Instalacje sanitarne w Tarnobrzegu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 173 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 310 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Tarnobrzegu

Instalacje sanitarne Tarnobrzeg

GB Instal Grzegorz Biernat

3 opinie

Znakomici pracownicy firmy GB Instal Grzegorz Biernat spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zakład Usługowy Trans-Kop Jerzy Pik - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Tarnobrzegu

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Tarnobrzegu

1 opinia

Według Ciebie świetne przydomowe oczyszczalnie ścieków to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Zakład Usługowy Trans-Kop Jerzy Pik dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

REMONTY , WYKONCZENIA WNETRZ , INSTALACJE - Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Tarnobrzeg

Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

9 opinii

Jeśli wciąż poszukujesz dobrej firmy od przydomowych oczyszczalni ścieków to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom REMONTY WYKONCZENIA WNETRZ INSTALACJE. Tarnobrzeg i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BiPo s.c. - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Tarnobrzeg

BiPo s.c.

1 opinia

BiPo s.c. oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od lat, głównie na obszarze Tarnobrzega, ale także przyległych powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Hydrauliczne Mateusz Bila - Doskonały Monter Instalacji Sanitarnych Tarnobrzeg

Doskonały Monter Instalacji Sanitarnych

Sprawdź firmę Usługi Hydrauliczne Mateusz Bila jeśli szukasz doskonałych monterów instalacji sanitarnych działających na terenie Tarnobrzega i w sąsiednich miastach. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MACIEJ Garboś - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Tarnobrzeg

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Tarnobrzeg

Ten specjalista działa na terenie Tarnobrzega i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnej instalacji sanitarnej. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BRIGHT VISION Tomasz Podolski - Znakomite Przyłącza Wodociągowe Tarnobrzeg

Znakomite Przyłącza Wodociągowe

Jeśli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z BRIGHT VISION Tomasz Podolski są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

F.H.U MetaBo - Doskonała Instalacja Sanitarna Tarnobrzeg

Doskonała Instalacja Sanitarna

Zawodowcy z F.H.U MetaBo to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od doskonałej instalacji sanitarnej. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi remontowo-budowlane Mateusz Walski - Staranne Przyłącza Wodociągowe Tarnobrzeg

Staranne Przyłącza Wodociągowe Tarnobrzeg

Instalacja sanitarna na najwyższym poziomie to dla firmy Usługi remontowo-budowlane Mateusz Walski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

ABM Firma Instalacyjno-Budowlana - Pierwszorzędne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Tarnobrzeg

ABM Firma Instalacyjno-Budowlana

Utalentowani pracownicy firmy ABM Firma Instalacyjno-Budowlana spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Tarnobrzegu

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Tarnobrzeg

Ten Klient jest zdania, że porządna instalacja wodno-kanalizacyjna to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Firma do wykonania instalacji w bud. 160m², wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Tarnobrzeg

2023-01-02 do 2023-01-10

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: kontrola okresowa instalacji w budynku wielorodzinnym Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Tarnobrzeg

2022-11-26 do 2022-12-04

Instalacje Wod-kan Tarnobrzeg

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zrobienie instalacji w bud. 130m², woda. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Tarnobrzeg

2022-10-15 do 2022-10-23

Doświadczeni Monterzy Instalacji Sanitarnych Tarnobrzeg

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnobrzeg

2022-09-24 do 2022-09-05

Najlepsze Instalacje Wod-kan

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Wykonanie prac wod.-kan.. To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Tarnobrzeg

2022-07-29 do 2022-08-06

Ekipa do prac wod.-kan., Sandomierz

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sandomierz

2022-10-14 do 2022-10-22

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Nowa Dęba

2022-10-27 do 2022-11-04

Firma do wykonania instalacji w bud. 20m², wod.-kan., Padew Narodowa

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Firma do wykonania instalacji w bud. 20m², wod.-kan., chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Padew Narodowa

2022-11-30 do 2022-12-08

Utalentowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako utalentowany monter instalacji sanitarnych oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Stalowa Wola oraz w przyległych powiatach? Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Stalowa Wola

2022-10-24 do 2022-11-01

Ekipa do prac wod.-kan., Stalowa Wola

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: naprawa niedrożnej instalacji kanalizacyjnej Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego ...

 • Stalowa Wola

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę prace wod.-kan., Stalowa Wola

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę prace wod.-kan.", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Stalowa Wola

2022-08-27 do 2022-09-04

Instalacje Wod-kan

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wod-kan poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebne wykonanie szamba, wod.-kan.. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Stalowa Wola

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę prace wod.-kan., Pysznica

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: przyłącz gazu, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 120m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: kom...

 • Pysznica

2023-01-17 do 2023-01-25

Wykonanie prac wod.-kan., Jastkowice

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Jastkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 20mb, woda, Jastkowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Jastkowice

2023-01-26 do 2023-01-26

Instalacja Sanitarna Tarnobrzeg

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zrobienie instalacji w bud. 200m², woda". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Stodoły-Wieś

2022-07-19 do 2022-07-27

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Świętokrzyskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Koszyce

2022-08-14 do 2022-08-18

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 70mb, woda, Nisko

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał zlecenie o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 70mb, woda, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Nisko

2023-01-04 do 2023-01-12

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: nie działa pompa hydrauliczna tłocząca wodę do budynku Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo ...

 • Lisów, powiat Opatów Kielecki

2022-08-16 do 2022-08-24

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 120m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 1845mb) Zakres zlecenia: kompleksowa ...

 • Podzaldow

2022-08-10 do 2022-08-18

Porządne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Iwaniska

2022-09-18 do 2022-09-26

Ekipa do prac wod.-kan., Mielec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Biały montaż Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt:...

 • Mielec

2022-08-30 do 2022-09-07

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 150m², kanalizacja, Mielec

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Mielca. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Mielec

2022-10-19 do 2022-10-27

Zrobienie instalacji w bud. 70m², woda, Mielec

Klient poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zrobienie instalacji w bud. 70m², woda. To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mielec

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecę prace wod.-kan., Mielec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: studnia głebinowa Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Kl...

 • Mielec

2022-09-07 do 2022-09-15

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-...

 • Mielec

2022-09-28 do 2022-10-06

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: badanie szzelności instalacji kanalizacyjnej Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie j...

 • Mielec

2022-11-04 do 2022-11-12

Porządna Instalacja Sanitarna

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mielec

2022-10-07 do 2022-10-15

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 27mb, kanalizacja, Staszów

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 27mb, kanalizacja", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Złóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Staszów

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 230mb, woda, Staszów

Ten Zlecający jeszcze poszukuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 230mb, woda, chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Staszów

2023-01-18 do 2023-01-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych