Roboty ziemne w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 185 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Radzyniu Podlaskim

Roboty ziemne Radzyń Podlaski

PPHU "WOJZBUN"

1 opinia

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PPHU WOJZBUN jest na to skuteczną metodą. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Sławomir Imielniak - Profesjonalne Roboty Ziemne Radzyń Podlaski

Sławomir Imielniak

1 opinia

Jesteś zdania, że profesjonalne roboty ziemne to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Sławomir Imielniak dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Yans - Solidne Studnie Głębinowe Radzyń Podlaski

Yans

2 opinie

Uważasz, że solidne studnie głębinowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Yans dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

BUDMOS Osak Marek - Fachowe Usługi Minikoparką Radzyń Podlaski

Fachowe Usługi Minikoparką

1 opinia

BUDMOS Osak Marek to eksperci z branży fachowych usług minikoparką i kopania studni, świadczący usługi dla Klientów z Radzynia Podlaskiego i przyległych miast. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

MIDALL - Profesjonalny Drenaż Radzyń Podlaski

Profesjonalny Drenaż

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z MIDALL perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Koparex - Dobre Usługi Koparko Ładowarką Radzyń Podlaski

Koparex

Starasz się odnaleźć godnego uwagi profesjonalistę od dobrych usług koparko ładowarką, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Koparex jest gotowa Ci pomóc. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Usługi Remontowo Budowlane - Rewelacyjna Niwelacja Terenu Radzyń Podlaski

Rewelacyjna Niwelacja Terenu Radzyń Podlaski

Wiele długich lat pracownicy firmy Usługi Remontowo Budowlane wykonują usługi z zakresu niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług minikoparką. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Studio Krajobrazu - Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Radzyń Podlaski

Studio Krajobrazu

Powierz usługę wiercenia studni specjalistom z miejscowości Radzyń Podlaski. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Radzynia Podlaskiego są jednymi z najlepszych. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

Minikoparka Czemierniki - Porządny Drenaż Opaskowy w Radzyniu Podlaskim

Porządny Drenaż Opaskowy w Radzyniu Podlaskim

Zaufaj fachowcom w dziedzinie drenażu opaskowego i zatrudnij Minikoparka Czemierniki. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

MAXX PHU Piotr Świerczewski - Porządne Roboty Ziemne Radzyń Podlaski

Porządne Roboty Ziemne Radzyń Podlaski

Jesteś zdania, że porządne roboty ziemne to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z MAXX PHU Piotr Świerczewski poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 30 zleceń na prace ziemne w Radzyniu Podlaskim

Najlepsze Roboty Ziemne Radzyń Podlaski

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 250m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Paskudy

2022-09-08 do 2022-09-16

Znakomite Prace Ziemne Radzyń Podlaski

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na prace ziemne. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Radzyń Podlaski

2022-08-17 do 2022-08-25

Świetne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 10m²) Informacje dodatkowe: Przegaliny Duże,21-311 Komarówka Podlaska Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przegaliny duże

2022-07-21 do 2022-07-29

Wyjątkowe Kopanie Radzyń Podlaski

Rodzaj prac: wykopy fundamentowe 9000 m3 Informacje dodatkowe: - usunięcie humusu 8500 m3 - wykopy fundamentowe 700 m3 Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-12...

 • Drelów

2022-08-17 do 2022-08-25

Pierwszorzędne Wykop Radzyń Podlaski

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Międzyrzec Podlaski

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o prace ziemne, Łuków

To zlecenie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łukowa i z sąsiednich miast. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łuków

2022-10-06 do 2022-10-14

Kopanie

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 2800m²". Wykonaj zadanie rewelacyjnego kopania jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Lubelskiego i okolicznych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Przewłoka

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na utwardzenie drogi o pow. 100m², Adamów

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Adamów

2022-09-23 do 2022-10-01

Wykop

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne, Nowodwór Piaski". Jako zaufany ekspert w dziedzinie wykopu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Nowodwór Piaski, Lubelskie

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od robót ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wyhalew

2022-11-13 do 2022-11-14

Rewelacyjne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie i utwardzenie terenu pod garaż Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Michów

2022-07-25 do 2022-08-02

Wyrównanie terenu o pow. 50m², Michów

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu pod garaż Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Michów

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o prace ziemne, Michów

Przyjmij usługę doskonałego kopania o treści "Zapytanie o prace ziemne", jako fachowiec z miejscowości Lubelskie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Lubelskiego nie masz sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Michów

2023-01-05 do 2023-01-13

Wyjątkowe Kopanie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na prace ziemne". Wykonaj zlecenie wyjątkowego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z Lubartowa i okolicznych miast. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Lubartów

2022-07-25 do 2022-08-02

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: Wykopanie stawu 7×14×2,5m z przewiezieniem i rozplantowaniem ziemi z wykomp 200m dalej. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lubartów

2022-07-21 do 2022-07-29

Wykonanie wykopu pod przewody elektryczne, Lubartów

Zapytanie o treści - Wykonanie wykopu pod przewody elektryczne jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Lubartowa i z sąsiednich miast. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Lubartów

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę prace ziemne, Głębokie

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Głębokie

2022-11-24 do 2022-12-02

Perfekcyjne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykop ziemi i nasypy Informacje dodatkowe: Do wykonania wykopy pod fundament oraz nasypy. Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-17...

 • Biała Podlaska

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 66m², Biała Podlaska

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 66m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Biała Podlaska

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapytanie o prace ziemne, Biała Podlaska

Klient chce wynająć: ładowarkę teleskopową Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wst...

 • Biała Podlaska

2022-10-22 do 2022-10-30

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Wykonanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę prace ziemne. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Biała Podlaska

2022-08-06 do 2022-08-14

Potrzebuję firmy do wykonania studni kopanej, 4m, Biała Podlaska

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na solidne kopanie w rejonie Białej Podlaskiej i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni kopanej, 4m", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Biała Podlaska

2022-10-07 do 2022-10-15

Solidne Roboty Ziemne

Ten Klient uważa, że solidne roboty ziemne to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie wykopu pod instalację dł. 60mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lejno

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o wykonanie studni kopanej, 10m, Łosice

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony profesjonalista z zakresu profesjonalnego kopania z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Łosice

2022-08-23 do 2022-08-31

Profesjonalne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Solidne Prace Ziemne

Wykonanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 6mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Siedlce

2022-12-28 do 2023-01-05

Porządne Prace Ziemne

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od prac ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Siedlce

2022-08-19 do 2022-08-27

Fantastyczne Kopanie

Klient napisał "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb". Wykonaj usługę fantastycznego kopania jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Siedlec i sąsiednich powiatów. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Siedlce

2022-09-02 do 2022-09-10

Rewelacyjne Kopanie

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb, Siedlce

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 31mb) Informacje dodatkowe: wykop pod instalację fotowoltaiczną 31 mb, na szerokość szpadla i głębokość 80 cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-12-13 do 2022-12-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych