Remont łazienki w Rykach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Łazienek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 973 526 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 488 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remont łazienki i kuchni to najtrudniejsze prace w domu lub mieszkaniu. Wszystko ze względu na konieczność wymiany kilku elementów jednocześnie, oraz wykonania skomplikowanych czynności instalacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zaplanowaniu działań, można przejść przez remont szybko i spokojnie. Przeczytaj artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące remontów łazienki oraz kuchni. Jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych fachowców.

Zarówno w przypadku remontu łazienki oraz kuchni, powinniśmy zacząć od szczegółowego projektu pomieszczenia. Wykonując remont kuchni, projekt ten powinien zakładać przede wszystkim dokładne umeblowanie. To ważna informacja, nie tylko dla stolarza lub firmy meblowej wykonującej zabudowę kuchenną, ale także istotna kwestia dla prawidłowego rozmieszczenia instalacji wodnych i elektrycznych. Zanim zlecisz projekt kuchni lub łazienki, wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, w którym należy uwzględnić także otwory drzwiowe czy okienne. Kompleksowy projekt pomieszczenia warto zlecić doświadczonemu architektowi wnętrz specjalizującego się w  remontach, który przedstawi praktyczne rozwiązania techniczne przydatne w obu pomieszczeniach.

Remont łazienki najczęściej przeprowadza się gruntownie. Ze względu na spory bałagan i utrudnienia, które powstają podczas remontu mieszkań, warto zrobić je całościowo, aby nie wracać w niedługim czasie do ponownych uciążliwości. Remont w domu zawsze wiąże się z nagromadzeniem śmieci i gruzu, dlatego przed wykonaniem prac rozbiórkowych warto zamówić kontener na odpady budowlane.

Remont łazienki warto zlecić doświadczonemu fachowcowi, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wykonywania łazienek i sanitariatu, a także na co dzień przeprowadza remonty budynków. Dobrze wykonana łazienka nie polega jedynie na układaniu płytek. Szczególnie trudny bywa remont małej łazienki, gdzie na niewielkim metrażu musimy zainstalować sporą liczbę sprzętów. Jeżeli planujemy instalację tzw. prysznica walk-in z odpływem liniowym, przed położeniem płytek podłogowych należy wykonać odpowiednią wylewkę, ze spadkiem w kierunku odpływu wody. Również wszelkie sanitariaty podtynkowe należy zainstalować jeszcze przed układaniem gresu i terakoty. Następnie rozpoczynamy układanie płytek, pamiętając o wcześniejszym zabezpieczeniu ścian w miejscach o dużej wilgotności. Na samym końcu montujemy toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego projektu pomieszczenia, poprzedzonego precyzyjnymi wymiarami. Ostateczny pomiar najczęściej wykonywać będzie firma przeprowadzająca remont i wykonująca zabudowę meblową. Jeżeli planujemy wybrać meble w zabudowie, dokładnie zaplanujmy miejsce pod gniazdka elektryczne oraz ujęcie wody. Następnym krokiem są prace wykończeniowe związane z położeniem płytek i malowaniem. Jeżeli przestrzeń między szafkami również ma być wyłożona płytkami, możemy zlecić to przed montażem mebli. Większość mebli pod zabudowę ma w tym miejscu wąską szczelinę, która pozwala na późniejsze wsunięcie dekoracyjnego panelu, szkła lub gresu.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Rykach

Remont łazienki Ryki

Salta

3 opinie

Powierz usługę remontu łazienki ekspertom z miejscowości Ryki. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Ryk są w ścisłej czołówce. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

DAR-BUD Dariusz Kucharski - Doskonałe Łazienki Ryki

Doskonałe Łazienki Ryki

7 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od łazienek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom DAR-BUD Dariusz Kucharski. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BIKST | Remonty | Wykończenia wnętrz - Porządne Remonty Małych Łazienek Ryki

Porządne Remonty Małych Łazienek

1 opinia

Jesteś zdania, że porządne remonty małych łazienek to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z BIKST Remonty Wykończenia wnętrz posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Adbud - Wysokiej Klasy Remont Łazienki w Rykach

Wysokiej Klasy Remont Łazienki w Rykach

1 opinia

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do remontu łazienki ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Usługi remontowo budowlane - Rewelacyjne Zabudowy Łazienek Ryki

Usługi remontowo budowlane

1 opinia

Nadal poszukujesz specjalisty od zabudów łazienek? Skorzystaj z doświadczenia Usługi remontowo budowlane. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Stachurski Marcin COMET - Perfekcyjne Zabudowy Łazienek Ryki

Perfekcyjne Zabudowy Łazienek

1 opinia

Stachurski Marcin COMET świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Ryk oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Jpjmobilehouse.com - Profesjonalny Remont Łazienki Ryki

Jpjmobilehouse.com

1 opinia

Zleć zadanie remontu łazienki ekspertom firmy Jpjmobilehouse.com z miejscowości Ryki. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Ryk są w ścisłej czołówce. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Marcel Wachnicki - Znakomite Łazienki Ryki

Marcel Wachnicki

4 opinie

Zatrudnij firmę Marcel Wachnicki jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do profesjonalnego remontu łazienki na terenie Ryk lub okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

JMB TYTAN spółka z o.o. - Profesjonalne Remonty Małych Łazienek Ryki

Profesjonalne Remonty Małych Łazienek Ryki

9 opinii

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? JMB TYTAN spółka z o.o. jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Kujawski - Solidne Remonty Małych Łazienek Ryki

Kujawski

3 opinie

Zrealizowanie remontów małych łazienek będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kujawski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 26 zleceń na remonty łazienek i kuchni w Rykach

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Ryki

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, Przekowanie stropu do wymiany zeliwnych rur, mon...

 • Ryki

2024-07-02 do 2024-07-10

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Stężyca

Ten Zleceniodawca wciąż nie ma ekipy remontowej. Przesłał zapytanie, które brzmi "Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m²". Poznanie szczegółów zlecenia to doskonały wybór. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Stężyca

2024-04-02 do 2024-04-10

Korzystne Remonty Łazienek Ryki

Spraw, że remonty łazienek nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani znawcy z branży remontów łazienek sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na remont łazienki, do 5m². Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Grabniak

2024-05-12 do 2024-05-20

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Kietlanka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia ...

 • Kietlanka

2024-07-09 do 2024-07-17

Pierwszorzędna Ekipa Remontowa Ryki

Jako ta pierwszorzędna ekipa remontowa z terenu Lubelskiego i prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie, pokaż składającemu zapytanie, że zatrudnienie Twojej ekipy remontowej to wybór. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wola Mysłowska

2024-05-13 do 2024-05-21

Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Wola Mysłowska

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: montaż innej armatury Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny te...

 • Wola Mysłowska

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 3 dni temu

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 26m², Krzywda

Dla Zlecającego, który napisał - Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 26m², wybranie znakomitych remontów łazienek jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Krzywda

2024-06-19 do 2024-06-27

Dobra Firma Remontowa Ryki

Rodzaj budynku: dom jednoosobowy Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaz przepływowy podgrzewacz wody, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, ...

 • Adamów

2024-07-05 do 2024-07-13

Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Adamów

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmia...

 • Adamów

2024-06-18 do 2024-06-26

Zlecę wyremontowanie łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Serokomla

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecę wyremontowanie łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Serokomla

2024-04-19 do 2024-04-27

Remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Puławy

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt w...

 • Puławy

2024-02-07 do 2024-02-15

Do wykonania remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Puławy

Dla Klienta celny wybór godnej zaufania ekipy remontowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się zapytaniem samodzielnie i w odpowiedzi przesłać ofertę jako prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Puławy

2024-04-06 do 2024-04-14

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu typu bliźniak, 6-10m², Puławy

Jako rewelacyjna firma remontowa, która nie ma sobie równych w okolicy Puław - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy o tym, że jesteś profesjonalny! Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Puławy

2024-04-20 do 2024-04-28

Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Puławy

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont inst...

 • Puławy

2024-07-08 do 2024-07-16

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Puławy

Jako sumienna firma remontowa, która nie ma sobie równych na terenie Puław - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy o tym, że jesteś profesjonalny! Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Puławy

2024-02-02 do 2024-02-10

Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Puławy

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Proje...

 • Puławy

2024-02-05 do 2024-02-13

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Puławy

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą remontów łazienek? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Puławy

2024-05-02 do 2024-05-10

Zlecę wyremontowanie łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Puławy

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale w...

 • Puławy

2024-04-04 do 2024-04-12

Profesjonalna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hyd...

 • Puławy

2024-05-05 do 2024-05-13

Zlecę remont łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Puławy

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania...

 • Puławy

2024-06-26 do 2024-07-04

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Wojcieszków

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Projekt wykończenia łazienk...

 • Wojcieszków

2024-05-26 do 2024-06-03

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Michów

Skontaktuj się z Klientem jako firma remontowa oferująca swoje usługi na terenie Lubelskiego oraz w rejonie powiatu. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Michów

2024-02-18 do 2024-02-26

Dobra Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Pr...

 • Kozienice

2024-06-27 do 2024-07-05

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, 16-20m², Kozienice

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie...

 • Kozienice

2024-02-15 do 2024-02-23

Znakomite Remonty Łazienek

Jako profesjonalista zaproponuj doskonałą ofertę remontów łazienek. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zapytanie o treści "Do wykonania remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6m²" jest idealne dla Ciebie. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kozienice

2024-05-21 do 2024-05-29

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Kozienice

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 6-10m², dotarcie do pierwszorzędnych remontów łazienek może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kozienice

2024-06-02 do 2024-06-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Najczęstsze pytania o remontach łazienek

Kiedy warto zdecydować się na remont kuchni i łazienki?

Remont kuchniłazienki możemy wykonać, kiedy chcemy zmienić aranżację wnętrza, a także w sytuacji gdy stan techniczny pomieszczeń wymaga przeprowadzenia czynności remontowych. Prace w łazience i kuchni warto wykonać z uwzględnieniem każdego detalu – decydując się na zmianę mebli, armatury, płytek, a nawet w razie konieczności, przerobienie instalacji elektrycznej lub wodnej. Ze względu na to, że są to pomieszczenia codziennego użytku, remont należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie, najlepiej korzystając z usług doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie wykonanie zlecenia na wysokim poziomie.

Gdzie szukać firmy, która wykonuje remonty?

Na rynku znajdziemy sporo firm remontowych oferujących swoje usługi. Możemy skorzystać z polecenia rodziny i znajomych lub poszukać fachowców w sieci. Warto skorzystać z gotowych wyszukiwarek i stron ogłoszeniowych, gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoje usługi. Znajdziemy tam szczegółowy zakres prac, obszar działalności oraz cennik. Jeżeli chcesz przejrzeć oferty najbardziej doświadczonych fachowców, koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od remontów.”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy?

Wybierając firmę remontową zwróć uwagę na zakres prowadzonej działalności. Sprawdź, czy ewentualny remont zostanie przeprowadzony kompleksowo. Na rynku znajdują się specjaliści skupiający się na usługach tylko z jednej branży (np. hydraulik), lub firmy, które świadczą usługi pozwalające na wykonanie wszelkich specjalistycznych prac. Wybierając to drugie rozwiązanie mamy gwarancję, że nasz remont zostanie przeprowadzony od a do Z, a w ramach gruntownego remontu zostanie wykonana także rozbiórka pomieszczenia, projekt oraz aranżacja.

Na jakie koszty trzeba się nastawić planując remont kuchni lub łazienki?

Koszt remontu kuchniłazienki uzależniony będzie od zakresu przeprowadzonych prac. Pełny remont obejmuje rozbiórkę (skucie starych płytek, wyniesienie i wywóz starego sprzętu), projektowanie (projekt łazienki, aranżacja wnętrza, projekt mebli), instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacje, a także meblowanie i montaż sprzętu. Łączny koszt usługi może stanowić kilkanaście tysięcy złotych. Na remontach nie warto jednak nadmiernie oszczędzać, bowiem ewentualne, późniejsze poprawki mogą nas kosztować dużo więcej niż pierwotnie planowaliśmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Łazienek