Roboty ziemne w Ożarowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Ożarowie Mazowieckim

Roboty ziemne Ożarów Mazowiecki

Świetny Drenaż Opaskowy

11 opinii

Szukasz profesjonalistów od drenażu opaskowego? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Gazowe i Hydrauliczne Adam Wołoszyn. Zarezerwuj termin!

AD-KOP - Solidny Drenaż w Ożarowie Mazowieckim

Solidny Drenaż w Ożarowie Mazowieckim

11 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z AD-KOP są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

P.H.U. AKA Agnieszka Kuzia - Najlepsze Kopanie Stawów Ożarów Mazowiecki

P.H.U. AKA Agnieszka Kuzia

10 opinii

Szukasz specjalistów od najlepszego kopania stawów w miejscowości Ożarów Mazowiecki lub w pobliskich powiatach? Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

ATL Adam Grobelny - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne Ożarów Mazowiecki

ATL Adam Grobelny

5 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ATL Adam Grobelny. Ożarów Mazowiecki i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Transbud-Energo - Solidne Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

Transbud-Energo

5 opinii

Pragniesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu solidnego kopania studni, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Transbud-Energo jest do Twojej dyspozycji. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Przemyk - Solidne Prace Ziemne Ożarów Mazowiecki

Przemyk

3 opinie

Jeszcze poszukujesz specjalisty od prac ziemnych? Zaufaj doświadczeniu Przemyk. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Transport Ciezarowy Tadeusz Gronostajski - Świetne Roboty Ziemne Ożarów Mazowiecki

Świetne Roboty Ziemne Ożarów Mazowiecki

3 opinie

Gdy poszukujesz świetnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to Transport Ciezarowy Tadeusz Gronostajski są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu robót ziemnych. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

PPHU Jerzy Kołodziejczyk - Doskonałe Usługi Koparko Ładowarką Ożarów Mazowiecki

Doskonałe Usługi Koparko Ładowarką Ożarów Mazowiecki

2 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PPHU Jerzy Kołodziejczyk z Ożarowa Mazowieckiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin!

OSBUD LESZEK OSIK - Rewelacyjna Melioracja Ożarów Mazowiecki

Rewelacyjna Melioracja

1 opinia

OSBUD LESZEK OSIK świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Ożarowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Stal-Ski Technics Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Melioracja Ożarów Mazowiecki

Stal-Ski Technics Sp. z o.o.

1 opinia

Właśnie wybierasz godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Stal-Ski Technics Sp. z o.o. z Ożarowa Mazowieckiego będzie najszybszą drogą. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Najnowsze z 38 zleceń na prace ziemne w Ożarowie Mazowieckim

Szukam ekipy do prac ziemnych, Wiktorów

Rodzaj prac: Wyrównanie terenu, wykop słupków Informacje dodatkowe: Usunięcie słupków z cementem pod ziemią, wyrównanie 150m2 terenu Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-06...

 • Wiktorów

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Roboty Ziemne Ożarów Mazowiecki

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka specjalisty od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 190m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Izabelin

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Rewelacyjne Kopanie Ożarów Mazowiecki

Rodzaj prac: usunięcie starej betonowej latarni Informacje dodatkowe: Do usunięcia odłączona od zasilania latarnia betonowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Błonie

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę prace ziemne, Błonie

Ten Klient myśli, że doskonałe prace ziemne to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę prace ziemne". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Złóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Błonie

2023-01-16 do 2023-01-24

Najlepsze Prace Ziemne Ożarów Mazowiecki

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kampinos

2023-01-13 do 2023-01-21

Doskonałe Kopanie

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu doskonałego kopania z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Błonie

2023-01-09 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Ożarów Mazowiecki

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od prac ziemnych poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ożarów Mazowiecki

2023-01-02 do 2023-01-02

Rewelacyjne Roboty Ziemne

Zakres zlecenia: wykonanie prac ziemnych - wiata magazynowa - 490m2 Rodzaj prac do wykonania: a) demontaż płyt drogowych koparko-ładowarką - 10 rh, b) wykopy z wywozem poza plac •••••••••••••• c) zasypy piaskiem średnim - ...

 • Błonie

2022-12-29 do 2023-01-06

Rewelacyjne Kopanie

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu 3 miesięcy Dodatkowe informacje: Wykop p...

 • Łomianki

2022-12-24 do 2023-01-01

Zapytanie o roboty ziemne, wykopy 91m3, Błonie

Zakres zlecenia: wykonanie prac ziemnych - wiata magazynowa - 490m2 Rodzaj prac do wykonania: a) demontaż płyt drogowych koparko-ładowarką - 10 rh, b) wykopy z wywozem poza plac •••••••••••••• c) zasypy piaskiem średnim - ...

 • Błonie

2022-12-20 do 2022-12-28

Wykonanie drenażu dł. 50mb, Ożarów Mazowiecki

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 50mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-12-18 do 2022-12-18

Świetne Wykop Ożarów Mazowiecki

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-12-05 do 2022-12-13

Profesjonalne Wykop

Klient chce wynająć: dźwig 60 T Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 750 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-12-06 Dodatkowe informacje: Lokalizacja Osiedl...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-12-02 do 2022-12-06

Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 150m², Ożarów Mazowiecki

Zrealizowanie wykopu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-11-29 do 2022-12-07

Najlepsze Prace Ziemne

To zlecenie o treści - Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 1300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Koczargi stare

2022-11-28 do 2022-12-06

Pierwszorzędne Wykop

Rodzaj prac: Wywóz ziemi Informacje dodatkowe: do wywiezienia około 20 m3 ziemi z wykopu fundamentów Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-11-28 do 2022-12-06

Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 300m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-11-28 do 2022-12-06

Wyrównanie terenu o pow. 300m², Kampinos

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy i pisze - Wyrównanie terenu o pow. 300m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kampinos

2022-11-27 do 2022-12-05

Zlecenie na wykonanie drenażu dł. 100mb, Błonie

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 100mb) Informacje dodatkowe: zlecę wykonanie drenów na dzialce o powierzchni 1000 m w Błoniu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Błonie

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam firmy na utwardzenie drogi o pow. 700m², Błonie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 700m²) Informacje dodatkowe: Zakres: - zdjęcie powierzchni asfaltowej wraz z jej wywiezieniem - ok. 700m - prace ziemne z wywiezieniem urobku - wykonanie podbudów - układanie krawężni...

 • Błonie

2022-10-06 do 2022-10-14

Znakomite Prace Ziemne

Wykonanie prac ziemnych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb. Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 10m², Stare Babice

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zlecę wyrównanie terenu o pow. 10m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie prac ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Stare Babice

2022-10-05 do 2022-10-13

Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 500m²) Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-17...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-10-02 do 2022-10-10

Szukam ekipy do prac ziemnych, Ożarów Mazowiecki

Klient chce wynająć: koparkę dużą Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 7 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacje: Wykopanie korz...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-27 do 2022-10-05

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj prac: Korytowanie z wywozem urobku Informacje dodatkowe: Korytowanie 2000m2 na głębokość 35 cm. z wywozem Możliwy załadunek po naszej stronie jak i po stronie wykonawcy . Łomianki tel.507•••••• Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Łomianki

2022-09-21 do 2022-09-29

Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu, usunięcie kilku korzeni po drzewach i krzewach, rozprowadzenie gruzu rozbiórkowego Informacje dodatkowe: wyrównanie terenu, usunięcie kilku korzeni po drzewach i krzewach, rozprowadzenie gruzu rozb...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o wykopanie studni, Stare Babice

Rodzaj studni: Kręgowa Głębokość studni: 5m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stare Babice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Gawartowa Wola

Rodzaj prac: Wykonanie wykopu o wymiarach 210x250,na głębokość 2,5 m, wyrównanie dna piaskiem/cementem i zagęszczenie. Informacje dodatkowe: Wykop o powierzchni 210x250 i głębokość 250, wyrównanie dna piaskiem/cementem - zagęszcz...

 • Gawartowa wola

2022-09-03 do 2022-09-11

Kopanie

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu rewelacyjnego kopania z Ożarowa Mazowieckiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-08-25 do 2022-09-02

Najlepsze Kopanie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb". Zrealizuj usługę najlepszego kopania jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności z okolic Ożarowa Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Ożarów Mazowiecki

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam ekipy do prac ziemnych, Macierzysz

Rodzaj prac: korytowanie drogi ok 450m2 i nawiezienie gruzu Informacje dodatkowe: Wykorytowanie pod drogę z kostki brukowej szerokość 4 m w jednym lub dwóch etapach (40 i 60 mb). Możliwość składowania ziemi na miejscu Nawiezienie...

 • Macierzysz

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych