instalacji Sanitarnych Augustów

Artbud

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Artbud są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 29 zleceń na instlacje sanitarne w Augustowie

Wyjątkowi Monterzy Instalacji Sanitarnych Augustów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Augustów

2022-12-02 do 2022-12-10

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zrobienie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Augustów

2022-09-06 do 2022-09-14

Instalacje sanitarne - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 28894 Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych najlepszych w 2023 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Augustów

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 16mb, wod.-kan. jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z Augustowa i okolic. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Augustów

2022-08-23 do 2022-08-31

Wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Augustów

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Augustów i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Augustów

2022-08-23 do 2022-08-31

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan Augustów

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Augustów

2022-08-08 do 2022-08-17

Wykonanie prac wod.-kan., Czarna Wieś

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Instalacja systemu retrofit Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie ...

 • Czarna wieś

2023-01-12 do 2023-01-20

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako monter instalacji sanitarnych z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zlecę prace wod.-kan.". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Pisanica

2022-09-23 do 2022-10-01

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Wyciek spod kostki Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat ...

 • Suwałki

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Suwałki i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Suwałki

2022-10-13 do 2022-10-21

Instalacja Sanitarna Augustów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 77m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny...

 • Suwałki

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan., Suwałki

Zrealizowanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Suwałki

2022-09-23 do 2022-10-01

Wysokiej Klasy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako wysokiej klasy monter instalacji sanitarnych niezmiennie w branży od lat i specjalista gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zrobienie instalacji w bud. 77m², wod.-kan.". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Suwałki

2022-09-15 do 2022-09-23

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę prace wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Suwałki

2022-12-12 do 2022-12-20

Firma do wykonania instalacji w bud. 170m², wod.-kan., Suwałki

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Firma do wykonania instalacji w bud. 170m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Suwałki

2022-10-05 do 2022-10-13

Instalacja Sanitarna

Zlecający napisał zlecenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji sanitarnej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Suwałki

2022-12-12 do 2022-12-20

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 2mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Dolistowo stare

2022-10-07 do 2022-10-15

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Sajzy

2022-10-18 do 2022-10-26

Znakomite Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Doprowadzenie wody na działkę Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Działka Projekt: Klient nie ma projektu, ale wie czego oc...

 • Wieliczki

2022-08-21 do 2022-08-29

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Wieliczki

2022-09-19 do 2022-09-27

Fantastyczni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Podlaskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Szumowo

2022-08-09 do 2022-08-17

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Łosiniec

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łosiniec

2022-12-20 do 2022-12-28

Ekipa do prac wod.-kan., Korycin

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Podlaskie i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Korycin

2022-10-08 do 2022-10-16

Firma do wykonania przyłącza o dł. 5mb, kanalizacja, Grajewo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: do...

 • Grajewo

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam firmy do prac wod.-kan., Grajewo

Zapytanie o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan. jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Grajewa i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Grajewo

2022-10-31 do 2022-11-08

Pierwszorzędna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający napisał zlecenie o treści "Firma do wykonania przyłącza o dł. 30mb, woda". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Prostki

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 3mb, woda, Krzywe

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 3mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: no...

 • Krzywe

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę prace wod.-kan., Olecko

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: odwodnienie i kanalizacja boiska Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: Boiska i place rekreacyjne Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybud...

 • Olecko

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 60m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, ja...

 • Olecko

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Klient nadal szuka dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaproponuj termin już teraz!

 • Olecko

2022-10-27 do 2022-10-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych