Roboty ziemne w Mławie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 994 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 149 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Mławie

Roboty ziemne Mława

ARTEXKOP

1 opinia

Uważasz, że solidne studnie głębinowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z ARTEXKOP dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

CECELAK FAMILY COMPANY Kamil Cecelak - Rewelacyjne Roboty Ziemne Mława

Rewelacyjne Roboty Ziemne Mława

2 opinie

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od robót ziemnych? Wykorzystaj doświadczenie CECELAK FAMILY COMPANY Kamil Cecelak. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Drogowo-rolne Andrzej Karwinski - Porządne Roboty Ziemne Mława

Usługi Drogowo-rolne Andrzej Karwinski

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od robót ziemnych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Drogowo-rolne Andrzej Karwinski. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Łukasz Kuc - Wysokiej Klasy Kopanie Stawów Mława

Wysokiej Klasy Kopanie Stawów

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy kopania stawów z Mławy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Łukasz Kuc jest gotowa Ci pomóc. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Firma Transportowo-Budowlana TRAKIERS-BUD KWIATKOWSKI GRZEGORZ - Perfekcyjne Roboty Ziemne Mława

Perfekcyjne Roboty Ziemne

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych to powierz tę kwestię specjalistom z Firma Transportowo-Budowlana TRAKIERS-BUD KWIATKOWSKI GRZEGORZ. Mława i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Betoniarnia - Rzetelne Usługi Koparko Ładowarką Mława

Betoniarnia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi koparko ładowarką Betoniarnia przewyższa konkurentów. Reputację oddają oceny zachwyconych odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Żwirownia LAKOS T.Sokal Lipowiec Kościelny - Rewelacyjne Studnie Głębinowe w Mławie

Rewelacyjne Studnie Głębinowe w Mławie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Żwirownia LAKOS T.Sokal Lipowiec Kościelny. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

RUT-KOP RUTECKI CZESŁAW - Rzetelne Usługi Minikoparką Mława

Rzetelne Usługi Minikoparką

Poprzez dbałość o jakość usługi minikoparką RUT-KOP RUTECKI CZESŁAW wybija się w branży. Reputację budują referencje zachwyconych zleceniodawców. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Mariusz Jarzynka - Profesjonalne Roboty Ziemne Mława

Profesjonalne Roboty Ziemne Mława

Nadal szukasz specjalisty od robót ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Mariusz Jarzynka. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Gruzia work - Perfekcyjne Kopanie Studni Mława

Gruzia work

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od kopania studni z miejscowości Mława. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 30 zleceń na prace ziemne w Mławie

Perfekcyjne Prace Ziemne Mława

Rodzaj prac: Wykop pod piwniczke Informacje dodatkowe: Głębokość 215 szerokość 240 długość 300 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 180m², Mława

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najlepsze kopanie w rejonie Mławy i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 180m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Mława

2022-12-29 do 2023-01-06

Porządne Prace Ziemne

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mławy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Mława

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapytanie o prace ziemne, Mława

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz...

 • Mława

2022-09-17 do 2022-09-25

Najlepsze Kopanie Mława

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 90m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzcianka-

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecenie na wykonanie studni kopanej, 7m, Trzcianka

Wykonanie wykopu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wykonanie studni kopanej, 7m. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Trzcianka-

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 200m², Ciechanów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ciechanów

2022-07-25 do 2022-08-02

Wykop Mława

Przygotowanie wykopu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam ekipy do prac ziemnych. Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ciechanów

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapytanie o wykopanie stawu pow. 1200m², Ciechanów

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 1200m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Ciechanów

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 1200m², Ciechanów

Ten Klient jeszcze szuka dobrej firmy od wykopu. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 1200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ciechanów

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecenie na prace ziemne, Ciechanów

Rodzaj prac: przewiert pod drogą Informacje dodatkowe: poszukuję firmy do wykonania przewiertu pod drogą na odległości 60mb Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ciechanów

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 1000m², Ciechanów

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Witam, do wykonania prace ziemne przy nowopowstającej Biedronce Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ciechanów

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykopanie stawu pow. 1400m², Ciechanów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę wykopanie stawu pow. 1400m²". Przyjmij usługę solidnego kopania jako fachowiec w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Ciechanowa i przyległych powiatów. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ciechanów

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecę wykopanie stawu pow. 1200m², Ciechanów

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 1200m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Ciechanów

2022-08-21 do 2022-08-29

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 23mb, Kisiny

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 23mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kisiny

2022-12-21 do 2022-12-29

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 670m², Działdowo

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 670m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Działdowo

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Działdowo

Klient chce wynająć: wibromłot, koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie Dodatkowe...

 • Działdowo

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o prace ziemne, Działdowo

Zrealizowanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapytanie o prace ziemne. Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Działdowo

2022-11-25 do 2022-12-03

Utwardzenie drogi o pow. 100m², Glinojeck

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Glinojeck

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 1000m², Strzeszewo

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu warstwa humusu około 10-20cm na powierzchni 1000m2. W zakresie prac dostawa humusu oraz wyrównanie terenu, ewentualnie bronowanie pod si...

 • Strzeszewo

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałe Kopanie

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: pole Wymagania dodatkowe: Brak prądu Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żuromin

2022-11-17 do 2022-11-25

Wykop

Jeśli jako dobra firma od wykopu szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam ekipy do wykopania studni. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Bieżuń

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 600m², Bieżuń

Wybierz zlecenie dotyczące fantastycznego kopania od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Mazowieckie lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Bieżuń

2022-10-09 do 2022-10-17

Wykonanie wykopu pod fundament 200m², Zielona

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 200m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zielona

2022-12-23 do 2022-12-23

Perfekcyjne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: wyrównanie terenu i wykop pod fundament Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Murawki

2022-08-04 do 2022-08-12

Wyrównanie terenu o pow. 35m², Jabłonka

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 35m²) Informacje dodatkowe: Wykop pod szambo instalacje wodna oraz wyrównanie terenu 35 m2 pod domek letniskowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jabłonka

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 12m², Nidzica

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 12m²) Informacje dodatkowe: Ok. 30-50 cm Termin rozpoczęcia prac: 2022-07-30...

 • Nidzica

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Nidzica

Zrealizowanie wykopu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Nidzica

2022-10-03 do 2022-10-11

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: Ogrod Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przasnysz

2022-07-25 do 2022-08-02

Rewelacyjne Kopanie

Wykonaj zadanie rewelacyjnego kopania o treści "Wyrównanie terenu o pow. 500m²", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego nie masz sobie równych. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Sońsk

2023-01-24 do 2023-02-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych