Instalacje sanitarne w Hajnówce

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 129 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Hajnówce

Instalacje sanitarne Hajnówka

Staranne Przyłącza Wodociągowe Hajnówka

25 opinii

Potrzebujesz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Zaufaj doświadczeniu Plumber Son. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Paweł Oskroba - Rewelacyjne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Hajnówka

Paweł Oskroba

6 opinii

Przygotowanie przydomowych oczyszczalni ścieków będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Paweł Oskroba ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

PCPC Podlaskie Centrum Pomp Ciepła - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Hajnówce

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Hajnówce

2 opinie

Firma PCPC Podlaskie Centrum Pomp Ciepła oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Hajnówki i z sąsiednich miast. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - warto.

HydraBud - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Hajnówka

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Pracownicy HydraBud to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od instalacji sanitarnej. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

TAZMAN-INSTAL WOJCIECH BAZYLUK - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Hajnówka

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

1 opinia

Firma TAZMAN-INSTAL WOJCIECH BAZYLUK oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Hajnówki i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

M-Z Builder - Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Hajnówka

Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych i zatrudnij M-Z Builder. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

M-Z Buillder - Pierwszorzędny Monter Instalacji Sanitarnych Hajnówka

Pierwszorzędny Monter Instalacji Sanitarnych

Ten pierwszorzędny monter instalacji sanitarnych realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do pracy - M-Z Buillder to doskonały fachowiec dla Ciebie. Już teraz zadzwoń do nich.

Mas-bud - Pierwszorzędne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Hajnówka

Mas-bud

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych i zatrudnij Mas-bud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

DEK SOLAR NINA GOLONKO - Znakomity Monter Instalacji Sanitarnych Hajnówka

DEK SOLAR NINA GOLONKO

Jesteś zdania, że znakomite instalacje wod-kan to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - monterzy instalacji sanitarnych z DEK SOLAR NINA GOLONKO udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Haidel - Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Hajnówka

Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Hajnówka

Zaufaj ekspertom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Haidel. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 29 zleceń na instlacje sanitarne w Hajnówce

Zlecę prace wod.-kan., Hajnówka

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Hajnówka

2022-12-29 do 2023-01-06

Solidna Instalacja Sanitarna Hajnówka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 20m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wy...

 • Dubicze Cerkiewne

2022-12-28 do 2023-01-05

Firma do wykonania przyłącza o dł. 28mb, wod.-kan., Narewka

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Podlaskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Narewka

2022-11-21 do 2022-11-29

Ekipa do prac wod.-kan., Bielsk Podlaski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Ro...

 • Bielsk Podlaski

2022-08-04 do 2022-08-04

Firma do wykonania instalacji w bud. 10m², wod.-kan., Bielsk Podlaski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 10m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodz...

 • Bielsk Podlaski

2023-01-25 do 2023-02-02

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych Hajnówka

Klient szuka znakomitego montera instalacji sanitarnych i napisał - Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja. Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Proniewicze

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 130m², przyłącza o dł. 24mb, wod.-kan., Rafałówka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 24mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Rafałówka

2022-12-05 do 2022-12-13

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako utalentowany monter instalacji sanitarnych niezmiennie w branży od lat i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zabłudów

2022-09-28 do 2022-10-06

Profesjonalni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa ...

 • Zabłudów

2022-12-12 do 2022-12-20

Zrobienie instalacji w bud. 130m², wod.-kan., Rafałówka

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Podlaskie i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rafałówka

2022-11-01 do 2022-11-09

Zlecę wykonanie szamba, instalacji w bud. 80m², przyłącza o dł. 7mb, wod.-kan., Boćki

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Boćki

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapytanie o podłączenie domu do kanalizacji, Białystok

Zakres zlecenia: podłączenie domku jednorodzinnego do kanalizacji miejskiej Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

 • Białystok

2022-09-23 do 2022-10-01

Firma do wykonania instalacji w bud. 215m², wod.-kan., Turośń Kościelna

Ten Klient w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Firma do wykonania instalacji w bud. 215m², wod.-kan., chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Turośń Kościelna

2022-10-31 do 2022-11-08

Wykonanie przyłącza o dł. 20mb, kanalizacja, Turośń Kościelna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie j...

 • Turośń Kościelna

2022-08-18 do 2022-08-26

Znakomite Instalacje Wod-kan Hajnówka

Na wypadek jeśli jako ekspert od instalacji wod-kan szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 55mb, wod.-kan.. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Podlaskie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Turośń Kościelna

2022-10-31 do 2022-11-08

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Hajnówka

Ten Klient jest zdania, że znakomita instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 100m², wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bojary

2022-08-05 do 2022-08-13

Wykonanie przyłącza o dł. 55mb, wod.-kan., Turośń Kościelna

Jako najwyższej klasy monter instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Podlaskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Turośń Kościelna

2022-11-17 do 2022-12-17

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 12mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Niewodnica kościelna

2023-01-11 do 2023-01-19

Firma do wykonania instalacji w bud. 118m², wod.-kan., Pomigacze

Jeśli jako ekspert od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Firma do wykonania instalacji w bud. 118m², wod.-kan.. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Pomigacze

2022-07-25 do 2022-08-02

Wykonanie instalacji w bud. 214,87m², wod.-kan., Turośń Kościelna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 214,87m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia zakres Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, j...

 • Turośń Kościelna

2022-11-17 do 2022-12-17

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 6mb, kanalizacja, Księżyno

Jako wiarygodny specjalista i dobry monter instalacji sanitarnych działasz w miejscowości Podlaskie oraz w okolicy? Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Księżyno

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 500m², wod.-kan., Kuriany

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 500m², wod.-kan.. To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kuriany

2022-12-04 do 2022-12-12

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Klient szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Ekipa do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Białystok

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Białystok

2022-12-27 do 2023-01-04

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Białystok

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan.. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Białystok

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Białystok

2022-09-11 do 2022-09-19

Firma do wykonania przyłącza o dł. 70mb, kanalizacja, Białystok

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Firma do wykonania przyłącza o dł. 70mb, kanalizacja. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Białystok

2022-11-06 do 2022-11-14

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 10mb, woda, Białystok

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obi...

 • Białystok

2022-11-15 do 2022-11-23

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie je...

 • Białystok

2023-01-20 do 2023-01-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych