Remont mieszkania i domu w Tomaszowie Lubelskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 146 365 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 927 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Tomaszów Lubelski - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Tomaszów Lubelski

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Tomaszów Lubelski

55 opinii

Zleć zadanie remontowania mieszkań ekspertom firmy INNOV ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z miejscowości Tomaszów Lubelski. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Tomaszowa Lubelskiego nie mają sobie równych. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Wagner Tomasz - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Tomaszów Lubelski

Wyjątkowe Malowanie Mieszkań

5 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Tomaszów Lubelski i sąsiednich powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Aranżacja i Wykończenia wnętrz - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Tomaszów Lubelski

Aranżacja i Wykończenia wnętrz

2 opinie

Chcesz powierzyć malowanie mieszkań, a jeszcze nie wybrałeś firmy remontowej? Aranżacja i Wykończenia wnętrz to dobry wybór. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

WR Remonty i Ogrody - Dobra Firma Remontowa Tomaszów Lubelski

Dobra Firma Remontowa

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy WR Remonty i Ogrody realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

PHU EMILKA STANISŁAW ZATORSKI - Znakomite Remonty Mieszkań Tomaszów Lubelski

PHU EMILKA STANISŁAW ZATORSKI

1 opinia

Wykonanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PHU EMILKA STANISŁAW ZATORSKI ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi remontowo-budowlane - Niezawodna Firma Remontowa w Tomaszowie Lubelskim

Niezawodna Firma Remontowa w Tomaszowie Lubelskim

2 opinie

Pragnąc dotrzeć do wykańczania mieszkań natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Usługi remontowo-budowlane przebije je wszystkie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Jacek Ratyna - Świetne Remonty Mieszkań Tomaszów Lubelski

Świetne Remonty Mieszkań

1 opinia

Wykonanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Jacek Ratyna ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

REM-BUD - Wyjątkowa Firma Remontowa Tomaszów Lubelski

Wyjątkowa Firma Remontowa Tomaszów Lubelski

1 opinia

Poszukując wykańczania mieszkań natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa REM-BUD przebije je wszystkie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi budowlano remontowe Mieczysław Zwolak - Godna Zaufania Firma Remontowa Tomaszów Lubelski

Usługi budowlano remontowe Mieczysław Zwolak

2 opinie

Godna zaufania firma remontowa Usługi budowlano remontowe Mieczysław Zwolak, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Rafbat - Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań Tomaszów Lubelski

Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań

1 opinia

Zatrudnij specjalistów z Rafbat jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do wysokiej klasy malowania mieszkań na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

8 Zleceń - Remonty Mieszkań Tomaszów Lubelski

Najlepsze Remonty Mieszkań Tomaszów Lubelski

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 81-100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę.

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecę generalny remont domu, 11-20m², Lubycza Królewska

Ta osoba chce dotrzeć do dobrej ekipy remontowej, ponieważ potrzebuje wsparcia w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie zapytaniem o treści - Zlecę generalny remont domu, 11-20m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lubycza Królewska

2022-08-25 do 2022-09-02

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 372 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Telatyn

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Piwnica,budynek gospodarczy., pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: ...

 • Telatyn

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 51-80m², Tomaszów Lubelski

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodz...

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-14 do 2022-07-22

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Tomaszów Lubelski

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od remontowania mieszkań to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o generalny remont domu, 51-80m². Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 81-100m², Tomaszów Lubelski

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi remontu mieszkania Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-19 do 2022-06-27

Remontowanie Mieszkań

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-02 do 2022-06-10

Zlecę kompleksowe wykończenie domu, 101-150m², Tomaszów Lubelski

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: kom...

 • Tomaszów Lubelski

2022-05-28 do 2022-06-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu