Roboty ziemne w Wyszkowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 152 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Wyszkowie

Roboty ziemne Wyszków

Pierwszorzędne Kopanie Studni w Wyszkowie

11 opinii

Powierz zadanie kopania studni fachowcom z miejscowości Wyszków. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Wyszkowa są w ścisłej czołówce. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Usługi elektryczne i energetyczne ELPUM Damian Chrzumnicki - Najlepsze Prace Ziemne Wyszków

Usługi elektryczne i energetyczne ELPUM Damian Chrzumnicki

8 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od prac ziemnych to skorzystaj z kwalifikacji Usługi elektryczne i energetyczne ELPUM Damian Chrzumnicki. Wyszków i okolice to główny obszar ich działania. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ - Doskonały Drenaż Opaskowy Wyszków

Doskonały Drenaż Opaskowy

1 opinia

Przygotowanie drenażu opaskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

OSBUD LESZEK OSIK - Solidne Roboty Ziemne Wyszków

OSBUD LESZEK OSIK

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od robót ziemnych to wykorzystaj kompetencje OSBUD LESZEK OSIK. Wyszków i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KUKI-KOP Przemysław Kukielski - Wyjątkowe Kopanie Stawów Wyszków

KUKI-KOP Przemysław Kukielski

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy firmy KUKI-KOP Przemysław Kukielski oferują usługi z zakresu kopania stawów, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Artur - Świetne Roboty Ziemne Wyszków

Świetne Roboty Ziemne Wyszków

7 opinii

Firma Artur świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Wyszkowa oraz przyległych powiatów. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

I.t.s.f Sp. z o.o. - Perfekcyjne Roboty Ziemne Wyszków

I.t.s.f Sp. z o.o.

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od robót ziemnych? Zaufaj doświadczeniu I.t.s.f Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Radosław Wróbel - Solidny Drenaż Opaskowy Wyszków

Solidny Drenaż Opaskowy Wyszków

1 opinia

Jeśli nadal poszukujesz ekspertów od drenażu opaskowego to trafiłeś w dobre miejsce - Radosław Wróbel jest do Twoich usług. Wyszków i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski - Najlepsze Kopanie Stawów Wyszków

"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski

18 opinii

Szukasz specjalistów od najlepszego kopania stawów w miejscowości Wyszków lub w pobliskich powiatach? Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

EVOLUO Mateusz Miziołek - Najlepsza Niwelacja Terenu Wyszków

EVOLUO Mateusz Miziołek

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy EVOLUO Mateusz Miziołek oferują usługi z zakresu najlepszej niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Wyszkowie

Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 2000m², Lucynów

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 2000m²) Informacje dodatkowe: Zlecę wykopanie stawu ok 2000m2 głębokość ok 2,5 m kształt nieregularny z rozplanowaniem ziemi wokół zbiornika. Miejsce realizacji Lucynów Duży pow. Wyszków...

 • Lucynów

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecenie na wykopanie stawu pow. 9999m², Wyszków

Zrealizuj zlecenie profesjonalnego kopania o treści "Zlecenie na wykopanie stawu pow. 9999m²", jako fachowiec z miejscowości Wyszków. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Wyszkowa nie masz sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Wyszków

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 25m, Somianka

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: Działka Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Somianka

2022-12-11 do 2022-12-19

Rewelacyjne Roboty Ziemne Wyszków

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie wykopu pod fundament 7200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie robót ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wyszków

2022-11-14 do 2022-11-22

Wykop Wyszków

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Wyszków

2022-11-05 do 2022-11-13

Prace Ziemne Wyszków

Klient chce wynająć: wywrotkę, koparkę dużą, koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-10-26...

 • Wyszków

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 80m², Wyszków

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 80m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wyszkowa i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Wyszków

2022-09-29 do 2022-10-07

Szukam ekipy do prac ziemnych, Wyszków

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu pierwszorzędnego kopania z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Wyszków

2022-09-09 do 2022-09-11

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zabrodzie

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 2000m², Wyszków

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 2000m²) Informacje dodatkowe: Wykonanie nawierzchni betonowych zgodnie z załączonym projektem wykonawczym (bez nawierzchni z kostki betonowej). Po naszej stronie będzie przygotowanie p...

 • Wyszków

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Kopanie Wyszków

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1290m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wyszków

2022-09-01 do 2022-09-09

Najlepsze Roboty Ziemne

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Teren zalewowy nad Bugiem Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brańszczyk

2022-07-30 do 2022-07-30

Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 90m², Sulejów

Wykonaj zadanie fantastycznego kopania o treści "Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 90m²", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Sulejów

2022-10-09 do 2022-10-09

Szukam ekipy do prac ziemnych, Mroczki-Kawki

Rodzaj prac: Wywóz karp Informacje dodatkowe: Cześć :) Potrzebuję pomocy. Macie kogoś kto by się podjął wywiezienia z działki karp po wyciętych drzewach. Kilkadziesiąt sztuk. Zapłacę Okolice Mroczki- Kawki gmina Rzewnie. Poniżej ...

 • Mroczki-Kawki

2022-07-19 do 2022-07-27

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 200mb, Brzóze Duże

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 200mb) Informacje dodatkowe: Dl.ok 200m wykop ok 80cm.glebokosci pod kabel energetyczny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzóze duże

2022-11-10 do 2022-11-18

Fantastyczne Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 40m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sadowne

2022-11-19 do 2022-11-27

Dam zlecenie na utwardzenie drogi o pow. 50m², Sadowne

Przyjmij usługę doskonałego kopania o treści "Dam zlecenie na utwardzenie drogi o pow. 50m²", jako fachowiec z miejscowości Mazowieckie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego nie masz sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Sadowne

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 40m², Sadowne

Ten Klient wciąż szuka profesjonalistów od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 40m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Sadowne

2022-11-19 do 2022-11-27

Wykop

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 200m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brok

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 1300m², Tłuszcz

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tłuszcz

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 16m², Kuligów

Przyjmij zadanie najlepszego kopania o treści "Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 16m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kuligów

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 4000m², Różan

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 4000m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu, pozbycie się karp, wywiezienie z terenu Dzialki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Różan

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałe Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 70m²) Informacje dodatkowe: wykop pod ogrodzenie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 120m², Pułtusk

Ten Klient myśli, że perfekcyjne roboty ziemne to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 120m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Pułtusk

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecę prace ziemne, Pułtusk

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec z zakresu pierwszorzędnego kopania z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Pułtusk

2022-07-20 do 2022-07-28

Wyrównanie terenu o pow. 980m², Pułtusk

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Pułtusk

2022-08-30 do 2022-09-07

Wyjątkowe Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pułtusk

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę prace ziemne, Pawłówek

Rodzaj prac: Szambo Informacje dodatkowe: Wykonanie szamba oraz instalacji Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pawłówek

2022-09-01 do 2022-09-09

Profesjonalne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 90m²) Informacje dodatkowe: Piasek zasypowy, zasypanie fundamentów zewnątrz i do środka. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sulejów Mazowieckie

2022-10-09 do 2022-10-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych