Gładzie w Zamościu

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 966 087 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 270 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Zamościu

Gładzie Zamość

Solidne Gładzie w Zamościu

9 opinii

Zawodowcy z MasterTynk to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnego gładzi. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Flis-Mar - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Zamość

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Zamość

2 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Flis-Mar. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Firma budowlana MAR-BUD MARCIN PACH - Najlepsze Kładzenie Gładzi Zamość

Firma budowlana MAR-BUD MARCIN PACH

4 opinie

Po prostu zleć usługę kładzenia gładzi profesjonalistom z miejscowości Zamość. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Zamościa są w ścisłej czołówce. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Artbud Zawada - Solidne Gładzie Szpachlowe Zamość

Solidne Gładzie Szpachlowe

3 opinie

Artbud Zawada świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zamość i okolic. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

SIP ENERGO HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Zamość

SIP ENERGO HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

17 opinii

Wykonanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. SIP ENERGO HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Nord-Bud - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Zamość

Nord-Bud

1 opinia

Zrealizowanie gładzi bezpyłowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Nord-Bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Agata Remonty - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Zamość

Agata Remonty

1 opinia

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Agata Remonty. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Rafał Celmer - Porządne Gładzie Bezpyłowe Zamość

Rafał Celmer

2 opinie

Szukasz specjalisty od gładzi bezpyłowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Rafał Celmer. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Usługi budowlane Rafał Turowski - Świetne Gładzie Gipsowe Zamość

Usługi budowlane Rafał Turowski

1 opinia

Wykonanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Usługi budowlane Rafał Turowski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

AN-BUD - Rewelacyjne Położenie Gładzi Zamość

Rewelacyjne Położenie Gładzi Zamość

25 opinii

Powierz prace dotyczące położenia gładzi profesjonalistom firmy AN-BUD z miejscowości Zamość. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Zamościa nie mają sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 24 zleceń na kładzenie gładzi w Zamościu

Położenie gładzi, 21-50m², Zamość

Przygotowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Położenie gładzi, 21-50m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Zamość

2024-06-14 do 2024-06-22

Położenie Gładzi Zamość

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zamość

2024-06-14 do 2024-06-22

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Zamość

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zamość

2024-04-08 do 2024-04-16

Szukam firmy do położenia gładzi, 71m², Zamość

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Zamościa? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zamość

2024-03-11 do 2024-03-19

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Zamość

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wólka husińska

2024-04-01 do 2024-04-09

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Tomaszów Lubelski

Jeżeli jako ekspert od gładzi szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Tomaszowa Lubelskiego bez wątpienia pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Tomaszów Lubelski

2024-01-25 do 2024-02-02

Najlepsze Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Werbkowice

2024-05-27 do 2024-06-04

Profesjonalne Położenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu położenia gładzi odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Jędrzejówka

2024-02-02 do 2024-02-10

Doskonałe Gładzenie Ścian

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Rejowiec

2024-03-25 do 2024-04-02

Profesjonalne Położenie Gładzi

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na najwyższym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Chełm

2024-01-11 do 2024-01-19

Rewelacyjne Gładzie Zamość

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chełm

2024-06-17 do 2024-06-25

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 60m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełm

2024-02-04 do 2024-02-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 20m², Bychawa

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bychawa

2024-07-10 do 2024-07-18

Świetne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Szlifowanie , szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łęczna

2024-02-20 do 2024-02-28

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Łęczna

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łęczna

2024-01-22 do 2024-01-30

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Niedrzwica Duża

2024-06-24 do 2024-07-02

Najlepsze Gładzenie Ścian

Najlepsze gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kraśnik

2024-02-10 do 2024-02-18

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Rewelacyjne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraśnik

2024-01-08 do 2024-01-08

Profesjonalne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 80m² Rodzaj prac: szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-05-02...

 • Kraśnik

2024-05-02 do 2024-05-10

Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: 55m2 powierzchni mieszkania Informacje dodatkowe: Powierzchnia pod gładzie to 55m2 po podłodze; gładzie są potrzebne na wszy...

 • Lublin

2024-02-19 do 2024-02-21

Profesjonalne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: BUDYNEK Usługowy przy ul.••••••••••••••••••. Termin nie póź...

 • Lublin

2024-05-14 do 2024-05-22

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2024-04-12 do 2024-04-20

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Lublin

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2024-05-10 do 2024-05-18

Kładzenie Gładzi Zamość

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Informacje dodatkowe: Do wygładzenia ściany w mieszkaniu o powierzchni 27m2 Termin skorzystania z ofer...

 • Lublin

2024-04-28 do 2024-05-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi