Roboty ziemne w Mińsku Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 501 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Mińsku Mazowieckim

Roboty ziemne Mińsk Mazowiecki

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

11 opinii

Jeżeli jeszcze szukasz dobrej firmy od robót ziemnych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry AD-KOP. Mińsk Mazowiecki i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

BIO-INSTAL - Profesjonalne Roboty Ziemne Mińsk Mazowiecki

Profesjonalne Roboty Ziemne Mińsk Mazowiecki

6 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij BIO-INSTAL. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

ATL Adam Grobelny - Wysokiej Klasy Niwelacja Terenu Mińsk Mazowiecki

ATL Adam Grobelny

4 opinie

Zleć usługę niwelacji terenu fachowcom firmy ATL Adam Grobelny z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Mińska Mazowieckiego są w ścisłej czołówce. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Robbud - Tanie Usługi Minikoparką w Mińsku Mazowieckim

Tanie Usługi Minikoparką w Mińsku Mazowieckim

2 opinie

Ten, kto planuje zakup usługi minikoparką musi już dziś zgłosić się do Robbud i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Sosna Ogrody - Najlepsze Roboty Ziemne Mińsk Mazowiecki

Najlepsze Roboty Ziemne

1 opinia

Uwierz ekspertom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij Sosna Ogrody. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

OSBUD LESZEK OSIK - Perfekcyjna Niwelacja Terenu Mińsk Mazowiecki

OSBUD LESZEK OSIK

1 opinia

Sprawdź specjalistów z OSBUD LESZEK OSIK jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnej niwelacji terenu na terenie Mińska Mazowieckiego. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

FHU "Digger" Bartłomiej Kaczorek - Doskonała Melioracja Mińsk Mazowiecki

Doskonała Melioracja Mińsk Mazowiecki

2 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi minikoparką w dobrej cenie to FHU Digger Bartłomiej Kaczorek są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu melioracji. Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

PPUH BUDBET BARTNICKI TADEUSZ - Wyjątkowe Usługi Minikoparką Mińsk Mazowiecki

Wyjątkowe Usługi Minikoparką

2 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi minikoparką PPUH BUDBET BARTNICKI TADEUSZ przewyższa konkurentów. Renomę oddają opinie spełnionych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MiniWykopy Karol Prasuła - Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Mińsk Mazowiecki

Wysokiej Klasy Wiercenie Studni

1 opinia

Sprawdź tę firmę jeśli szukasz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy wiercenia studni na terenie Mińska Mazowieckiego. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Kanbud - Najlepsze Wykopy Mińsk Mazowiecki

Kanbud

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to Kanbud są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny wykopów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Mińsku Mazowieckim

Roboty Ziemne Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 150mb) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu z drenażem. Obszar ok. 200m Wykop pod instalacje wod-inst. na głębokość 1,50m. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mrozy

2023-01-20 do 2023-01-28

Rewelacyjne Kopanie Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1050m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Huta kuflewska

2023-01-13 do 2023-01-21

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 1000m², Halinów

Ten Klient myśli, że perfekcyjne wykop to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Halinów

2022-11-20 do 2022-11-28

Prace Ziemne Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 50m²) Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-08...

 • Cyganka

2022-11-14 do 2022-11-22

Staranne Roboty Ziemne

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 1000m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie robót ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 35m², Strachomin

To zapytanie o treści - Zlecę wyrównanie terenu o pow. 35m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Strachomin

2022-11-04 do 2022-11-12

Znakomite Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 120mb) Informacje dodatkowe: Wykonanie kanlizacji rura 160 zew. Przyłącze i studzienki Termin rozpoczęcia prac: 2022-12-10...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-02 do 2022-11-10

Pierwszorzędne Wykop Mińsk Mazowiecki

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecenie na wykopanie stawu pow. 20m², Mińsk Mazowiecki

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Mińska Mazowieckiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam ekipy do prac ziemnych, Długa Kościelna

Zapytanie o treści - Szukam ekipy do prac ziemnych jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego i okolic. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Długa kościelna

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 10m², Halinów

Wybierz zlecenie dotyczące fantastycznego kopania od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Mazowieckie lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Halinów

2022-10-02 do 2022-10-10

Szukam ekipy do prac ziemnych, Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: Wykop pod piwniczke Informacje dodatkowe: 4m głębokości Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na wykonanie drenażu dł. 300mb, Mińsk Mazowiecki

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na wykonanie drenażu dł. 300mb". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie prac ziemnych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 200m², Choszczówka Stojecka

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Choszczówka stojecka

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 15m², Stara Niedziałka

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 15m²) Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę realizacji wjazdu na posesję w Starej Niedzialce ul •••••••••••••. Wjazd z kostki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stara niedziałka

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 500m², Jakubów

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 500m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu pod domek holenderski, usunięcie trawy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jakubów

2022-09-13 do 2022-09-21

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Wykonanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o wykopanie stawu pow. 10m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Jakubów

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 20m², Mińsk Mazowiecki

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebne utwardzenie drogi o pow. 200m², Mińsk Mazowiecki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebne utwardzenie drogi o pow. 200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-03 do 2022-09-05

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 90m², Dębe Wielkie

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista z zakresu solidnego kopania? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Dębe Wielkie

2022-08-27 do 2022-09-04

Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 9999m²) Informacje dodatkowe: Potrzeba przekopania (być może przeorania) terenu zielonego w celu wydobycia i usunięcia z terenu elementów twardych jak kamienie, resztki bruku, cegieł, ...

 • Dębe Wielkie

2022-08-22 do 2022-08-25

Zapytanie o prace ziemne, Sulejówek

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o prace ziemne". Jako zaufany specjalista w dziedzinie prac ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Sulejówek

2022-08-22 do 2022-08-30

Najlepsze Wykop

Przygotowanie wykopu z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Szukam ekipy do wykopania studni. Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Halinów

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam ekipy do prac ziemnych, Mińsk Mazowiecki

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od robót ziemnych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonałe Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 180m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykopanie stawu pow. 400m², Stanisławów

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 400m²) Informacje dodatkowe: staw około 400metrów do pogłębienia ( praca na jeden dzień) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stanisławów

2022-07-24 do 2022-08-01

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod instalację dł. 100mb, Stanisławów

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 100mb) Informacje dodatkowe: Wykop rowu pod instalację wody na 1,5 m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stanisławów

2022-07-21 do 2022-07-29

Rewelacyjne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Podniesienie terenu 15-20cm na powierzchni 1000m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-07-21 do 2022-07-29

Perfekcyjne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Utwardzenie drogi o pow. 500m²". Przyjmij zadanie perfekcyjnego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji zleceń z okolic Mazowieckiego i sąsiednich powiatów. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Mrozy

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych