Instalacje sanitarne w Grajewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 139 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Grajewie

Instalacje sanitarne Grajewo

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Grajewo

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Grajewo, ale także przyległych powiatów. Zarezerwuj termin już teraz!

Usługi wod-kan i CO Tomasz Gudan - Pierwszorzędne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Grajewo

Usługi wod-kan i CO Tomasz Gudan

Wciąż szukasz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Usługi wod-kan i CO Tomasz Gudan. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KAFELEK - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Grajewo

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? KAFELEK jest na to skuteczną metodą. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Krzysztof Borawski - Doskonała Instalacja Sanitarna Grajewo

Doskonała Instalacja Sanitarna

Wybitni pracownicy Krzysztof Borawski spełnią Państwa oczekiwania w temacie instalacji sanitarnej. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Hydro-Med Sebastian Kos - Doskonałej Jakości Instalacje Wodno-kanalizacyjne Grajewo

Hydro-Med Sebastian Kos

Uwierz ekspertom w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych i zatrudnij Hydro-Med Sebastian Kos. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SZANSA Volodymyr Serednytskyy - Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna Grajewo

SZANSA Volodymyr Serednytskyy

Znakomici pracownicy firmy SZANSA Volodymyr Serednytskyy spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

"Lipiński" - Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Grajewie

Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Grajewie

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Lipiński z Grajewa będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

F.H.U. BUD-MIL - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Grajewo

Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Grajewo

Zawodowcy z F.H.U. BUD-MIL to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej instalacji sanitarnej. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

MAR-KOP Marcin Czarnecki - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Grajewo

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MAR-KOP Marcin Czarnecki z Grajewa będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Zakrzewski Rafał - Najlepsze Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Grajewo

Najlepsze Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Jeżeli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków to powierz tę kwestię specjalistom z Zakrzewski Rafał. Grajewo - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 31 zleceń na instlacje sanitarne w Grajewie

Wykonanie prac wod.-kan., Czarna Wieś

Jeśli nadal jako ekspert od instalacji wod-kan potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Wykonanie prac wod.-kan.. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Podlaskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Czarna wieś

2023-01-12 do 2023-01-20

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Grajewo

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do prac wod.-kan.". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Grajewo

2022-10-31 do 2022-11-08

Instalacje sanitarne - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 28894 Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych najlepszych w 2023 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Firma do wykonania przyłącza o dł. 5mb, kanalizacja, Grajewo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: do...

 • Grajewo

2022-09-11 do 2022-09-19

Porządna Instalacja Sanitarna Grajewo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Prostki

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 3mb, woda, Krzywe

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 3mb, woda". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Krzywe

2022-08-22 do 2022-08-30

Świetna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 58m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodz...

 • Biała Piska

2022-07-28 do 2022-08-05

Wykonanie prac wod.-kan., Biała Piska

Zlecający napisał zlecenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Jako zaufany specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Biała Piska

2022-07-28 do 2022-08-05

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan., Sajzy

To zlecenie o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan. jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warmińsko-mazurskiego oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Sajzy

2022-10-18 do 2022-10-26

Instalacje Wod-kan Grajewo

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Mońki

2023-01-18 do 2023-01-26

Świetne Instalacje Wod-kan

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Ekipa do prac wod.-kan., chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ełk

2022-10-24 do 2022-11-01

Ekipa do prac wod.-kan., Ełk

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Wymiana uszczelek Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: bud...

 • Ełk

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wod-kan szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan.. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Ełk

2022-09-14 do 2022-09-22

Pierwszorzędna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Przepompownia, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom je...

 • Ełk

2022-10-25 do 2022-11-02

Profesjonalni Monterzy Instalacji Sanitarnych Grajewo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Udrażnianie rur, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakie...

 • Ełk

2022-11-12 do 2022-11-20

Świetni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Ełku. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ełk

2022-11-07 do 2022-11-15

Instalacja Sanitarna

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Firma do wykonania przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., chcąc doświadczonych specjalistów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ełk

2022-12-18 do 2022-12-26

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Klient uważa, że znakomita instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 2mb, woda". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako monter instalacji sanitarnych doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Dolistowo stare

2022-10-07 do 2022-10-15

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Wiartel

2022-09-17 do 2022-09-25

Instalacje Wod-kan

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pisanica

2022-09-23 do 2022-10-01

Świetna Instalacja Sanitarna

Ten Klient myśli, że świetna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zrobienie przyłącza o dł. 18mb, kanalizacja". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako monter instalacji sanitarnych pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Płochowo

2022-09-21 do 2022-09-29

Ekipa do prac wod.-kan., Pisz

Jako monter instalacji sanitarnych pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pisz

2022-11-08 do 2022-11-16

Instalacje sanitarne do wykonania, 3 200m2, Pisz

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Instalacje sanitarne do wykonania, 3 200m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Pisz

2022-11-14 do 2022-11-22

Perfekcyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Krypno Kościelne

2023-01-31 do 2023-01-31

Potrzebne wykonanie szamba, kanalizacja, Orzysz

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebne wykonanie szamba, kanalizacja". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Orzysz

2022-08-17 do 2022-08-25

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan., Nowe Guty

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Warmińsko-mazurskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaproponuj termin od razu!

 • Nowe guty

2022-09-30 do 2022-10-08

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Nowe guty

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Orzechowo

2022-09-14 do 2022-09-22

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Łosiniec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą ...

 • Łosiniec

2022-12-20 do 2022-12-28

Solidne Instalacje Wod-kan

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Korycin

2022-10-08 do 2022-10-16

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, wod.-kan., Wyrzyki

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wyrzyki

2022-09-27 do 2022-10-05

Wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Augustów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Augustów

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych