Gładzie w Rykach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 136 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Rykach

Gładzie Ryki

Gregor Maleri

2 opinie

Po prostu zleć zadanie położenia gładzi specjalistom firmy Gregor Maleri z miejscowości Ryki. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Ryk są w ścisłej czołówce. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

DAR-BUD Dariusz Kucharski - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Ryki

DAR-BUD Dariusz Kucharski

7 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij DAR-BUD Dariusz Kucharski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Adbud - Porządne Gładzie Szpachlowe w Rykach

Porządne Gładzie Szpachlowe w Rykach

1 opinia

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Adbud są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Stachurski Marcin COMET - Najlepsze Gładzie Gipsowe Ryki

Stachurski Marcin COMET

1 opinia

Firma Stachurski Marcin COMET świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ryk i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Adex - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Ryki

Adex

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Adex. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

BIKST | Remonty | Wykończenia wnętrz - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Ryki

BIKST | Remonty | Wykończenia wnętrz

1 opinia

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu BIKST Remonty Wykończenia wnętrz. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Krawczak-usługi wykończeniowe - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Ryki

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Ryki

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Krawczak-usługi wykończeniowe. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Łukasz Pyra - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Ryki

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

1 opinia

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Kujawski - Solidne Gładzie Gipsowe Ryki

Solidne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Kujawski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Ryki i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

LUX DACH - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Ryki

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Ryki

1 opinia

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij LUX DACH. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Rykach

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Trojanów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trojanów

2022-10-22 do 2022-10-22

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m², Puławy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Położenie gładzi, 13m², Puławy

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Puławy

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałe Położenie Gładzi Ryki

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe położenie gładzi w rejonie Radzynia Podlaskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Położenie Gładzi

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu perfekcyjnego położenia gładzi z Lubartowa? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Lubartów

2022-09-12 do 2022-09-20

Najlepsze Gładzenie Ścian Ryki

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 200m²". Przyjmij zadanie najlepszego gładzenia ścian jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z okolic Lublina i pobliskich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lublin

2022-12-28 do 2022-12-28

Położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Lublin

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 15m², Lublin

Ten Klient jest zdania, że świetne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 15m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Lublin

2022-07-26 do 2022-08-03

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Ryki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Specjalista zaczął tynkowanie i się zmył. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-10-31 do 2022-11-08

Położenie gładzi, 10m², Lublin

Szukasz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Lublina lub w przyległych miastach? Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Lublin

2022-08-24 do 2022-08-26

Położenie gładzi, do 100m², Lublin

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od profesjonalnego kładzenia gładzi w rejonie Lublina lub w pobliskich miastach? Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Lublin

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Lublin

Masz zamiar wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapytanie o położenie gładzi, do 100m² to dobry wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Lublin

2022-12-07 do 2022-12-15

Porządne Gładzie Ryki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 47m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Gładzenie Ścian

Próbujesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lublin

2022-12-14 do 2022-12-22

Doskonałe Gładzie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 45m² Informacje dodatkowe: Tynkowanie sufitu w garazu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Radom

2023-01-09 do 2023-01-17

Solidne Kładzenie Gładzi

Klient napisał "Położenie gładzi, 190m²". Zrealizuj zadanie solidnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Radomia i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Radom

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidne Gładzenie Ścian

Nie trać energii i przyjmij zlecenie na solidne gładzenie ścian w Świdniku. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Świdnik

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 50m², Świdnik

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na wyjątkowe gładzenie ścian w Świdniku. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Świdnik

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m², Świdnik

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin!

 • Świdnik

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę położenie gładzi, 101-300m², Baniocha

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-21...

 • Baniocha

2022-11-16 do 2022-11-24

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Bobrowiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Szpachlowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bobrowiec

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Bobrowiec

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: do wykonania dokręcenie kilku płyt do gotowego stelażu gk, spoinowanie Q1, gładzie Q2-Q4 Termin r...

 • Bobrowiec

2022-10-21 do 2022-10-28

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 160m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Stara iwiczna

2022-11-19 do 2022-11-27

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Nowa Wola

Nie marnuj energii i przyjmij zlecenie na wysokiej klasy położenie gładzi w Mazowieckim. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Nowa wola

2022-12-18 do 2022-12-23

Położenie gładzi, 101-300m², Nowa Iwiczna

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na wmiarę równym tynku w małym segmeńcie odebranym od dewelopera. Termin roz...

 • Nowa iwiczna

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Położenie gładzi, 301-500m², Piaseczno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Piaseczno

2023-01-10 do 2023-01-10

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Piaseczno

Masz zamiar przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m² to doskonały pomysł. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - warto.

 • Piaseczno

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Gładzenie Ścian

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego gładzenia ścian z Piaseczna? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Piaseczno

2022-12-31 do 2023-01-08

Dam zlecenie na położenie gładzi gipsowych, 400-500m2, Piaseczno

Zakres zlecenia: gładzie gipsowe Powierzchnia: około 400-500m2 Dostawca materiałów: materiał zapewnia Klient Termin skorzystania z oferty: w ciągu 2 tygodni...

 • Piaseczno

2022-10-13 do 2022-10-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi