Roboty ziemne w Międzychodzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 425 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 576 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Międzychodzie

Roboty ziemne Międzychód

DOMO-BEST Sp. z o.o. Sp.k.

5 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi koparko ładowarką DOMO-BEST Sp. z o.o. Sp.k. wybija się w branży. Reputację oddają rekomendacje zachwyconych Klientów. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Firma instalacyjno-usługowa Arkadiusz Lubik - Znakomite Roboty Ziemne Międzychód

Znakomite Roboty Ziemne Międzychód

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Firma instalacyjno-usługowa Arkadiusz Lubik. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Brukarstwo Jakub Ślusakowicz - Porządny Drenaż Międzychód

Brukarstwo Jakub Ślusakowicz

1 opinia

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od drenażu to trafiłeś w dobre miejsce - Brukarstwo Jakub Ślusakowicz jest do Twoich usług. Międzychód to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Usługi Budowlane Sebastian Bartkowiak - Doskonałe Prace Ziemne Międzychód

Doskonałe Prace Ziemne Międzychód

1 opinia

Jeśli szukasz profesjonalistów od prac ziemnych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Budowlane Sebastian Bartkowiak. Międzychód i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

DANMIL Miłosz Stefański - Doskonałe Kopanie Stawów Międzychód

DANMIL Miłosz Stefański

1 opinia

Wybierz tę firmę jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do doskonałego kopania stawów w miejscowości Międzychód lub sąsiednim mieście. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe MAR-BUD - Doskonały Drenaż Opaskowy Międzychód

Przedsiębiorstwo wielobranżowe MAR-BUD

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Przedsiębiorstwo wielobranżowe MAR-BUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

usługi koparko ładowarką piotr jenek - Perfekcyjne Wykopy Międzychód

usługi koparko ładowarką piotr jenek

Uwierz fachowcom w dziedzinie wykopów i zatrudnij usługi koparko ładowarką piotr jenek. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

KPM Wynajem sprzętu remontowo- budowlanego - Perfekcyjne Kopanie Stawów Międzychód

KPM Wynajem sprzętu remontowo- budowlanego

Bez oporów zleć usługę perfekcyjnego kopania stawów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Międzychodu i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin już teraz!

Zakład ogólnobudowlany Chwalisz Andrzej - Profesjonalne Roboty Ziemne Międzychód

Profesjonalne Roboty Ziemne

Myślisz, że profesjonalne roboty ziemne to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Zakład ogólnobudowlany Chwalisz Andrzej doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Domy Nietypowe - Znakomite Wykopy w Międzychodzie

Znakomite Wykopy w Międzychodzie

Wykonanie wykopów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Domy Nietypowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Międzychodzie

Kopanie Międzychód

Wykonaj zlecenie najwyższej klasy kopania o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie drenażu dł. 63mb", jako fachowiec z miejscowości Międzychód. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Międzychodu jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Międzychód

2023-01-17 do 2023-01-25

Najlepsze Wykop Międzychód

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na wykopanie studni. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lutom

2022-12-29 do 2023-01-06

Solidne Kopanie

Upewnij się, że Konsumenci zlecający kopanie są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako specjalista od kopania. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Międzychód

2022-11-25 do 2022-11-28

Staranne Wykop

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Międzychodu. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Międzychód

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę prace ziemne, Międzychód

Zrealizowanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę prace ziemne. Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Międzychód

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędne Roboty Ziemne Międzychód

Ten Zlecający wciąż szuka specjalisty od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 5000m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Pszczew

2023-01-25 do 2023-02-02

Zlecenie na prace ziemne, Bolewicko

Rodzaj prac: SIeci zewnętrzne wodkan wokół hali przemysłowej Informacje dodatkowe: SIeci zewnętrzne wodkan wokół hali przemysłowej z montażem kilkudziesięciu studni Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bolewicko

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 150m², Pąchy

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Pąchy

2022-08-19 do 2022-08-22

Profesjonalne Prace Ziemne Międzychód

Zakres zlecenia: wykonanie częściowego drenażu budynku Długość: ok. 25-30mb Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wronki

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 700m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pamiątkowo

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałej Jakości Prace Ziemne

Klient poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod fundament 36m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Lutol mokry

2022-12-15 do 2022-12-23

Znakomite Roboty Ziemne

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecę wykopanie stawu pow. 2000m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Trzciel

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Lutol Mokry

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie wykopu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Lutol mokry

2023-01-30 do 2023-02-07

Fantastyczne Kopanie

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krzyż Wielkopolski

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę prace ziemne, Żółwin ,

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecę prace ziemne, Żółwin . To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żółwin ,

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o wykonanie wykopu pod instalację dł. 10mb, Mężyk

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 10mb) Informacje dodatkowe: Formalności wykop ułożenie kabla 10 m.do skrzynki rozdzielczej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mężyk

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na wykopanie stawu pow. 300m², Nowy Tomyśl

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 300m²) Informacje dodatkowe: Pogłębienie oczka wodnego przy granicy miejscowości Kuślin termin do uzgodnienia Aktualne przybliżone wymiary ~ 300m2 30mx10m głębokość 2m od poziomu ziemi A...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-09 do 2022-10-17

Staranne Roboty Ziemne

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Nowego Tomyśla. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Nowy Tomyśl

2023-01-14 do 2023-01-21

Profesjonalne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie drenażu dł. 100mb". Przyjmij zadanie profesjonalnego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Nowego Tomyśla i przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Nowy Tomyśl

2022-08-21 do 2022-08-29

Szukam ekipy do prac ziemnych, Nowy Tomyśl

Klient chce wynająć: ładowarkę teleskopową Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 4 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 20mb, Nowy Tomyśl

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 20mb", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Nowy Tomyśl

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałej Jakości Prace Ziemne

Rodzaj prac: staw pogłębienie Informacje dodatkowe: Do pogłębienia o około 1metr mały staw około 300m wymiary około 30*10m. Termin do ustalenia. Lokalizacja Kuślin między Buk a Nowy Tomyśl. Do wybrania około 300m2 ziemi z dna. Ak...

 • Kuślin

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 40m², Międzyrzecz

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 40m²) Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-14...

 • Międzyrzecz

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Kopanie

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny uwagi profesjonalista z zakresu najwyższej klasy kopania z Międzyrzecza? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Międzyrzecz

2022-10-27 do 2022-11-04

Zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 30m², Międzyrzecz

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 30m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Międzyrzecz

2022-09-27 do 2022-10-05

Szukam ekipy do prac ziemnych, Międzyrzecz

Klient chce wynająć: Dźwig Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz...

 • Międzyrzecz

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Skwierzyna

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania specjalista z zakresu doskonałego kopania z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Skwierzyna

2023-02-09 do 2023-02-17
dodano 1 godzinę temu

Szukam ekipy do prac ziemnych, Szamotuły

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Szamotuły

2022-09-01 do 2022-09-09

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Zlecenie o treści - Potrzebne wykonanie wykopu pod instalację dł. 12mb jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Szamotuł i okolic. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szamotuły

2022-09-24 do 2022-10-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych