Elektryk w Łańcucie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 450 630 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 182 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Łańcucie

Elektryk Łańcut

Najlepsze Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Łańcucie

24 opinie

Utworzona z zamiłowania do instalatorstwa elektrycznego firma oferuje najlepsze wykonanie instalacji elektrycznych na terenie miejscowości Łańcut, a także pobliskich miast i powiatów. ABC instalacji elektrycznych od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców typowy pakiet usług.

FOT-ON SPÓŁKA Z O. O. - Fachowe Usługi Elektryczne Łańcut

Fachowe Usługi Elektryczne Łańcut

22 opinie

Są obecni w branży usług elektrycznych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Łańcut, ale także pobliskich miast. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Elektryk-Pro Piotr Ungeheuer - Dobry Elektryk Łańcut

Dobry Elektryk

15 opinii

Dobry elektryk oferuje swoje usługi w miejscowości Łańcut oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ELEKTROMIX Tomasz Żołyniak - Najlepsze Usługi Elektryczne Łańcut

ELEKTROMIX Tomasz Żołyniak

14 opinii

Są w branży usług elektrycznych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Łańcut, ale także pobliskich powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Instalacje Elektryczne "PROTON" Dawid Knych - Wysokiej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łańcut

Instalacje Elektryczne "PROTON" Dawid Knych

14 opinii

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi elektrycznej Instalacje Elektryczne PROTON Dawid Knych prześciga konkurentów. Reputację tworzą referencje spełnionych odbiorców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ELEKTRO-KOBAL Konrad Bal - Profesjonalne Usługi Elektryczne Łańcut

Profesjonalne Usługi Elektryczne Łańcut

8 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze profesjonalnego elektryka dla siebie, to zerknij na firmę ELEKTRO-KOBAL Konrad Bal. Świadczy szerokie spektrum usług elektrycznych w korzystnych cenach. Usługi elektryczne i oświetleniowe od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

ElektrON - Fantastyczne Usługi Elektryczne Łańcut

ElektrON

6 opinii

Dzięki dbałości o szczegóły usługi elektrycznej ElektrON prześciga konkurentów. Markę tworzą rekomendacje zachwyconych Klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

LumiVis - Utalentowany Elektryk Łańcut

LumiVis

3 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze utalentowanego elektryka, to zerknij na firmę LumiVis. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

EL-BUD-Ryszard Szczepański - Dobra Firma Elektryczna Łańcut

EL-BUD-Ryszard Szczepański

1 opinia

Sprawdź kompetentną kadrę EL-BUD-Ryszard Szczepański. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Łańcut za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Wer-Pol Jacek Weremiński - Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Łańcut

Wer-Pol Jacek Weremiński

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij Wer-Pol Jacek Weremiński. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Łańcucie

Najwyższej Klasy Prace Elektryczne Łańcut

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 101-150m², dotarcie do najwyższej klasy prac elektrycznych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łańcut

2023-01-03 do 2023-01-09

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, dom, 1pkt. el., Łańcut

Jeśli Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łańcut

2022-12-13 do 2022-12-21

Instalacja elektryczna, 51-100m², Łańcut

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą robót elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łańcut

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Łańcut

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 5 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Łańcut

2022-10-28 do 2022-11-05

Instalatorstwo Elektryczne Łańcut

Jeśli Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Medynia Głogowska

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie dla elektryka, montaż rozdzielni elektrycznej, 101-150m², Łańcut

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Łańcut

2022-09-23 do 2022-09-24

Opłacalne Prace Elektryczne

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Żołynia

2022-09-11 do 2022-09-19

Prace Elektryczne

Zleceniodawca szuka dobrej współpracy, pisząc - Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 2000m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Łańcut

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidne Instalacje Elektryczne Łańcut

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: 80m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba ...

 • Łańcut

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 150m², Albigowa

Spraw, że prace elektryczne nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z branży prac elektrycznych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Albigowa

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków