Roboty ziemne w Łosicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 204 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 558 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Łosicach

Roboty ziemne Łosice

MTZ LIFT Sp. z o.o.

1 opinia

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do rewelacyjnego kopania studni w miejscowości Łosice lub sąsiednim mieście. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki - Znakomita Melioracja Łosice

Znakomita Melioracja Łosice

2 opinie

Jesteś zdania, że znakomita melioracja to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

RETRANS Tomczuk Wojciech - Świetne Wykopy w Łosicach

Świetne Wykopy w Łosicach

Szukasz profesjonalistów od wykopów? Wykorzystaj kompetencje RETRANS Tomczuk Wojciech. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wojciech Gałecki REM - BUD USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - Profesjonalne Kopanie Stawów Łosice

Profesjonalne Kopanie Stawów Łosice

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego kopania stawów specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Łosice i sąsiednich miast. Nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ELMAX Sławomir Majchrzak - Profesjonalne Roboty Ziemne Łosice

ELMAX Sławomir Majchrzak

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ELMAX Sławomir Majchrzak z Łosic jest na to skuteczną metodą. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz - Staranny Drenaż Opaskowy Łosice

Staranny Drenaż Opaskowy

Potrzebujesz dobrej firmy od drenażu opaskowego? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

PH SAWER Sławomir Łukasiewicz - Doskonały Drenaż Opaskowy Łosice

PH SAWER Sławomir Łukasiewicz

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PH SAWER Sławomir Łukasiewicz perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

M-BRUK - Dobre Usługi Minikoparką Łosice

M-BRUK

Dzięki dbałości o szczegóły usługi minikoparką M-BRUK prześciga konkurentów. Sławę oddają rekomendacje zachwyconych zleceniodawców. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Rewelacyjna Niwelacja Terenu Łosice

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK

Przygotowanie drenażu opaskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Domex Pphu - Najlepsze Wykopy Łosice

Domex Pphu

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi minikoparką w dobrej cenie to Domex Pphu są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji Twoich wymagań z zakresu wykopów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Najnowsze z 31 zleceń na prace ziemne w Łosicach

Rewelacyjne Kopanie Łosice

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łosice

2022-08-23 do 2022-08-31

Pierwszorzędne Kopanie

Jeśli wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne kopanie w rejonie Lubelskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 1500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Międzyrzec Podlaski

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o prace ziemne, Biała Podlaska

Rodzaj prac: wykop ziemi i nasypy Informacje dodatkowe: Do wykonania wykopy pod fundament oraz nasypy. Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-17...

 • Biała Podlaska

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 66m², Biała Podlaska

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości wykop to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie wykopu pod fundament 66m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Biała Podlaska

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapytanie o prace ziemne, Biała Podlaska

Klient chce wynająć: ładowarkę teleskopową Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Wst...

 • Biała Podlaska

2022-10-22 do 2022-10-30

Doskonałe Wykop Łosice

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

 • Biała Podlaska

2022-08-06 do 2022-08-14

Prace Ziemne Łosice

Zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do wykonania studni kopanej, 4m jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Białej Podlaskiej i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Biała Podlaska

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 100m², Klukowicze

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: Chce wyrównać teren potrzebuje dwie wywrotki ziemi. Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-13...

 • Klukowicze

2022-09-26 do 2022-10-04

Wykop

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne". Jako zaufany ekspert w dziedzinie wykopu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Drelów

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 100m², Siedlce

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 100m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Świetne Wykop

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 6mb) Informacje dodatkowe: Długość wykopu około 6 m. Głębokość wykopu około 1,5 m. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-12-28 do 2023-01-05

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Siedlce

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Siedlec. Przyczyń się do realizacji jego celów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Siedlce

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb, Siedlce

Przygotowanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Siedlce

2022-09-02 do 2022-09-10

Wyrównanie terenu o pow. 60m², Siedlce

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od wykopu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Siedlce

2022-11-10 do 2022-11-18

Znakomite Wykop

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od wykopu poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykonanie drenażu dł. 9800mb. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Siedlec bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaproponuj termin!

 • Siedlce

2022-11-23 do 2022-11-23

Zapytanie o prace ziemne, Siedlce

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb, Siedlce

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 31mb) Informacje dodatkowe: wykop pod instalację fotowoltaiczną 31 mb, na szerokość szpadla i głębokość 80 cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-12-13 do 2022-12-21

Prace Ziemne

Ten Klient uważa, że świetne prace ziemne to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecę prace ziemne". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wola suchożebrska

2023-01-01 do 2023-01-09

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Nowe Iganie

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Nowe iganie

2022-10-25 do 2022-11-02

Najlepsze Wykop

Rodzaj prac: Wykop krzaku jaśminu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łuków

2022-10-06 do 2022-10-14

Profesjonalne Kopanie

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 10m²) Informacje dodatkowe: Przegaliny Duże,21-311 Komarówka Podlaska Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przegaliny duże

2022-07-21 do 2022-07-29

Perfekcyjne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 250m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Paskudy

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Rodzaj prac: usunięcie humusu + wykopy fundamentowe 9300 m3 Informacje dodatkowe: - usunięcie humusu =8500 m3 - wykopy fundamentowe =750 m3 Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-12...

 • Radzyń Podlaski

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsze Kopanie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 700m²) Informacje dodatkowe: Potrzebne utwardzenie drogi 4mx165m + plac ••••••••••••••••••••••••••••••••••••. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kotuń

2022-11-18 do 2022-11-26

Profesjonalne Kopanie

Przyjmij zlecenie profesjonalnego kopania o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne", jako specjalista z miejscowości Podlaskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Podlaskiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów.

 • Ciechanowiec

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Terespol

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na prace ziemne. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Terespol

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb, Brańsk

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 50mb) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Brańsk

2022-08-04 do 2022-08-04

Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 1500m², Borzychy

Zrealizowanie wykopu dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 1500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Borzychy

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapytanie o wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb, Borzychy

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 50mb) Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-17...

 • Borzychy

2022-10-06 do 2022-10-14

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 75mb, Wyszków

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 75mb) Informacje dodatkowe: głębokość wykopu pod kabel 70 cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wyszków

2022-08-22 do 2022-08-30

Świetne Roboty Ziemne Łosice

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: 35m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Węgrów

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych