Roboty ziemne w Chełmnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 402 580 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 848 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Chełmnie

Roboty ziemne Chełmno

SIKOR-SKI

1 opinia

Jeżeli poszukujesz współpracy to eksperci z SIKOR-SKI są dla Ciebie idealni. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Bruk-Ogrody - Rzetelne Usługi Minikoparką w Chełmnie

Rzetelne Usługi Minikoparką w Chełmnie

7 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi minikoparką Bruk-Ogrody wybija się w branży. Reputację budują referencje zachwyconych zleceniodawców. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

PHU Jarosław Sikora - Doskonałe Prace Ziemne Chełmno

Doskonałe Prace Ziemne

1 opinia

Jeśli szukasz profesjonalistów od prac ziemnych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PHU Jarosław Sikora. Chełmno i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

RAF GARDEN RAFAŁ SMYKOWSKI KOMPLEKSOWE ZAKŁADANIE OGRODÓW BRUKARSTWO PRACE ZIEMNE - Znakomite Roboty Ziemne Chełmno

Znakomite Roboty Ziemne

2 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry RAF GARDEN RAFAŁ SMYKOWSKI KOMPLEKSOWE ZAKŁADANIE OGRODÓW BRUKARSTWO PRACE ZIEMNE. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Tomasz Słoniecki - Pierwszorzędne Kopanie Stawów Chełmno

Tomasz Słoniecki

1 opinia

Od lat pracownicy firmy Tomasz Słoniecki wykonują usługi z zakresu kopania stawów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi minikoparką. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Lemar-Bud Usługi Budowlane - Pierwszorzędna Melioracja Chełmno

Pierwszorzędna Melioracja

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi minikoparką w dobrej cenie to Lemar-Bud Usługi Budowlane są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny melioracji. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zobacz!

Zakład Produkcyjny GOLD Fenster - Świetne Roboty Ziemne Chełmno

Świetne Roboty Ziemne Chełmno

1 opinia

Zakład Produkcyjny GOLD Fenster świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Chełmna i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI - Pierwszorzędne Wykopy Chełmno

Pierwszorzędne Wykopy

6 opinii

Jesteś zdania, że pierwszorzędne wykopy to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

F.H.U. DOMBRUK - Porządny Drenaż Opaskowy Chełmno

Porządny Drenaż Opaskowy Chełmno

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie drenażu opaskowego i zatrudnij F.H.U. DOMBRUK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

CERBEX - Najwyższej Klasy Kopanie Stawów Chełmno

Najwyższej Klasy Kopanie Stawów

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne walory firmy CERBEX, której specjalnością jest kopanie stawów. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Najnowsze z 30 zleceń na prace ziemne w Chełmnie

Profesjonalne Wykop Chełmno

Klient chce wynająć: ładowarkę teleskopową Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe inf...

 • Lisewo

2022-12-29 do 2022-12-30

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 4000m², Chełmno

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Chełmno

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Świecie

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Świecie

2022-11-08 do 2022-11-16

Kopanie Chełmno

Rodzaj prac: utwardzenie podjazdu Informacje dodatkowe: utwardzenie wjazdu na działkę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świecie

2022-07-17 do 2022-07-25

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 500m², Świecie

Przygotowanie robót ziemnych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 500m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Świecie

2022-09-13 do 2022-09-21

Świetne Roboty Ziemne Chełmno

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Świecie

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 55m², Świecie

Klient napisał "Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 55m²". Przyjmij usługę profesjonalnego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji prac z okolic Świecia i okolicznych miast. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Świecie

2022-08-29 do 2022-09-06

Znakomite Prace Ziemne Chełmno

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako specjalista od prac ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Świecie

2022-10-04 do 2022-10-12

Najlepsze Wykop

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Szukam firmy do wykonania studni abisyńskiej, 15m", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Świecie

2022-07-31 do 2022-08-08

Znakomite Wykop

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie wykopu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Dziemiony

2022-12-04 do 2022-12-12

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 100mb, Chełmża

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Wykonanie wykopu pod instalację dł. 100mb. To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Chełmża

2022-07-20 do 2022-07-28

Najlepsze Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod utwardzenie terenu Informacje dodatkowe: korytowanie placu bez wywózki ziemi 20cm - 3000m2 Termin realizacji: I / II kwartał 2023r....

 • Płużnica

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 4 dni temu

Porządne Prace Ziemne

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 25m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Kujawsko-pomorskiego i okolic. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Przydwórz

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecę prace ziemne, Płużnica

Na wypadek jeśli jako ekspert od wykopu potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę prace ziemne. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Kujawsko-pomorskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Płużnica

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 4 dni temu

Zlecenie na prace ziemne, Gródek

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Gródek

2022-12-07 do 2022-12-15

Wysokiej Klasy Kopanie

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 600m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Aby poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Zamek bierzgłowski

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o wykopanie studni, Wymysłowo

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: 21m Umiejscowienie studni: Staw Wymagania dodatkowe: Podłoże glina . Woda ma być na uzupełnienie stawu Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wymysłowo

2022-08-05 do 2022-08-13

Najlepsze Roboty Ziemne

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie drenażu dł. 60mb". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Łubianka

2022-11-02 do 2022-11-10

Roboty Ziemne

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 143m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wałdowo królewskie

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 60m², Grudziądz

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 60m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grudziądz

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecenie na wykonanie prac ziemnych, Grudziądz

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na wykonanie prac ziemnych", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grudziądz

2022-08-08 do 2022-09-07

Dam zlecenie na wykopanie stawu pow. 50m², Grudziądz

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 50m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grudziądz

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na prace ziemne, Grudziądz

Klient chce wynająć: Hds lub dzwig Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 4 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacje: Wstawienie ...

 • Grudziądz

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 12m, Grudziądz

Zlecający napisał zlecenie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 12m". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Grudziądz

2022-11-20 do 2022-11-28

Zapytanie o wykopanie studni, Grudziądz

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Potrzebuje fachowca, różdżkarza , który znajdzie dobra woda na moje do działce, mam własne ujęcie wody...

 • Grudziądz

2022-11-22 do 2022-11-30

Najwyższej Klasy Kopanie

Zleceniodawca napisał "Zlecę wykonanie studni kopanej, 15m". Zrealizuj zadanie najwyższej klasy kopania jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Grudziądza i okolicznych miast. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Grudziądz

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 6m, Grudziądz

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 6m". Przyjmij usługę solidnego kopania jako fachowiec w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Grudziądza i przyległych powiatów. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Grudziądz

2023-01-17 do 2023-01-25

Fantastyczne Kopanie

Klient chce wynająć: ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2023-01-18 Dodatkowe informacje: Dzień dobry, chciałby...

 • Grudziądz

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę wykonanie wykopu pod instalację dł. 10mb, Papowo Toruńskie

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 10mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Papowo toruńskie

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o prace ziemne, Ostaszewo

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od robót ziemnych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Ostaszewo

2022-11-17 do 2022-11-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych