Instalacje sanitarne w Sokółce

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 134 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Sokółce

Instalacje sanitarne Sokółka

Hydraulika Sanitarna Paweł Zawieracz

1 opinia

Fantastyczny monter instalacji sanitarnych proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Sokółka i w rejonie powiatu. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Holik-Bud - Doskonała Instalacja Sanitarna Sokółka

Holik-Bud

1 opinia

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Holik-Bud są dla Ciebie stworzeni. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Frankop - Porządne Instalacje Wod-kan Sokółka

Porządne Instalacje Wod-kan

3 opinie

Zrealizowanie instalacji wod-kan będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Frankop ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin już teraz!

Kompleksowe usługi ziemne inż Jonathan Kulhawik - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Sokółka

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Sokółka

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od przydomowych oczyszczalni ścieków to trafiłeś w dobre miejsce - Kompleksowe usługi ziemne inż Jonathan Kulhawik jest do Twoich usług. Sokółka i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Glazurnik - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Sokółka

Glazurnik

1 opinia

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Glazurnik ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Rafał Borowski - Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna Sokółka

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Rafał Borowski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Sokółki i z sąsiednich miast. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

kdbudspzoo - Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Sokółce

Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne w Sokółce

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? kdbudspzoo z Sokółki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Holik Bud Grzegorz Łogwin - Doskonałej Jakości Instalacje Wodno-kanalizacyjne Sokółka

Holik Bud Grzegorz Łogwin

Wciąż potrzebujesz specjalisty od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Wykorzystaj kompetencje Holik Bud Grzegorz Łogwin. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

BRUK-ASZ - Doskonałe Instalacje Wod-kan Sokółka

BRUK-ASZ

Wykonanie instalacji wod-kan będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BRUK-ASZ ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

EFmar - Świetne Przyłącza Wodociągowe Sokółka

Świetne Przyłącza Wodociągowe Sokółka

Znakomici pracownicy firmy EFmar spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 29 zleceń na instlacje sanitarne w Sokółce

Solidna Instalacja Sanitarna Sokółka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 40mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Sokółka

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budyn...

 • Szudziałowo

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę prace wod.-kan., Popławce

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Popławce

2022-12-29 do 2023-01-06

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Łosiniec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą ...

 • Łosiniec

2022-12-20 do 2022-12-28

Wysokiej Klasy Monterzy Instalacji Sanitarnych Sokółka

Zakres zlecenia: prace wykończeniowe w nowej łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Korycin

2022-10-08 do 2022-10-16

Zrobienie instalacji w bud. 70m², przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan., Sokółka

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zrobienie instalacji w bud. 70m², przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Sokółka

2022-09-17 do 2022-09-25

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zrobienie instalacji w bud. 50m², wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Lipina

2022-08-25 do 2022-09-02

Zrobienie przyłącza o dł. 14mb, kanalizacja, Szudziałowo

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 14mb, kanalizacja, chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Szudziałowo

2022-07-20 do 2022-07-28

Zrobienie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., Szumowo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysło...

 • Szumowo

2022-08-09 do 2022-08-17

Fantastyczni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Podlaskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Karakule

2022-08-17 do 2022-08-25

Instalacje Wod-kan Sokółka

Zrealizowanie instalacji wod-kan dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 2mb, woda. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dolistowo stare

2022-10-07 do 2022-10-15

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Sokółka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Nowodworce

2022-07-24 do 2022-08-01

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 6mb, wod.-kan., Sochonie

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 6mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Sochonie

2022-11-03 do 2022-11-11

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Dąbrówki

2022-09-05 do 2022-09-13

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Nowe aleksandrowo

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

Firma do wykonania instalacji w bud. 115m², wod.-kan., Borsukówka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 115m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Borsukówka

2022-09-26 do 2022-10-04

Instalacja Sanitarna

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Podlaskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Kozińce

2022-10-28 do 2022-11-05

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Podlaskie i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kuriany

2022-12-04 do 2022-12-12

Ekipa do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, Białystok

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakieg...

 • Białystok

2022-09-09 do 2022-09-17

Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan., Białystok

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Białystok

2022-12-27 do 2023-01-04

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna

Zlecenie o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan. jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Białegostoku i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Białystok

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Białystok

2022-09-11 do 2022-09-19

Firma do wykonania przyłącza o dł. 70mb, kanalizacja, Białystok

Zlecający napisał zlecenie o treści "Firma do wykonania przyłącza o dł. 70mb, kanalizacja". Jako zaufany specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Białystok

2022-11-06 do 2022-11-14

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obi...

 • Białystok

2022-11-15 do 2022-11-23

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Białystok

2023-01-20 do 2023-01-28

Wykonanie prac wod.-kan., Białystok

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Wykonanie prac wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Białystok

2022-08-08 do 2022-08-16

Profesjonalni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Wykonanie prac wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Białystok

2022-10-08 do 2022-10-16

Pierwszorzędni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Białystok i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zlecenia. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Białystok

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 8mb, wod.-kan., Białystok

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 8mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemys...

 • Białystok

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych