Gładzie w Tomaszowie Lubelskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 801 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Tomaszowie Lubelskim

Gładzie Tomaszów Lubelski

Wacław Chmielowski - osoba prywatna

1 opinia

Firma Wacław Chmielowski - osoba prywatna świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Tomaszowa Lubelskiego oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Wagner Tomasz - Doskonałe Gładzie Gipsowe Tomaszów Lubelski

Wagner Tomasz

6 opinii

Wagner Tomasz oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Tomaszowa Lubelskiego i okolic. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

PHU EMILKA STANISŁAW ZATORSKI - Pierwszorzędne Położenie Gładzi Tomaszów Lubelski

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

1 opinia

Zleć usługę położenia gładzi fachowcom z miejscowości Tomaszów Lubelski. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Tomaszowa Lubelskiego są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

WR Remonty i Ogrody - Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Tomaszów Lubelski

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Już teraz zadzwoń do nich.

TYMHouse - Perfekcyjne Gładzenie Ścian Tomaszów Lubelski

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

2 opinie

Chesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego gładzenia ścian z Tomaszowa Lubelskiego, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma TYMHouse jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Jacek Ratyna - Doskonałe Położenie Gładzi Tomaszów Lubelski

Doskonałe Położenie Gładzi Tomaszów Lubelski

1 opinia

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałego położenia gładzi z Tomaszowa Lubelskiego do realizacji zaplanowanych działań? Firma Jacek Ratyna jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi remontowo-budowlane - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe w Tomaszowie Lubelskim

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe w Tomaszowie Lubelskim

2 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Usługi remontowo-budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

REM-BUD - Fantastyczne Położenie Gładzi Tomaszów Lubelski

REM-BUD

1 opinia

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu fantastycznego położenia gładzi z Tomaszowa Lubelskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma REM-BUD jest do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Usługi budowlano remontowe Mieczysław Zwolak - Porządne Gładzie Szpachlowe Tomaszów Lubelski

Porządne Gładzie Szpachlowe Tomaszów Lubelski

2 opinie

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Usługi budowlano remontowe Mieczysław Zwolak są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

DSRemonty Damian Skrzypczuk - Profesjonalne Gładzie Tomaszów Lubelski

Profesjonalne Gładzie

1 opinia

Profesjonalne gładzie to życiowa pasja ekipy z firmy DSRemonty Damian Skrzypczuk - nie mają sobie równych w branży. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 31 zleceń na kładzenie gładzi w Tomaszowie Lubelskim

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Tomaszów Lubelski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tomaszów Lubelski

2024-01-25 do 2024-02-02

Dam zlecenie na położenie gładzi, 65m², Hrubieszów

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Hrubieszów

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Jędrzejówka

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Położenie płyty na suficie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jędrzejówka

2024-02-02 do 2024-02-10

Szukam firmy na wykonanie gładzi gipsowych, ok. 1000m2, Żółkiewka-Osada

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy na wykonanie gładzi gipsowych, ok. 1000m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Żółkiewka-Osada

2023-11-17 do 2023-11-25

Gładzenie Ścian Tomaszów Lubelski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Chełm

2023-10-28 do 2023-11-05

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Chełm

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chełm

2023-10-28 do 2023-11-05

Doskonałej Jakości Gładzie Tomaszów Lubelski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: nowy dom ściany i sufit płyta gipsowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny term...

 • Chełm

2024-01-11 do 2024-01-19

Najlepsze Kładzenie Gładzi Tomaszów Lubelski

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najlepsze kładzenie gładzi w rejonie Chełma i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 60m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chełm

2024-02-04 do 2024-02-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 590m², Przemyśl

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy położenie gładzi w rejonie Przemyśla i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 590m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Przemyśl

2024-02-05 do 2024-02-13

Rewelacyjne Położenie Gładzi Tomaszów Lubelski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 1200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-02-05...

 • Krasiczyn

2023-12-18 do 2023-12-26

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Łęczna

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gladż bez pyłowa angielska multiginisz Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łęczna

2023-09-28 do 2023-10-06

Doskonałej Jakości Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Szlifowanie , szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łęczna

2024-02-20 do 2024-02-28

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Łęczna

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łęczna

2024-01-22 do 2024-01-30

Doskonałe Gładzie

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od gładzi potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kraśnik

2024-02-10 do 2024-02-18

Zapytanie o położenie gładzi, 15m², Kraśnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi w pokoju ściany i sufit 15 metrow Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kraśnik

2023-10-04 do 2023-10-12

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Kraśnik

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kraśnik

2024-01-08 do 2024-01-08

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Stalowa Wola

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Stalowa Wola

2024-01-02 do 2024-01-10

Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m², Stalowa Wola

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający położenie gładzi są pewni. Wyślij ofertę jako specjalista od położenia gładzi. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Stalowa Wola

2023-12-15 do 2023-12-23

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Poszukujesz klienta jako ekspert od profesjonalnego kładzenia gładzi w miejscowości Stalowa Wola lub na terenie Stalowej Woli? Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Stalowa Wola

2024-02-12 do 2024-02-20

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: 55m2 powierzchni mieszkania Informacje dodatkowe: Powierzchnia pod gładzie to 55m2 po podłodze; gładzie są potrzebne na wszy...

 • Lublin

2024-02-19 do 2024-02-21

Gładzie

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Lublin

2023-10-15 do 2023-10-23

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Profesjonalne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Lublin

2023-10-27 do 2023-11-04

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2023-09-10 do 2023-09-18

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-01-21 do 2024-01-29

Solidne Kładzenie Gładzi

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2023-11-11 do 2023-11-19

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2023-08-28 do 2023-09-05

Dam zlecenie na położenie gładzi, 37m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 37m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-01-06 do 2024-01-06

Najlepsze Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 11m² Informacje dodatkowe: renowacja balkonu zaprawą naprawczą Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kraczkowa

2023-10-01 do 2023-10-09

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Jawidz

Ten Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Jawidz

2024-01-16 do 2024-01-17

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Dys

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dys

2023-10-24 do 2023-10-24

Położenie Gładzi

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od położenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Położenie gładzi, do 100m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Krasne

2023-08-29 do 2023-09-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi