Instalacje sanitarne w Siemiatyczach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 135 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Siemiatyczach

Instalacje sanitarne Siemiatycze

Świetne Przyłącza Wodociągowe

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Home - Instal. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Fhu hydro- monter - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Siemiatycze

Fhu hydro- monter

Instalacja sanitarna na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Ekoprom - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Siemiatycze

Ekoprom

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji wod-kan i zatrudnij Ekoprom. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

AS FORMAT - Solidny Monter Instalacji Sanitarnych Siemiatycze

Solidny Monter Instalacji Sanitarnych

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z AS FORMAT są dla Ciebie stworzeni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MARBUD - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Siemiatycze

MARBUD

Jesteś zdania, że pierwszorzędne instalacje wod-kan to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - monterzy instalacji sanitarnych z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Krynski Maciej - Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Siemiatyczach

Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Siemiatyczach

Ten monter instalacji sanitarnych działa na terenie Siemiatycz i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Marcin Piotrowski - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Siemiatycze

Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Siemiatycze

Firma Marcin Piotrowski świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Siemiatycz i okolic. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Torunak - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Siemiatycze

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Siemiatycze

Firma Torunak oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Siemiatycz oraz przyległych powiatów. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Uslugi remont-budowlane - Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Siemiatycze

Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe

Jeśli poszukujesz ekspertów od przyłączy wodociągowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Uslugi remont-budowlane. Siemiatycze - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Hydrotmo usłudgi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne i CO. - Doskonała Instalacja Sanitarna Siemiatycze

Hydrotmo usłudgi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne i CO.

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Hydrotmo usłudgi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne i CO. są dla Ciebie idealni. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Siemiatyczach

Firma do wykonania przyłącza o dł. 100mb, woda, Korzeniówka

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Firma do wykonania przyłącza o dł. 100mb, woda". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji sanitarnej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Korzeniówka

2022-10-24 do 2022-11-01

Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda, Siemiatycze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: bud...

 • Siemiatycze

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę wykonanie szamba, instalacji w bud. 80m², przyłącza o dł. 7mb, wod.-kan., Boćki

Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wykonanie szamba, instalacji w bud. 80m², przyłącza o dł. 7mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Boćki

2022-12-08 do 2022-12-16

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Siemiatycze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1200m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Ciechanowiec

2022-09-30 do 2022-10-08

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan., Łosice

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od instalacji wod-kan poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan.. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Łosic z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Łosice

2022-10-19 do 2022-10-27

Ekipa do prac wod.-kan., Bielsk Podlaski

Jako monter instalacji sanitarnych z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Bielsk Podlaski

2022-08-04 do 2022-08-04

Firma do wykonania instalacji w bud. 10m², wod.-kan., Bielsk Podlaski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 10m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodz...

 • Bielsk Podlaski

2023-01-25 do 2023-02-02

Monterzy Instalacji Sanitarnych Siemiatycze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do ...

 • Krasna-Kolonia

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, Proniewicze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Proniewicze

2023-01-19 do 2023-01-27

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 20m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wy...

 • Dubicze Cerkiewne

2022-12-28 do 2023-01-05

Instalacje Wod-kan

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 160m², woda. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Suchożebry

2022-12-16 do 2022-12-24

Instalacja Sanitarna Siemiatycze

To zapytanie o treści - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 84mb, kanalizacja jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Siedlce i z sąsiednich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Siedlce

2022-08-14 do 2022-08-22

Instalacja Sanitarna

Ten Klient myśli, że świetna instalacja sanitarna to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż rur spustowych, 300mb". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Siedlce

2022-09-14 do 2022-09-22

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 300mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, j...

 • Siedlce

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Siemiatycze

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 100mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny O...

 • Siedlce

2022-12-01 do 2022-12-09

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o...

 • Siedlce

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan., Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Siedlce

2022-09-02 do 2022-09-10

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 120m², woda, Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 120m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo w...

 • Siedlce

2022-09-14 do 2022-09-22

Świetne Instalacje Wod-kan

Klient napisał zlecenie brzmiące "Wykonanie przyłącza o dł. 30mb, woda". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Siedlce

2022-09-26 do 2022-10-04

Zrobienie przyłącza o dł. 53mb, wod.-kan., Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 53mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy ...

 • Siedlce

2022-09-30 do 2022-10-08

Solidna Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: montaż rur spustowych Ilość: ok. 300mb Termin realizacji: 2. tydzień września 2022r....

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Wykonanie prac wod.-kan., Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: projekt przyłącza, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: do...

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Siedlce i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Siedlce

2023-01-01 do 2023-01-09

Instalacje Wod-kan

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Siedlec. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Siedlce

2023-01-06 do 2023-01-14

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Hajnówka

2022-12-29 do 2023-01-06

Wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan., Biała Podlaska

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Biała Podlaska

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 20mb, woda, Biała Podlaska

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Biała Podlaska

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zrobienie przyłącza o dł. 2mb, woda", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Biała Podlaska

2022-12-08 do 2022-12-16

Ekipa do wykonania szamba, instalacji w bud. 85m², wod.-kan., Biała Podlaska

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 85m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu:...

 • Biała Podlaska

2022-12-03 do 2022-12-11

Świetne Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Lubelskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Kurów

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych