Kierownik budowy w Lublinie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 966 128 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 272 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Lublinie

Kierownik budowy Lublin

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

20 opinii

Firma POMAGAM BUDOWAĆ - ANDRZEJ GASZYŃSKI oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Lublina i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Convero Paweł Trwoga - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Lublin

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

6 opinii

Convero Paweł Trwoga świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Lublina i okolic. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski - Perfekcyjny Kierownik Budowy w Lublinie

Perfekcyjny Kierownik Budowy w Lublinie

1 opinia

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doradztwo Budowlano Inwestycyjne - Profesjonalny Nadzór Budowlany Lublin

Doradztwo Budowlano Inwestycyjne

1 opinia

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera do realizacji swoich planów? Doradztwo Budowlano Inwestycyjne jest na to skuteczną metodą. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

KONMAR PUH Mariusz Zieliński - Doskonały Nadzór Budowlany Lublin

Doskonały Nadzór Budowlany

1 opinia

Firma KONMAR PUH Mariusz Zieliński oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Lublina i z sąsiednich miast. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MATANET Mateusz Momot - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Lublin

MATANET Mateusz Momot

1 opinia

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Lublina i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Muro Maciej Tetla - Dobry Kierownik Budowy Lublin

Muro Maciej Tetla

12 opinii

Muro Maciej Tetla świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Lublina i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

ProfiHouse - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Lublin

ProfiHouse

9 opinii

Od lat pracownicy ProfiHouse oferują usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE - Wyjątkowy Kierownik Budowy Lublin

Wyjątkowy Kierownik Budowy Lublin

15 opinii

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zbigniew Czarko Kociołek Usługowy Zakład Instalacyjno - Remontowy - Najlepszy Kierownik Budowy Lublin

Najlepszy Kierownik Budowy Lublin

4 opinie

Zatrudnij specjalistów z Zbigniew Czarko Kociołek Usługowy Zakład Instalacyjno - Remontowy jeśli szukasz właściwych ludzi do perfekcyjnego nadzorowania budowy w miejscowości Lublin lub sąsiednim mieście. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 52 zleceń na kierowników budowy w Lublinie

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lublin

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Lublina i w sąsiednich miastach? Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Lublin

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 101-150m², Lublin

Należąc do kierowników budowy z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Lublin i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Lublin

2024-07-09 do 2024-07-17

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany Lublin

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam kierownika do przebudowy, 151-200m². Nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Lublin

2024-06-27 do 2024-07-05

Poszukuję kierownika do prac remontowych, 101-150m², Lublin

Nie trać czasu i przyjmij zlecenie na pierwszorzędne kierowanie budową z miejscowościLublin. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Lublin

2024-06-26 do 2024-07-04

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-06-26 do 2024-07-04

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 900m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 900m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-06-17 do 2024-06-25

Kierownik Budowy Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: 3400m² Informacje dodatkowe: realizacja to: przebudowa istniejącego budynku po TESCO na Retail Park,...

 • Lublin

2024-06-07 do 2024-06-15

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 301m², Lublin

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu kierowania budową odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 301m² i zostało napisane przez pewnego Zleceniodawcę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Lublin

2024-05-31 do 2024-06-08

Kierowanie Budową Lublin

Jeżeli realizujesz zlecenia na najlepsze kierowanie budową w rejonie Lublina i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2024-05-30 do 2024-06-07

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lublin

Dla Zlecającego, który napisał - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², wybranie korzystnego nadzoru budowlanego może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lublin

2024-05-23 do 2024-05-23

Kierowanie Budową

To zapytanie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Lublina i z sąsiednich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Lublin

2024-05-20 do 2024-05-21

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Lublin

Należąc do nadzorców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz w miejscowości Lublin i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lublin

2024-05-17 do 2024-05-25

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-05-13 do 2024-05-21

Kierowanie Budową

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 2400m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Lublin

2024-05-10 do 2024-05-18

Sumienny Nadzorca Budowlany Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2024-05-09 do 2024-05-17

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lublin

2024-05-09 do 2024-05-17

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lublin

2024-05-07 do 2024-05-10

Świetny Nadzór Budowlany

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z zakresu nadzoru budowlanego znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zlecenie na kierownika do rozbiórki obiektu, 10000m². Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2024-05-06 do 2024-05-14

Korzystny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-04-30 do 2024-05-08

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Majdan Mętowski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: Budynek w technologii IZODOM2000 Termin skorzystania z oferty: 2024-05-20...

 • Majdan mętowski

2024-04-29 do 2024-04-29

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lublin

2024-04-28 do 2024-05-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-04-24 do 2024-05-02

Najlepsze Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Legalizacja samowoli budowlanej. Pozwolenie na budowę było i był prowadzony dziennik, ale ...

 • Lublin

2024-04-23 do 2024-05-01

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Lublin

Pierwszorzędne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Lublin

2024-04-22 do 2024-04-30

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Lublin

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy działasz na terenie Lublina i w sąsiednich miastach? Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Lublin

2024-04-18 do 2024-04-26

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Lublin

Jako pierwszorzędny nadzorca budowlany oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Lublin oraz na obszarze Lublina? Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Lublin

2024-04-16 do 2024-04-24

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 400m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Lublin

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Lublin

2024-04-04 do 2024-04-12

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: 2024-06-10...

 • Lublin

2024-04-04 do 2024-04-12

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Lublin

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lublin

2024-03-30 do 2024-04-07

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Lublin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lublin

2024-03-30 do 2024-04-07

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy