Elektryk w Piszu

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 094 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Piszu

Elektryk Pisz

Wyjątkowy Elektryk Pisz

3 opinie

Firma elektryczna ELKOR zajmuje się usługami z zakresu wymiany instalacji elektrycznej. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

MATelektro - Pierwszorzędny Elektryk Pisz

MATelektro

1 opinia

Jesteś zdania, że pierwszorzędne instalacje elektryczne to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - elektrycy z MATelektro doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

DP-INSTAL Dawid Paliwoda - Doskonały Elektryk w Piszu

Doskonały Elektryk w Piszu

6 opinii

Wypatrujesz solidnego fachowca wykonującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w Piszu. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Hydroproinstal Michał Ciukszo - Wykwalifikowany Elektryk Pisz

Wykwalifikowany Elektryk Pisz

1 opinia

Hydroproinstal Michał Ciukszo zatrudnia wykwalifikowanych elektryków - szczególne kwalifikacje i fachowość to ich atuty. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

Fachowe Budownictwo - Dobre Pogotowie Elektryczne Pisz

Fachowe Budownictwo

1 opinia

Usługi elektryczne to najważniejszy temat dla tego pogotowia elektrycznego - są prawdziwymi ekspertami w branży. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Tomasz Ordziniak - Kompetentny Elektryk Pisz

Tomasz Ordziniak

1 opinia

To dobre pogotowie elektryczne to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

SPECTRUM - Doskonałe Instalacje Elektryczne Pisz

SPECTRUM

2 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij SPECTRUM. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

FUH ELEKTROKOMPLEX - Wyjątkowe Usługi Elektryczne Pisz

FUH ELEKTROKOMPLEX

Wyjątkowe usługi elektryczne w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Element Mariusz Nałęcz - Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Pisz

Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Element Mariusz Nałęcz, która świadczy usługi wykonania instalacji elektrycznej na ponadprzeciętnym poziomie. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

usługi elektryczne - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Pisz

usługi elektryczne

Nadal poszukujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom usługi elektryczne. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 14 zleceń na instalacje elektryczne w Piszu

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Pisz

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę prac elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el." jest idealne dla Twojej firmy. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Pisz

2023-01-19 do 2023-01-27

Wybitny Elektryk Pisz

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: Przegląd, do ubezpieczenia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pisz

2023-01-13 do 2023-01-21

Opłacalne Roboty Elektryczne Pisz

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: działka rodo Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż o...

 • Pisz

2023-01-13 do 2023-01-21

Solidne Instalacje Elektryczne Pisz

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako specjalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Pisz

2022-12-29 do 2023-01-06

Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, mieszkanie, 3pkt. el., Pisz

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 2 tygodni...

 • Pisz

2022-12-20 do 2022-12-28

Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: projekt instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 50m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba...

 • Pisz

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 200m², Pisz

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji elektrycznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pisz

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapytanie o instalacje elektryczne, teletechniczne, 3200m2, Pisz

Perfekcyjna elektryka to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tym fachu. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Pisz

2022-11-14 do 2022-11-22

Potrzebny elektryk, wykonanie przyłącza elektrycznego, 51-100m², Pisz

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Pisz

2022-11-13 do 2022-11-21

Prace Elektryczne Pisz

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², znalezienie doskonałych prac elektrycznych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pisz

2022-10-05 do 2022-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków