Dachy w Policach

Porównaj oferty od Dekarzy i Cieśli z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 362 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 774 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest jednym z najważniejszych oraz najbardziej kosztownych elementów podczas budowy domu. Przed rozpoczęciem montażu pokrycia dachowego należy dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz zadbać o indywidualny projekt. Obecnie istnieje wiele rodzajów dachów do domów jednorodzinnych – począwszy od klasycznych dwuspadowych konstrukcji, kończąc na zaawansowanych naczółkowych modelach. Różni je nie tylko koszt budowy, ale także przeznaczenie i dopasowanie do określonych typów domów. Dowiedz się z naszego artykułu jak wyglądają elementy i rodzaje dachów, a także jakie są najważniejsze aspekty budowy dachów. Chcesz znaleźć fachowców w tej dziedzinie? Sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Dach jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która składa się z wielu elementów. Aby skutecznie zabezpieczał nasz dom przed czynnikami zewnętrznymi, należy wykonać każdy z nich w odpowiedni sposób. Sama budowa dachu w domu jednorodzinnym zamyka się w kilku etapach, jednak wszystkie prace powinien poprzedzać profesjonalny projekt, w którym zawarte będą informacje, takie jak kształt konstrukcji dachu, kąt nachylenia, lokalizacja okien, a także informacje o rozmieszczeniu krokwi. Podstawowe etapy budowy dachu to: ukończenie murów domu przed budową dachu, zbudowanie więźby dachowej, zamontowanie okien dachowych oraz innych elementów i montaż pokrycia dachu.

Przed rozpoczęciem prac montażu bądź wymiany pokrycia dachowego, często sami musimy zadbać o odpowiednie materiały do budowy dachu. Pokrycie zewnętrzne stanowi najczęściej dachówka lub blachodachówka, a zapotrzebowanie na nią otrzymamy razem z projektem budowy. Podczas montażu bądź naprawy dachu, większość potrzebnych elementów wykonana jest z drewna i możemy zamówić je w tartaku, lub wybrać modele prefabrykowane. Głównymi elementami więźby dachowej są:

 • Krokwie – jest to główny element konstrukcyjny dachu, na którym opiera się całe pokrycie dachu. Najczęściej stanowią je grube i wytrzymałe belki.
 • Łaty – długie listwy najczęściej posiadające wymiary 50 × 40 mm, które montuje się prostopadle do krokwi. To właśnie na nich opiera się całe pokrycie dachowe.
 • Murłata – ważny element nośny dachu, do którego montowane są wszystkie krokwie. Jest to element, na którym spoczywa ciężar całej konstrukcji dachu.
 • Kontrłaty – wąskie deski montowane prostopadle do łat w celu zapewnienia wentylacji oraz ewentualnego spływu wody pod pokryciem dachowym.

Ukończoną więźbę dachową należy pokryć specjalną folią, która odpowiada za szczelność całej konstrukcji oraz zabezpiecza drewniane elementy dachu przed wilgocią. Stanowi ona ważny element chroniący przed czynnikami atmosferycznymi, a także umożliwiający mycie dachów. Folie dachowe dzielimy na dwa rodzaje:

 • Folie wysokoprzepuszczalne - charakteryzuje je przepuszczalność od 700 do 5000 gramów pary wodnej na m2 podczas 24 godzin oraz brak konieczności odstępu od materiału ocieplającego.
 • Folie niskoprzepuszczalne - charakteryzuje je mała przepuszczalność pary wodnej na poziomie 100 gramów na 1 m2 w ciągu 24 godzin. Ten rodzaj folii wymaga odstępu 3 - 4 cm od warstwy ocieplającej.

Ranking najlepszych cieśli w Policach

Dachy Police

Fantastyczna Budowa Dachu Police

5 opinii

Firma Usługi Ogólnobudowlane to wybitni specjaliści z branży fantastycznych usług ciesielskich i budowy dachu, obsługujący Klientów z miejscowości Police i sąsiednich powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Raf-Bud Sp. z o.o. - Fantastyczne Budowanie Dachu Police

Raf-Bud Sp. z o.o.

2 opinie

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu fantastycznego budowania dachu z Polic, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Raf-Bud Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Michał / Dachy i Elewacje - Pierwszorzędne Usługi Dekarskie Police

Pierwszorzędne Usługi Dekarskie

1 opinia

Każdy, kto szuka usługi dekarskiej musi niezwłocznie zgłosić się do tego cieśli i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi.

Metal-Tech - Utalentowany Cieśla Police

Utalentowany Cieśla Police

1 opinia

Poszukujesz solidnego profesjonalisty wykonującego usługi dekarskie? Ci cieśle nie mają sobie równych w mieście Police. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Extraroof - Najlepsze Usługi Ciesielskie Police

Extraroof

7 opinii

Ten, kto potrzebuje usługi ciesielskiej powinien już teraz zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

EURO PROJEKT AS - Rewelacyjne Dachy Police

Rewelacyjne Dachy

2 opinie

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od dachów to zaufaj doświadczeniu EURO PROJEKT AS. Police i okolice to główny obszar ich działania. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH - Dobry Cieśla Police

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH

1 opinia

Dobry cieśla z wyjątkową wiedzą w kwestii dobrych usług ciesielskich nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE - Perfekcyjna Budowa Dachu Police

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE

1 opinia

Zleć usługę perfekcyjnej budowy dachu ekspertom z firmy USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Police i okolicznych miast. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Dach System Izolację - Znakomita Konstrukcja Dachu w Policach

Znakomita Konstrukcja Dachu w Policach

3 opinie

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od konstrukcji dachu? Powierz tę kwestię specjalistom z Dach System Izolację. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Polmar - Znakomite Usługi Ciesielskie Police

Polmar

1 opinia

Każdy, kto planuje kupno usługi ciesielskiej winien już teraz zgłosić się do Polmar i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na budowę dachu w Policach

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m², Dobra

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Zrealizuj usługę profesjonalnego budowania dachu jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Zachodniopomorskiego i pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dobra

2022-12-22 do 2022-12-30

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 301-500m², Nowe Warpno

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu solidnego wykonania dachu z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Nowe Warpno

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 580m² , Police

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 580m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Dod...

 • Police

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o prace na dachu, do 150m², Siadło Dolne

Zleceniodawca, który szuka usługi dekarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Siadło dolne

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 301-500m², Dobra

Poszukujesz klienta jako ekspert od doskonałego budowania dachu w miejscowości Zachodniopomorskie lub w pobliskim rejonie? Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Dobra

2022-09-15 do 2022-09-23

Dobrzy Cieśle Police

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 100m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zape...

 • Nowe Warpno

2022-08-28 do 2022-09-05

Najlepsze Budowanie Dachu Police

Szukasz klienta jako ekspert od najlepszego budowania dachu w miejscowości Zachodniopomorskie lub w rejonie powiatu? Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Dobra

2022-08-25 do 2022-09-02

Budowa Dachu Police

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy dachu, mimo że poszukuje od wielu dni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zlecę prace na dachu, budynek pow. ok. 70m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Dobra zachodniopomorskie

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 130m², Pilchowo

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 130m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blach na rąbek Dodatkowe ...

 • Pilchowo

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Będargowo

Pokaż Zlecającemu, że takiej oferty budowy dachu prędko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli poszukuje świetnej budowy dachu to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Będargowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Znakomita Budowa Dachu

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą budowy dachu? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Siadło dolne

2022-07-30 do 2022-08-07

Wysokiej Klasy Wykonanie Dachu Police

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 172m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Materi...

 • Mierzyn

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 214m², Siadło Dolne

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 214m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Dodat...

 • Siadło dolne

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, do 150m², Będargowo

Zleceniodawca, który potrzebuje usługi ciesielskiej musi koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Będargowo

2022-07-22 do 2022-07-30

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, do 150m², Tucze

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Domek holenderski Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Dodat...

 • Tucze

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano wczoraj o 17:33

Tanie Usługi Ciesielskie Police

Zakres zlecenia: naprawa połączeń dachowych Powierzchnia dachu: 30m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa, blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca...

 • szczecin słoneczne

2022-08-11 do 2022-08-19

Wykonanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Ma...

 • Szczecin

2022-08-15 do 2022-08-23

Rewelacyjne Usługi Dekarskie

Przez zapewnianie rewelacyjnej usługi dekarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Szczecin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 301-500m², Szczecin

To zapytanie o treści - Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 301-500m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Szczecin oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Szczecin

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 75m², Szczecin

Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 75m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia cieśli do realizacji usług z zakresu wykonania dachu. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Szczecin

2022-09-30 do 2022-10-08

Wykonanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Szczecin

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m², Szczecin

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: łupek ...

 • Szczecin

2022-09-01 do 2022-09-09

Najlepsze Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: nieszczelność dachu Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Nie wiem Materiały zapewnia: Wykonawca Zapytanie od: osoby prywatnej Inform...

 • Szczecin

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 151-200m², Szczecin

Jeśli usługi dekarskie w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten składający zapytanie zgłosił "Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Szczecin

2022-11-30 do 2022-12-08

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 800m² , Szczecin

Zlecający, który poszukuje usługi dekarskiej winien już dziś zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Szczecin

2022-09-19 do 2022-09-27

Znakomita Budowa Dachu

Dla Zlecającego, który napisał - Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 201-300m², dotarcie do znakomitej budowy dachu może być niełatwe, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Szczecin

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę kompleksową budowę dachu, 35m², Szczecin

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 35m² Rodzaj budynku: Altana działkowa Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały za...

 • Szczecin

2022-07-18 do 2022-07-26

Pierwszorzędne Wykonanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Szczecin

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m², Szczecin

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Szczecin

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Dekarzy i Cieśli

Najczęstsze pytania o budowie dachów

Jakie są rodzaje dachów i jakie mają właściwości?

Jest kilka rodzajów dachów. Dzielą się one na:

 • Dach dwuspadowy - jest to klasyczny i bardzo popularny dach w przypadku domów jednorodzinnych. Stanowią go dwie połacie, którym można nadawać różne kąty nachylenia. Budowa dachu dwuspadowego doskonale chroni całą konstrukcję budynku przed działaniem czynników zewnętrznych, a idealnym pokryciem są dachówki w formacie XXL.
 • Dach czterospadowy (namiotowy lub kopertowy) - popularny typ dachu doskonale podkreślający kwadratową bryłę budynków. Posiada cztery połacie zbiegające się w jednym, umieszczonym na środku budynku punkcie. Połacie posiadają kształt trapezów i świetnie nawiązują do klasycznych stylów budownictwa.
 • Dach mansardowy - konstrukcja wyróżniająca się eleganckim i subtelnym wyglądem. Dach ten charakteryzuje się podzielonymi połaciami o różnych kątach nachylenia, co umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni poddasza.
 • Dach pulpitowy - dach potocznie nazywany jednospadowym złożony z wyłącznie jednej połaci, wykonanej pod określonym kątem. Z technicznego punktu widzenia jest to model bardzo prosty, a tym samym tanim w budowie. Budowa dachu jednospadowego dobrze sprawdzi się w długich oraz wąskich konstrukcjach.
 • Dach płaski - dach o nachyleniu wynoszącym do kilku stopni. Bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie umożliwiające stworzenie na nim przestrzeni użytkowej. Budowa domuz płaskim dachem mocno zyskuje na popularności.

Jaki jest koszt wykonania poszczególnych rodzajów dachu?

Koszt budowy dachu zależny jest w głównej mierze od zaawansowania technicznego danego rozwiązania, a także jego wielkości. Najtańsze w budowie są konstrukcje płaskie oraz pulpitowe, a za nowoczesne bardziej kreatywne rozwiązania będziemy zmuszeni zapłacić więcej.

Jakie są etapy budowy dachu?

Zanim rozpoczniemy prace związane ze wznoszeniem dachu, warto poznać etapy budowy. Na początku, należy ukończyć oraz przygotować mury domu. Kolejnym krokiem jest wykonanie całej konstrukcji więźby dachowej wraz z zamontowaniem okien dachowych i innych wybranych elementów. Ostatnim etapem jest montaż pokrycia dachowego, najczęściej w postaci dachówki.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się budową dachów?

Poszukiwania warto rozpocząć w Internecie, gdzie można znaleźć większość firm budowlanych, wraz z opiniami klientów na ich temat. Posiadając dostęp do takich danych, możemy w stosunkowo prosty sposób wybrać firmę świadczącą wysokiej jakości usługi. Wybierając firmę do budowy dachu, warto kierować się jej doświadczeniem na rynku oraz zadowoleniem poprzednich klientów z oferowanych usług. Wykonanie dachu na pewno warto powierzyć profesjonalistom z naszego rankingu najlepszych specjalistów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dekarzy i Cieśli