Remont mieszkania i domu w Augustowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 129 749 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Augustów - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Augustów

Solidne Malowanie Mieszkań Augustów

17 opinii

Zatrudnij KAR-BUD jeśli poszukujesz właściwych ludzi do solidnego malowania mieszkań w miejscowości Augustów lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin już teraz!

PIOTR-BUD - Perfekcyjne Malowanie Mieszkań Augustów

PIOTR-BUD

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu perfekcyjnego malowania mieszkań, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma PIOTR-BUD jest do Twojej dyspozycji. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Firma Remontowo Budowlana Mariusz Kondracki - Dobre Wykańczanie Mieszkań Augustów

Dobre Wykańczanie Mieszkań

2 opinie

Specjaliści z Firma Remontowo Budowlana Mariusz Kondracki zaproponują Ci doskonałą ofertę wykańczania mieszkań. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zapraszamy do zadawania pytań.

Klimbud - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Augustów

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

1 opinia

Zleć zadanie remontowania mieszkań ekspertom z miejscowości Augustów. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Augustowa są jednymi z najlepszych. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Usługi Remontowo-Budowlane K. Zakrzewski - Rewelacyjna Firma Remontowa w Augustowie

Rewelacyjna Firma Remontowa w Augustowie

2 opinie

Rewelacyjna firma remontowa oferująca swoje usługi na terenie Augustowa oraz w pobliskich powiatach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Prywatna osoba - Profesjonalne Malowanie Mieszkań Augustów

Prywatna osoba

1 opinia

Wybierz specjalistów z Prywatna osoba jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do profesjonalnego malowania mieszkań w miejscowości Augustów lub okolicy. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Milbud - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Augustów

Milbud

9 opinii

Poszukujesz specjalisty od remontów mieszkań? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Milbud. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

PRO-LIDERT - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Augustów

PRO-LIDERT

3 opinie

Rewelacyjne remontowanie mieszkań to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Klim bud - Najwyższej Klasy Wykańczanie Mieszkań Augustów

Najwyższej Klasy Wykańczanie Mieszkań

2 opinie

Powierz usługę remontowania mieszkań ekspertom z miejscowości Augustów. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Augustowa nie mają sobie równych. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Andrzej Ugolik - Perfekcyjna Firma Remontowa Augustów

Perfekcyjna Firma Remontowa Augustów

2 opinie

Namierzenie perfekcyjnej firmy remontowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Andrzej Ugolik - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Augustowa, którzy znają się na swojej pracy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

10 Zleceń - Remonty Mieszkań Augustów

Staranne Usługi Remontu Mieszkania Augustów

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od starannych usług remontu mieszkania z Augustowa? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Augustów

2022-11-01 do 2022-11-09

Dam zlecenie na generalny remont domu, 21-50m², Augustów

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Augustów

2022-11-01 do 2022-11-09

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 149 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Najlepsze Remonty Mieszkań Augustów

Ten Klient uważa, że najlepsze remonty mieszkań to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o generalny remont mieszkania, 21-50m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Augustów

2022-10-05 do 2022-10-13

Profesjonalne Remonty Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Wycinanie otworu na drzwi, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określo...

 • Danowskie

2022-09-18 do 2022-09-26

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Augustów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remont R...

 • Augustów

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalne Remonty Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Cały dom Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do ...

 • Augustów

2022-08-16 do 2022-08-24

Generalny remont domu, 81-100m², Augustów

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: Całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Augustów

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Augustów

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kom...

 • Augustów

2022-07-15 do 2022-07-23

Remonty Mieszkań

Ten Klient jest zdania, że solidne remonty mieszkań to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o generalny remont domu, 81-100m², Podnowinka Koło Augustowa". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Podnowinka koło Augustowa, podlaskie

2022-07-07 do 2022-07-15

Solidna Ekipa Remontowa Augustów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: komp...

 • Augustów

2022-05-22 do 2022-05-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu