Remont łazienki w Gdańsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Łazienek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 845 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remont łazienki i kuchni to najtrudniejsze prace w domu lub mieszkaniu. Wszystko ze względu na konieczność wymiany kilku elementów jednocześnie, oraz wykonania skomplikowanych czynności instalacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zaplanowaniu działań, można przejść przez remont szybko i spokojnie. Przeczytaj artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące remontów łazienki oraz kuchni. Jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych fachowców.

Zarówno w przypadku remontu łazienki oraz kuchni, powinniśmy zacząć od szczegółowego projektu pomieszczenia. Wykonując remont kuchni, projekt ten powinien zakładać przede wszystkim dokładne umeblowanie. To ważna informacja, nie tylko dla stolarza lub firmy meblowej wykonującej zabudowę kuchenną, ale także istotna kwestia dla prawidłowego rozmieszczenia instalacji wodnych i elektrycznych. Zanim zlecisz projekt kuchni lub łazienki, wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, w którym należy uwzględnić także otwory drzwiowe czy okienne. Kompleksowy projekt pomieszczenia warto zlecić doświadczonemu architektowi wnętrz specjalizującego się w  remontach, który przedstawi praktyczne rozwiązania techniczne przydatne w obu pomieszczeniach.

Remont łazienki najczęściej przeprowadza się gruntownie. Ze względu na spory bałagan i utrudnienia, które powstają podczas remontu mieszkań, warto zrobić je całościowo, aby nie wracać w niedługim czasie do ponownych uciążliwości. Remont w domu zawsze wiąże się z nagromadzeniem śmieci i gruzu, dlatego przed wykonaniem prac rozbiórkowych warto zamówić kontener na odpady budowlane.

Remont łazienki warto zlecić doświadczonemu fachowcowi, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wykonywania łazienek i sanitariatu, a także na co dzień przeprowadza remonty budynków. Dobrze wykonana łazienka nie polega jedynie na układaniu płytek. Szczególnie trudny bywa remont małej łazienki, gdzie na niewielkim metrażu musimy zainstalować sporą liczbę sprzętów. Jeżeli planujemy instalację tzw. prysznica walk-in z odpływem liniowym, przed położeniem płytek podłogowych należy wykonać odpowiednią wylewkę, ze spadkiem w kierunku odpływu wody. Również wszelkie sanitariaty podtynkowe należy zainstalować jeszcze przed układaniem gresu i terakoty. Następnie rozpoczynamy układanie płytek, pamiętając o wcześniejszym zabezpieczeniu ścian w miejscach o dużej wilgotności. Na samym końcu montujemy toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego projektu pomieszczenia, poprzedzonego precyzyjnymi wymiarami. Ostateczny pomiar najczęściej wykonywać będzie firma przeprowadzająca remont i wykonująca zabudowę meblową. Jeżeli planujemy wybrać meble w zabudowie, dokładnie zaplanujmy miejsce pod gniazdka elektryczne oraz ujęcie wody. Następnym krokiem są prace wykończeniowe związane z położeniem płytek i malowaniem. Jeżeli przestrzeń między szafkami również ma być wyłożona płytkami, możemy zlecić to przed montażem mebli. Większość mebli pod zabudowę ma w tym miejscu wąską szczelinę, która pozwala na późniejsze wsunięcie dekoracyjnego panelu, szkła lub gresu.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Gdańsku

Remont łazienki Gdańsk

FHU MARBUD Marek Chrostowski - wykończenia, remonty oraz sprzątanie

53 opinie

Jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od zabudów łazienek to skorzystaj z doświadczenia FHU MARBUD Marek Chrostowski - wykończenia remonty oraz sprzątanie. Gdańsk i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AMB Arkadiusz Kurowski - Rewelacyjne Remonty Małych Łazienek Gdańsk

Rewelacyjne Remonty Małych Łazienek

40 opinii

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Wykorzystaj doświadczenie AMB Arkadiusz Kurowski. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

GRA-POL Jacek Grabowski - Pierwszorzędne Łazienki Gdańsk

Pierwszorzędne Łazienki

18 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od łazienek? Wykorzystaj doświadczenie GRA-POL Jacek Grabowski. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Walkowski - Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Gdańsku

Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Gdańsku

13 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek to wykorzystaj doświadczenie Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Walkowski. Gdańsk - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Serhii Mydrik - Znakomite Łazienki Gdańsk

Serhii Mydrik

9 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Serhii Mydrik z Gdańska jest na to skuteczną metodą. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo-Budowlane Tip-Top Krzysztof Nidecki - Doskonałej Jakości Zabudowy Łazienek Gdańsk

Usługi Remontowo-Budowlane Tip-Top Krzysztof Nidecki

9 opinii

Zrealizowanie zabudów łazienek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Usługi Remontowo-Budowlane Tip-Top Krzysztof Nidecki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma usługowa Dariusz Tyburski - Doskonałej Jakości Remonty Małych Łazienek Gdańsk

Firma usługowa Dariusz Tyburski

8 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie remontów małych łazienek i zatrudnij Firma usługowa Dariusz Tyburski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Master Grup - Rewelacyjne Zabudowy Łazienek Gdańsk

Master Grup

11 opinii

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Master Grup jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Marcin Jarosz - Znakomite Zabudowy Łazienek Gdańsk

Znakomite Zabudowy Łazienek Gdańsk

5 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie zabudów łazienek i zatrudnij Marcin Jarosz. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

ROM-BUD USŁUGI BUDOWLANE - Świetne Remonty Małych Łazienek Gdańsk

Świetne Remonty Małych Łazienek Gdańsk

6 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ROM-BUD USŁUGI BUDOWLANE. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 292 zleceń na remonty łazienek i kuchni w Gdańsku

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Ten Klient szukając remontów łazienek powinien natknąć się na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Gdańsk

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 20:07

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek...

 • Gdańsk

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 19:53

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż wanny, montaż innej armatury Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale w...

 • Gdańsk

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 10:59

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie do ekipy remontowej,, które brzmi - Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jako Specjaliści przeanalizuj i kompleksowo wykonaj prace. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 07:15

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

 • Gdańsk

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 dni temu

Bezkonkurencyjne Remonty Łazienek Gdańsk

Wybranie remontów łazienek nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Skontaktuj się i prześlij ofertę.

 • Gdańsk

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 3 dni temu

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, szpachlowanie, gladz, 2 punkty led, lazienka 4,1 m wysoka 2,63 kafle na 2,20m nie wszedzie. Kafl...

 • Gdańsk

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 4 dni temu

Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, 16-20m², Gdańsk

Gdy szukasz pracy, a Twoja firma to solidna ekipa remontowa od łazienek to jako doświadczona firma zapoznaj się z tym zgłoszeniem. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gdańsk

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł remontów łazienek, mimo że poszukuje od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Gdańsk

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Pr...

 • Gdańsk

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

Dobra Ekipa Remontowa Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: Przesunięcie kaloryfera, zamontowanie geberitu i odpływu Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Informacj...

 • Gdańsk

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

Fenomenalna Firma Remontowa Gdańsk

Odpowiedz na zlecenie jako fenomenalna firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Gdańska oraz w przyległych powiatach. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Gdańsk

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Gdańsk

Zlecający poszukuje ekipy remontowej do niezwłocznej realizacji zlecenia, zgłaszając nam - Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m². Jako ekspert w ciągu krótkiego czasu od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania prac. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gdańsk

2024-07-17 do 2024-07-17

Doświadczona Firma Remontowa

Odpowiedz na zlecenie jako doświadczona firma remontowa świadcząca swoje usługi na terenie Gdańska i w rejonie Gdańska. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Gdańsk

2024-07-13 do 2024-07-21

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 80m², Gdańsk

Ten Klient jest zdania, że świetne łazienki to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 80m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Gdańsk

2024-07-13 do 2024-07-21

Solidna Firma Remontowa

Składający zapytanie zgłosił "Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m²". Jako solidna firma remontowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Gdańsk

2024-07-13 do 2024-07-21

Wyjątkowa Firma Remontowa

Skontaktuj się z Klientem jako firma remontowa oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Gdańsk oraz w rejonie Gdańska. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Gdańsk

2024-07-12 do 2024-07-20

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycz...

 • Gdańsk

2024-07-11 do 2024-07-19

Rewelacyjna Ekipa Remontowa

Klient poszukuje ekipy remontowej do bezzwłocznej realizacji zlecenia, pisząc - Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jako profesjonalista już dziś od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Gdańsk

2024-07-10 do 2024-07-18

Dobra Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach...

 • Gdańsk

2024-07-10 do 2024-07-18

Rewelacyjna Ekipa Remontowa

Jako ta rewelacyjna ekipa remontowa z Gdańska i prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie, daj się przekonać składającemu zapytanie, że zatrudnienie Twojej ekipy remontowej to pomysł. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gdańsk

2024-07-09 do 2024-07-10

Wyjątkowa Firma Remontowa

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma remontowa oferująca swoje doświadczenie na terenie Gdańska i w rejonie Gdańska. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gdańsk

2024-07-09 do 2024-07-17

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Gdańsk

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarac...

 • Gdańsk

2024-07-08 do 2024-07-16

Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma proje...

 • Gdańsk

2024-07-08 do 2024-07-16

Dobra Ekipa Remontowa

Zleceniodawca nie może znaleźć ekipy remontowej do szybkiej realizacji zapotrzebowania, pisząc - Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jako specjalista już dziś od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania prac. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gdańsk

2024-07-08 do 2024-07-16

Wyjątkowa Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Informacje dodatkowe: Malowanie jednej ściany Termin skorzys...

 • Gdańsk

2024-07-07 do 2024-07-15

Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Gdańsk

Ten Zlecający potrzebuje profesjonalistów od łazienek. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-07-07 do 2024-07-15

Doświadczona Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego...

 • Gdańsk

2024-07-06 do 2024-07-14

Znakomita Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego...

 • Gdańsk

2024-07-06 do 2024-07-14

Ekipa Remontowa

Zlecający poszukuje ekipy remontowej do sprawnej realizacji zlecenia, zgłaszając nam - Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jako ekspert w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania prac. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-07-05 do 2024-07-13

Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Borkowo

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ...

 • Borkowo

2024-07-05 do 2024-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Najczęstsze pytania o remontach łazienek

Kiedy warto zdecydować się na remont kuchni i łazienki?

Remont kuchniłazienki możemy wykonać, kiedy chcemy zmienić aranżację wnętrza, a także w sytuacji gdy stan techniczny pomieszczeń wymaga przeprowadzenia czynności remontowych. Prace w łazience i kuchni warto wykonać z uwzględnieniem każdego detalu – decydując się na zmianę mebli, armatury, płytek, a nawet w razie konieczności, przerobienie instalacji elektrycznej lub wodnej. Ze względu na to, że są to pomieszczenia codziennego użytku, remont należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie, najlepiej korzystając z usług doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie wykonanie zlecenia na wysokim poziomie.

Gdzie szukać firmy, która wykonuje remonty?

Na rynku znajdziemy sporo firm remontowych oferujących swoje usługi. Możemy skorzystać z polecenia rodziny i znajomych lub poszukać fachowców w sieci. Warto skorzystać z gotowych wyszukiwarek i stron ogłoszeniowych, gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoje usługi. Znajdziemy tam szczegółowy zakres prac, obszar działalności oraz cennik. Jeżeli chcesz przejrzeć oferty najbardziej doświadczonych fachowców, koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od remontów.”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy?

Wybierając firmę remontową zwróć uwagę na zakres prowadzonej działalności. Sprawdź, czy ewentualny remont zostanie przeprowadzony kompleksowo. Na rynku znajdują się specjaliści skupiający się na usługach tylko z jednej branży (np. hydraulik), lub firmy, które świadczą usługi pozwalające na wykonanie wszelkich specjalistycznych prac. Wybierając to drugie rozwiązanie mamy gwarancję, że nasz remont zostanie przeprowadzony od a do Z, a w ramach gruntownego remontu zostanie wykonana także rozbiórka pomieszczenia, projekt oraz aranżacja.

Na jakie koszty trzeba się nastawić planując remont kuchni lub łazienki?

Koszt remontu kuchniłazienki uzależniony będzie od zakresu przeprowadzonych prac. Pełny remont obejmuje rozbiórkę (skucie starych płytek, wyniesienie i wywóz starego sprzętu), projektowanie (projekt łazienki, aranżacja wnętrza, projekt mebli), instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacje, a także meblowanie i montaż sprzętu. Łączny koszt usługi może stanowić kilkanaście tysięcy złotych. Na remontach nie warto jednak nadmiernie oszczędzać, bowiem ewentualne, późniejsze poprawki mogą nas kosztować dużo więcej niż pierwotnie planowaliśmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Łazienek