Instalacje sanitarne w Nisku

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 950 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 659 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Nisku

Instalacje sanitarne Nisko

Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe

14 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij HYDRO-GAZ KOP Miś Sławomir. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Rakoczy Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna Nisko

Rakoczy Sp. z o.o.

4 opinie

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej instalacji sanitarnej. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Klimatyzacja Rzeszów - Świetne Przyłącza Wodociągowe Nisko

Świetne Przyłącza Wodociągowe Nisko

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Klimatyzacja Rzeszów. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Osen-Kop Roboty Ziemne usługi minikoparką oraz przyłącza wod-kan - Solidna Instalacja Sanitarna Nisko

Osen-Kop Roboty Ziemne usługi minikoparką oraz przyłącza wod-kan

6 opinii

Instalacja sanitarna to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu montera instalacji sanitarnych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

JN Hydro Usługi Instalacyjne - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Nisko

JN Hydro Usługi Instalacyjne

1 opinia

Znakomici pracownicy firmy JN Hydro Usługi Instalacyjne spełnią Państwa wymagania w temacie instalacji sanitarnej. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

FHUP WITOPOL WITOLD DRELICH - Wykwalifikowany Monter Instalacji Sanitarnych Nisko

Wykwalifikowany Monter Instalacji Sanitarnych Nisko

2 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wykwalifikowanego montera instalacji sanitarnych, to zwróć uwagę na firmę FHUP WITOPOL WITOLD DRELICH. Realizuje szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

HR Instal - Pierwszorzędny Monter Instalacji Sanitarnych Nisko

HR Instal

Ten monter instalacji sanitarnych realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do pracy - HR Instal to doskonały wybór dla Ciebie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

WOD-DREW - Rewelacyjne Instalacje Wod-kan w Nisku

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan w Nisku

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? WOD-DREW jest na to najlepszym rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

U.C.S.B Łukasz Chamot - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Nisko

U.C.S.B Łukasz Chamot

Przygotowanie instalacji wod-kan będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. U.C.S.B Łukasz Chamot ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

FHU HYDROS - Porządne Instalacje Wod-kan Nisko

FHU HYDROS

FHU HYDROS świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Niska i okolic. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 26 zleceń na instlacje sanitarne w Nisku

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Nisko

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 70mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Nisko

2023-01-04 do 2023-01-12

Instalacja Sanitarna Nisko

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę prace wod.-kan.. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pysznica

2023-01-17 do 2023-01-25

Wykonanie prac wod.-kan., Jastkowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Brak pionu wentylacji kanalizacji Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat...

 • Jastkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Jastkowice

2023-01-26 do 2023-01-26

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 40m², wod.-kan., Stalowa Wola

Ten Zlecający jeszcze poszukuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 40m², wod.-kan., chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stalowa Wola

2022-10-24 do 2022-11-01

Świetna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: naprawa niedrożnej instalacji kanalizacyjnej Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego ...

 • Stalowa Wola

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę prace wod.-kan., Stalowa Wola

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Stalowa Wola

2022-08-27 do 2022-09-04

Świetna Instalacja Sanitarna

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Potrzebne wykonanie szamba, wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Stalowa Wola

2022-08-23 do 2022-08-31

Ekipa do prac wod.-kan., Giedlarowa

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Podkarpackie i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Giedlarowa

2022-10-01 do 2022-10-09

Porządna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Nisko

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan., chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Giedlarowa

2022-10-01 do 2022-10-09

Doskonałej Jakości Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budy...

 • Nienadówka

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Jeśli nadal jako ekspert od instalacji wod-kan potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², wod.-kan.. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Podkarpackiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Żołynia

2022-10-02 do 2022-10-10

Wyjątkowi Monterzy Instalacji Sanitarnych Nisko

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Medynia Głogowska

2022-11-17 do 2022-11-25

Zrobienie instalacji w bud. 20m², kanalizacja, Biłgoraj

Przygotowanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zrobienie instalacji w bud. 20m², kanalizacja. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Biłgoraj

2022-11-09 do 2022-11-17

Firma do wykonania przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Biłgoraj

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Firma do wykonania przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Biłgoraj

2022-12-09 do 2022-12-17

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz w miejscowości Lubelskie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Antolin

2022-08-22 do 2022-08-30

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 150mb, wod.-kan., Modliborzyce

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaproponuj termin od razu!

 • Modliborzyce

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 3000m², wod.-kan., Tarnogród

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 3000m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek użytecz...

 • Tarnogród

2022-10-15 do 2022-10-23

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 160m², woda, Nowa Osada Km Od Janowa Lubelskuego

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowa osada km od Janowa Lubelskuego

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 150m², woda, Nowa Osada Km Od Janowa Lubelskuego

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynk...

 • Nowa osada km od Janowa Lubelskuego

2022-08-01 do 2022-08-09

Firma do wykonania instalacji w bud. 100m², wod.-kan., Nowa Dęba

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Nowa Dęba

2022-10-27 do 2022-11-04

Staranna Instalacja Sanitarna

Ten Zlecający jeszcze szuka profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Zrobienie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 16m², wod.-kan., chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Wola radzięcka

2023-01-08 do 2023-01-16

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Wykonanie przyłącza o dł. 70mb, woda. To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Frampol

2023-01-06 do 2023-01-14

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Projekt...

 • Białobrzegi

2022-08-08 do 2022-08-16

Staranne Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Podkarpackiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Widełka

2022-08-12 do 2022-08-20

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 30mb, woda, Widełka

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 30mb, woda. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Widełka

2022-08-17 do 2022-08-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych