Roboty ziemne w Choszcznie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 637 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Choszcznie

Roboty ziemne Choszczno

Porządna Melioracja

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od melioracji to skorzystaj z doświadczenia Balbus Łukasz. Choszczno i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Usługi koparką Marlena Majka - Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Choszczno

Wysokiej Klasy Wiercenie Studni

1 opinia

Sprawdź tę firmę jeśli szukasz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy wiercenia studni na terenie Choszczna. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Dren Sp. z o.o. - Perfekcyjny Drenaż Opaskowy Choszczno

Perfekcyjny Drenaż Opaskowy

2 opinie

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od drenażu opaskowego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Dren Sp. z o.o.. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kominex Tomasz Reutowicz - Porządne Roboty Ziemne w Choszcznie

Porządne Roboty Ziemne w Choszcznie

1 opinia

Firma Kominex Tomasz Reutowicz oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Choszczna i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SZYK-BUD USŁUGI OGóLNOBUDOWLANE - Rewelacyjna Niwelacja Terenu Choszczno

SZYK-BUD USŁUGI OGóLNOBUDOWLANE

1 opinia

Zleć usługę niwelacji terenu ekspertom z miejscowości Choszczno. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Choszczna nie mają sobie równych. Ustal pasujący termin!

PHU TOMASZ TURCZYK - Doskonałe Roboty Ziemne Choszczno

Doskonałe Roboty Ziemne

1 opinia

Przygotowanie robót ziemnych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PHU TOMASZ TURCZYK ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

E-Drewno - Doskonałej Jakości Drenaż Opaskowy Choszczno

Doskonałej Jakości Drenaż Opaskowy Choszczno

3 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z E-Drewno perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Jan Kubala - Perfekcyjna Niwelacja Terenu Choszczno

Jan Kubala

2 opinie

Sprawdź specjalistów z Jan Kubala jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnej niwelacji terenu na terenie Choszczna. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

FIRMA BUDOWLANA ELDO-BUD MŁOT KAROL - Świetne Roboty Ziemne Choszczno

Świetne Roboty Ziemne

Gdy poszukujesz świetnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to FIRMA BUDOWLANA ELDO-BUD MŁOT KAROL są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu robót ziemnych. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

WYPOZYCZALNIA- WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. - Profesjonalne Roboty Ziemne Choszczno

Profesjonalne Roboty Ziemne Choszczno

Na wypadek jeśli wciąż szukasz ekspertów od robót ziemnych to powierz tę kwestię specjalistom z WYPOZYCZALNIA- WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO.. Choszczno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 28 zleceń na prace ziemne w Choszcznie

Perfekcyjne Prace Ziemne Choszczno

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 115m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Choszczno

2022-10-26 do 2022-11-03

Wyjątkowe Kopanie Choszczno

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o wykopanie studni". Wykonaj zlecenie wyjątkowego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z Zachodniopomorskiego i okolicznych miast. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Zatom

2022-08-14 do 2022-08-22

Szukam ekipy do wykopania studni, Choszczno

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Choszczno

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 10m, Chłopowo

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Chłopowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalne Prace Ziemne

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na wykopanie stawu pow. 3000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Zieleniewo

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 500m², Wełmin

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na profesjonalne kopanie w rejonie Lubuskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 500m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wełmin

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Tychowo

Klient chce wynająć: koparkę dużą Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wykopanie dr...

 • Tychowo

2022-11-17 do 2022-11-17

Solidne Roboty Ziemne Choszczno

Klient chce wynająć: Dźwig Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Demontaż belek stropo...

 • Przelewice

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Tuczno Pierwsze

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od robót ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tuczno pierwsze

2022-08-23 do 2022-08-31

Wyrównanie terenu o pow. 560m², Drzewoszewo

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 560m²) Informacje dodatkowe: Niwelacja terenu działki Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drzewoszewo

2022-10-25 do 2022-11-02

Pierwszorzędne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 100m²". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego kopania jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Krzyż Wielkopolski

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 40m², Wierzchląd

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 40m²". Wykonaj zlecenie rewelacyjnego kopania jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Zachodniopomorskiego i pobliskich powiatów. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Wierzchląd

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1000m², Stargard

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie całej działki w koło domu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stargard

2022-07-18 do 2022-07-18

Rewelacyjne Prace Ziemne

Ten Klient uważa, że rewelacyjne prace ziemne to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na prace ziemne". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Stargard

2022-09-09 do 2022-09-17

Prace Ziemne

Ten Klient uważa, że świetne prace ziemne to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o prace ziemne". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Stargard

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o prace ziemne, Stargard

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od prac ziemnych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o prace ziemne, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Stargard

2022-12-16 do 2022-12-18

Szukam ekipy do prac ziemnych, Stargard

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam ekipy do prac ziemnych". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie robót ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Stargard

2022-12-28 do 2023-01-05

Najlepsze Kopanie

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę, ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informac...

 • Stargard

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o prace ziemne, Stargard

Zapytanie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Stargard i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Stargard

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o prace ziemne, Stargard

Jeśli interesuje Cię zlecenie na rewelacyjne kopanie w rejonie Stargardu i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o prace ziemne", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Stargard

2022-07-27 do 2022-08-04

Rewelacyjne Wykop Choszczno

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 40mb) Informacje dodatkowe: 60-80cm głębokość długość wykopu ok.40 m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stargard

2022-09-01 do 2022-09-09

Fantastyczne Kopanie

Zrealizuj zlecenie fantastycznego kopania o treści "Zlecenie na prace ziemne", jako ekspert z miejscowości Stargard. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Stargardu nie masz sobie równych. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stargard

2022-09-26 do 2022-10-04

Staranne Prace Ziemne

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 250m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Stargard

2022-09-29 do 2022-10-06

Zlecenie na prace ziemne, Stargard

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu najlepszego kopania z Stargardu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Stargard

2022-11-02 do 2022-11-10

Świetne Prace Ziemne

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od prac ziemnych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Węgorzyno

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecę prace ziemne, Węgorzyno

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na solidne kopanie w rejonie Zachodniopomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę prace ziemne", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Węgorzyno

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o prace ziemne, Drawsko Pomorskie

Rodzaj prac: Roboty ziemne Informacje dodatkowe: Wykonanie robót ziemnych w okolicy miejscowości Drawsko Pomorskie (województwo zachodniopomorskie) Zakres robót: I ROBOTY ZIEMNE 1) usunięcie warstwy nasypów niekontrolowanych o gr...

 • Drawsko Pomorskie

2022-11-14 do 2022-11-22

Rewelacyjne Kopanie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 6000m²) Informacje dodatkowe: Praca polega na zniwelowaniu terenu pagórkowatego. Kształt powierzchni terenu jest mocno zróżnicowany po...

 • Drawsko Pomorskie

2022-09-28 do 2022-10-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych