Gładzie w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 974 279 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 504 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Radzyniu Podlaskim

Gładzie Radzyń Podlaski

MARHOUS Usługi Remontowo-Budowlane

13 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego gładzenia ścian profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radzyń Podlaski i pobliskich powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wziątek Grzegorz - Świetne Gładzie Gipsowe w Radzyniu Podlaskim

Świetne Gładzie Gipsowe w Radzyniu Podlaskim

2 opinie

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Wziątek Grzegorz jest do Twoich usług. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

"New Home" Kamil Samoć - Staranne Gładzie Szpachlowe Radzyń Podlaski

Staranne Gładzie Szpachlowe

4 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia New Home Kamil Samoć. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Blow In Ocieplamy poddasza - Solidne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Solidne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

13 opinii

Blow In Ocieplamy poddasza świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radzyń Podlaski i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Yans - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

2 opinie

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Yans ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Jakub Kamiński - Doskonałe Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

Jakub Kamiński

5 opinii

Jakub Kamiński świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radzyń Podlaski oraz przyległych powiatów. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Majczyna - Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

3 opinie

Wykonanie gładzi na mokro będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Majczyna ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Jezierski remonty - Porządne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Jezierski remonty

3 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Jezierski remonty. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

BUDMOS Osak Marek - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

BUDMOS Osak Marek

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BUDMOS Osak Marek. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

LuxRem - Pierwszorzędne Gładzie Radzyń Podlaski

LuxRem

2 opinie

LuxRem oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Radzynia Podlaskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 29 zleceń na kładzenie gładzi w Radzyniu Podlaskim

Położenie gładzi, do 20m², Parczew

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Położenie gładzi, do 20m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Parczew

2024-03-07 do 2024-03-15

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Radzyń Podlaski

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Położenie gładzi, 101-200m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Parczew

2024-05-08 do 2024-05-16

Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wysokie

2024-07-10 do 2024-07-18

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Zbuczyn

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Poszukuję fachowców do zrobienia poddasza płytą karton gips na stelażu oraz sufitów. Budynek...

 • Zbuczyn

2024-03-07 do 2024-03-15

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Lubartów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lubartów

2024-02-18 do 2024-02-26

Profesjonalne Gładzie Radzyń Podlaski

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lubartów

2024-02-18 do 2024-02-26

Profesjonalne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Huta-Dąbrowa

2024-03-27 do 2024-04-04

Położenie gładzi, 300m², Biała Podlaska

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Biała Podlaska

2024-02-05 do 2024-02-13

Położenie gładzi, do 20m², Siedlce

Przyjmij usługę solidnego położenia gładzi o treści "Położenie gładzi, do 20m²", jako specjalista z miejscowości Siedlce. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Siedlec jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Siedlce

2024-06-24 do 2024-07-02

Zlecę położenie gładzi, 101-200m², Siedlce

Szukasz pracy jako specjalista od najwyższej klasy kładzenia gładzi w rejonie Siedlec lub w przyległych miastach? Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Siedlce

2024-07-08 do 2024-07-16

Rewelacyjne Gładzie

Ten Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Położenie gładzi, 130m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Siedlce

2024-04-29 do 2024-05-07

Najlepsze Kładzenie Gładzi Radzyń Podlaski

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 10000m² Rodzaj prac: Gładź Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Siedlce

2024-01-26 do 2024-01-27

Doskonałej Jakości Gładzie

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Siedlce

2024-07-04 do 2024-07-12

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Jawidz

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego gładzenia ścian z Lubelskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jawidz

2024-01-16 do 2024-01-17

Zlecę położenie gładzi, 21-50m², Łęczna

Zapytanie o treści - Zlecę położenie gładzi, 21-50m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Łęcznej i okolic. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łęczna

2024-02-20 do 2024-02-28

Położenie Gładzi Radzyń Podlaski

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łęczna

2024-01-22 do 2024-01-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 201-300m², Lublin

Zrealizuj usługę profesjonalnego gładzenia ścian o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 201-300m²", jako ekspert z miejscowości Lublin. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Lublina jesteś jednym z najlepszych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Lublin

2024-02-19 do 2024-02-21

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: BUDYNEK Usługowy przy ul.••••••••••••••••••. Termin nie póź...

 • Lublin

2024-05-14 do 2024-05-22

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Lublin

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Lublin

2024-04-12 do 2024-04-20

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2024-05-10 do 2024-05-18

Najlepsze Położenie Gładzi

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Lublin

2024-04-28 do 2024-05-06

Zapytanie o położenia gładzi, do 20m², Lublin

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Lublin

2024-06-11 do 2024-06-19

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, malowanie Informacje dodatkowe: 2 pokoje każdy pokój 12-13 m2 budownictwo ok 1960 sciana cegla Orientacy...

 • Lublin

2024-06-14 do 2024-06-22

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Lublin

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne położenie gładzi w rejonie Lublina i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Przedłóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Lublin

2024-05-09 do 2024-05-17

Solidne Gładzie

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Lublin

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 21:09

Zlecę położenie gładzi, do 20m², Lublin

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Lublin

2024-04-15 do 2024-04-23

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m², Lublin

Wykonaj usługę doskonałego położenia gładzi o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m²", jako specjalista z miejscowości Lublin. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Lublina jesteś jednym z najlepszych. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Lublin

2024-04-14 do 2024-04-22

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-01-21 do 2024-01-29

Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2024-05-10 do 2024-05-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi