Roboty ziemne w Wołominie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 028 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 152 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Wołominie

Roboty ziemne Wołomin

AD-KOP

11 opinii

Zrealizowanie drenażu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. AD-KOP ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ATL Adam Grobelny - Znakomite Usługi Koparko Ładowarką Wołomin

Znakomite Usługi Koparko Ładowarką

5 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi koparko ładowarką ATL Adam Grobelny wyróżnia się w swoim rejonie. Sławę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BERNARDI - Doskonałe Usługi Koparko Ładowarką Wołomin

Doskonałe Usługi Koparko Ładowarką Wołomin

4 opinie

Ten, kto poszukuje doskonałej usługi koparko ładowarką powinien już teraz zgłosić się do tych specjalistów i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Ustal pasujący termin od razu!

Noble Natalia Gajewska - Profesjonalne Roboty Ziemne Wołomin

Profesjonalne Roboty Ziemne Wołomin

3 opinie

Uważasz, że profesjonalne roboty ziemne to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Noble Natalia Gajewska udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rafał Sumiński - Porządne Wykopy Wołomin

Porządne Wykopy

3 opinie

Przygotowanie wykopów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Rafał Sumiński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Przemyk - Najlepsze Usługi Minikoparką Wołomin

Najlepsze Usługi Minikoparką

3 opinie

Od wielu lat pracownicy firmy Przemyk wykonują usługi z zakresu najlepszego kopania stawów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług minikoparką. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

NatClean Joanna Sobiegraj - Pierwszorzędne Roboty Ziemne w Wołominie

Pierwszorzędne Roboty Ziemne w Wołominie

3 opinie

Myślisz, że pierwszorzędne roboty ziemne to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

OMEGA Maszyny&Transport Sp. z o.o. - Porządne Studnie Głębinowe Wołomin

OMEGA Maszyny&Transport Sp. z o.o.

2 opinie

Gdy szukasz doskonałej współpracy to eksperci z OMEGA MaszynyTransport Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

OSBUD LESZEK OSIK - Znakomite Prace Ziemne Wołomin

Znakomite Prace Ziemne

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie prac ziemnych i zatrudnij OSBUD LESZEK OSIK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ - Najlepsze Prace Ziemne Wołomin

ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od prac ziemnych to skorzystaj z kwalifikacji ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ. Wołomin i okolice to główny obszar ich działania. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 36 zleceń na prace ziemne w Wołominie

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 1300m², Tłuszcz

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tłuszcz

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na prace ziemne, Marki

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu pierwszorzędnego kopania z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Marki

2023-01-23 do 2023-01-31

Wykop Wołomin

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od wykopu. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 800m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Ostrówek

2023-01-23 do 2023-01-31

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 9999m², Radzymin

Ten Klient w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od prac ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 9999m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Radzymin

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o prace ziemne, Ząbki

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Układanie kabli...

 • Ząbki

2022-12-27 do 2023-01-03

Dam zlecenie na wykopanie studni, Dąbrówka

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na wykopanie studni. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrówka

2022-12-06 do 2022-12-14

Kopanie Wołomin

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista z zakresu najlepszego kopania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Cegielnia

2022-12-06 do 2022-12-09

Zapytanie o prace ziemne, Wołomin

Zapytanie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wołomin oraz przyległych powiatów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wołomin

2022-10-31 do 2022-11-08

Profesjonalne Prace Ziemne Wołomin

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o prace ziemne. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Ząbki

2022-10-26 do 2022-11-03

Staranne Prace Ziemne

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sulejów

2022-10-09 do 2022-10-09

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 90m², Sulejów Mazowieckie

Ten Klient myśli, że solidne wykop to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 90m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Sulejów Mazowieckie

2022-10-09 do 2022-10-17

Wykonanie drenażu dł. 10mb, Wołomin

Klient napisał "Wykonanie drenażu dł. 10mb". Wykonaj usługę najwyższej klasy kopania jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Wołomina i pobliskich miast. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wołomin

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 9999m², Radzymin

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 9999m²) Informacje dodatkowe: Kupię ziemię na podwyszenie terenu okolice Radzymina 503•••••• Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Radzymin

2022-09-20 do 2022-09-28

Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 800m²) Informacje dodatkowe: * wykopanie i dostawienie szamba 5 m³ * nasyp na taras * wyrównanie terenu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radzymin

2022-09-19 do 2022-09-27

Najlepsze Wykop

Ten Zlecający szuka specjalisty od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę prace ziemne, chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Kobyłka

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na drenaż wokół hali o pow. 2000m2, Radzymin

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości wykop to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na drenaż wokół hali o pow. 2000m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Radzymin

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 170m², Marki

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od robót ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Marki

2022-09-10 do 2022-09-18

Świetne Roboty Ziemne Wołomin

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Radzymin

2022-09-09 do 2022-09-17

Rewelacyjne Wykop

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne wykop to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wyrównanie terenu o pow. 5000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Radzymin

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 2500m², Poświętne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 2500m²) Informacje dodatkowe: wyrównanie terenu + dosypanie ziemi na działce rekreacyjnej. Głównie nawiezienie ziemi i rozprowadzenie jej aby uzyskać spadek 1-2%. Ziemi trzeba dosypać ...

 • Poświętne

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 1000m², Wołomin

Przyjmij usługę doskonałego kopania o treści "Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 1000m²", jako fachowiec z miejscowości Wołomin. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Wołomina nie masz sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Wołomin

2022-09-01 do 2022-09-09

Solidne Wykop

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Radzymin

2022-08-24 do 2022-08-24

Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1370m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Wołomin

2022-08-22 do 2022-08-30

Staranne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 120m²) Informacje dodatkowe: podjazd , otok domu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Radzymin

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 100m², Radzymin

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: Wykonanie opaski wokół budynku przygotowanie pod taras, wjazd do budynku, zbrojenie, zalanie betonu przygotowanie pod plyty Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Radzymin

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjne Prace Ziemne

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjne prace ziemne to niełatwy temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy na wykonanie wykopu pod instalację dł. 200mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Marki

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonałej Jakości Wykop

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zlecę utwardzenie drogi o pow. 150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wykopu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Radzymin

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 12m, Wołomin

Zrealizowanie wykopu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 12m. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Wołomin

2022-08-02 do 2022-08-10

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 16m²) Informacje dodatkowe: Niwelacja: zdjęcie darni (trawy), wyrównanie/poziomowanie i utwardzenie terenu pod basen rozporowy. 4x4 m trawa/ziemia do wywiezienia; różnica poziomów: 1...

 • Kuligów

2022-08-01 do 2022-08-09

Rewelacyjne Roboty Ziemne

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stare Załubice

2022-07-29 do 2022-08-06

Rewelacyjne Kopanie

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 60mb) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Duczki

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych