Roboty ziemne w Pułtusku

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Pułtusku

Roboty ziemne Pułtusk

Solidne Studnie Głębinowe

3 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Przemyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

OSBUD LESZEK OSIK - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Pułtusk

OSBUD LESZEK OSIK

1 opinia

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? OSBUD LESZEK OSIK z Pułtuska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

minikopara.pl - Solidna Melioracja w Pułtusku

Solidna Melioracja w Pułtusku

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to minikopara.pl są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny melioracji. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

W.A.A.M.M. Włodarczyk - Najlepsze Roboty Ziemne Pułtusk

W.A.A.M.M. Włodarczyk

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? W.A.A.M.M. Włodarczyk będzie najszybszą drogą. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Phu Sofia - Perfekcyjne Wykopy Pułtusk

Phu Sofia

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie wykopów i zatrudnij Phu Sofia. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

OGRODY TB TOMICCY BARTŁOMIEJ TOMICKI - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Pułtusk

OGRODY TB TOMICCY BARTŁOMIEJ TOMICKI

1 opinia

Zrealizowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. OGRODY TB TOMICCY BARTŁOMIEJ TOMICKI ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

HYDROKOP - Profesjonalne Roboty Ziemne Pułtusk

HYDROKOP

4 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z kwalifikacji HYDROKOP. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Szymański Marcin - Doskonała Melioracja Pułtusk

Szymański Marcin

2 opinie

Uważasz, że doskonała melioracja to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

WIBARO Dariusz Wybrański - Doskonałej Jakości Drenaż Opaskowy Pułtusk

Doskonałej Jakości Drenaż Opaskowy Pułtusk

2 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od drenażu opaskowego? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia WIBARO Dariusz Wybrański. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Krzyx-Bud BRUKARSTWO - Tanie Usługi Minikoparką Pułtusk

Tanie Usługi Minikoparką Pułtusk

1 opinia

Klient, który szuka taniej usługi minikoparką winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 25 zleceń na prace ziemne w Pułtusku

Kopanie Pułtusk

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od kopania to wykonaj zlecenie - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Świercze

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 1000m², Świercze

Ten Klient uważa, że doskonałe wykop to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Świercze

2022-12-11 do 2022-12-19

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 120m², Pułtusk

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 120m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Pułtusk

2022-12-03 do 2022-12-11

Pierwszorzędne Roboty Ziemne Pułtusk

Ten Zleceniodawca nadal szuka profesjonalistów od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne, chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dziarno

2022-11-22 do 2022-11-30

Pierwszorzędne Kopanie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: Droga okolo 100 m nigdy wczesniej nie utwardzona Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świercze

2022-09-26 do 2022-09-14

Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 1000m², Pułtusk

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy kopanie w rejonie Pułtuska i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 1000m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Pułtusk

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 70m², Pułtusk

Ten Zleceniodawca szuka dobrej firmy od robót ziemnych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 70m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Pułtusk

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę prace ziemne, Pawłówek

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zlecę prace ziemne". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie prac ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pawłówek

2022-09-01 do 2022-09-09

Wyrównanie terenu o pow. 980m², Pułtusk

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 980m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę prace ziemne, Pułtusk

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Koparka łańcu...

 • Pułtusk

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 120mb, Lorcin

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 120mb) Informacje dodatkowe: Wykop pod kabel energetyczny głębokości około 80-90 cm i długości około 100-120 metrów po linii prostej. Lokalizacja Lorcin koło Nasielska Termin rozpoczęci...

 • Lorcin

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Mazewo Dworskie"a"

Rodzaj prac: Budowa zjazdu z asfaltową nawierzchnią Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mazewo dworskie"a"

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o wykopanie studni, Serock

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Serock

2022-10-17 do 2022-10-25

Fantastyczne Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 600m²) Informacje dodatkowe: W tym momencie rośnie coś trawo podobne i wszystkie możliwe zielska świata. Chciałbym aby zostało wykonane zabezpieczenie przed kretem i wyrównanie terenu ...

 • Serock

2022-08-24 do 2022-08-31

Zlecę utwardzenie drogi o pow. 200m², Serock

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 200m²) Informacje dodatkowe: Utwardzenie drogi dojazdowej na działkę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Serock

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 1236m², Serock

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1236m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Serock

2022-08-12 do 2022-08-20

Rewelacyjne Wykop Pułtusk

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne wykop to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Skubianka

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 120m², Borowa Góra

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 120m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Borowa góra

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1300m², Jachranka

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jachranka

2022-11-01 do 2022-11-01

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 2500m², Serock

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 2500m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wykopu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Serock

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę prace ziemne, Gąsiorowo

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę prace ziemne, chcąc doświadczonych specjalistów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gąsiorowo

2023-01-02 do 2023-01-02

Wyrównanie terenu o pow. 500m², Serock

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe kopanie w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Wyrównanie terenu o pow. 500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Serock

2023-01-24 do 2023-02-01

Doskonałe Prace Ziemne Pułtusk

To zlecenie o treści - Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 800m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Dosin

2023-01-25 do 2023-02-02

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 16m², Kuligów

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 16m²) Informacje dodatkowe: Niwelacja: zdjęcie darni (trawy), wyrównanie/poziomowanie i utwardzenie terenu pod basen rozporowy. 4x4 m trawa/ziemia do wywiezienia; różnica poziomów: 1...

 • Kuligów

2022-08-01 do 2022-08-09

Najwyższej Klasy Kopanie

Starasz się odnaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy kopania z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łopacin

2022-11-20 do 2022-11-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych