Remont łazienki w Chełmie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Łazienek i Kuchni z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 191 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remont łazienki i kuchni to najtrudniejsze prace w domu lub mieszkaniu. Wszystko ze względu na konieczność wymiany kilku elementów jednocześnie, oraz wykonania skomplikowanych czynności instalacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zaplanowaniu działań, można przejść przez remont szybko i spokojnie. Przeczytaj artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące remontów łazienki oraz kuchni. Jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych fachowców.

Zarówno w przypadku remontu łazienki oraz kuchni, powinniśmy zacząć od szczegółowego projektu pomieszczenia. Wykonując remont kuchni, projekt ten powinien zakładać przede wszystkim dokładne umeblowanie. To ważna informacja, nie tylko dla stolarza lub firmy meblowej wykonującej zabudowę kuchenną, ale także istotna kwestia dla prawidłowego rozmieszczenia instalacji wodnych i elektrycznych. Zanim zlecisz projekt kuchni lub łazienki, wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, w którym należy uwzględnić także otwory drzwiowe czy okienne. Kompleksowy projekt pomieszczenia warto zlecić doświadczonemu architektowi wnętrz specjalizującego się w  remontach, który przedstawi praktyczne rozwiązania techniczne przydatne w obu pomieszczeniach.

Remont łazienki najczęściej przeprowadza się gruntownie. Ze względu na spory bałagan i utrudnienia, które powstają podczas remontu mieszkań, warto zrobić je całościowo, aby nie wracać w niedługim czasie do ponownych uciążliwości. Remont w domu zawsze wiąże się z nagromadzeniem śmieci i gruzu, dlatego przed wykonaniem prac rozbiórkowych warto zamówić kontener na odpady budowlane.

Remont łazienki warto zlecić doświadczonemu fachowcowi, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wykonywania łazienek i sanitariatu, a także na co dzień przeprowadza remonty budynków. Dobrze wykonana łazienka nie polega jedynie na układaniu płytek. Szczególnie trudny bywa remont małej łazienki, gdzie na niewielkim metrażu musimy zainstalować sporą liczbę sprzętów. Jeżeli planujemy instalację tzw. prysznica walk-in z odpływem liniowym, przed położeniem płytek podłogowych należy wykonać odpowiednią wylewkę, ze spadkiem w kierunku odpływu wody. Również wszelkie sanitariaty podtynkowe należy zainstalować jeszcze przed układaniem gresu i terakoty. Następnie rozpoczynamy układanie płytek, pamiętając o wcześniejszym zabezpieczeniu ścian w miejscach o dużej wilgotności. Na samym końcu montujemy toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego projektu pomieszczenia, poprzedzonego precyzyjnymi wymiarami. Ostateczny pomiar najczęściej wykonywać będzie firma przeprowadzająca remont i wykonująca zabudowę meblową. Jeżeli planujemy wybrać meble w zabudowie, dokładnie zaplanujmy miejsce pod gniazdka elektryczne oraz ujęcie wody. Następnym krokiem są prace wykończeniowe związane z położeniem płytek i malowaniem. Jeżeli przestrzeń między szafkami również ma być wyłożona płytkami, możemy zlecić to przed montażem mebli. Większość mebli pod zabudowę ma w tym miejscu wąską szczelinę, która pozwala na późniejsze wsunięcie dekoracyjnego panelu, szkła lub gresu.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Chełmie

Remont łazienki Chełm

Witold Habrowski

3 opinie

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od łazienek to skorzystaj z kwalifikacji Witold Habrowski. Chełm i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Wiesław Gilewicz usługi remontowo budowlane - Doskonały Remont Łazienki Chełm

Doskonały Remont Łazienki Chełm

1 opinia

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do doskonałego remontu łazienki na terenie Chełma. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY - Wyjątkowy Remont Łazienki Chełm

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

1 opinia

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY, która świadczy usługi remontu łazienki na ponadprzeciętnym poziomie. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

ANDRZEJ GŁUSZEK - Najlepsi Remonty Łazienek Chełm

ANDRZEJ GŁUSZEK

25 opinii

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od remontów łazienek to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ANDRZEJ GŁUSZEK. Chełm i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do zadawania pytań.

ECO HOME EXPERT RAFAŁ KOWALCZUK - Perfekcyjny Remont Łazienki Chełm

ECO HOME EXPERT RAFAŁ KOWALCZUK

3 opinie

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ECO HOME EXPERT RAFAŁ KOWALCZUK z Chełma jest na to skuteczną metodą. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Sokół Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Doskonałe Wykończenia Łazienek Chełm

Sokół Usługi Remontowo-Wykończeniowe

5 opinii

Chcesz znaleźć solidnego partnera do realizacji swoich planów? Sokół Usługi Remontowo-Wykończeniowe jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Remont Service - Doskonały Remont Małej Łazienki Chełm

Remont Service

4 opinie

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy Remont Service, której specjalnością jest remont małej łazienki. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

E-Prestige Kamil Kosciuk - Perfekcyjny Remont Małej Łazienki Chełm

E-Prestige Kamil Kosciuk

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi remontu łazienki na najwyższym poziomie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

TUR-BUD Remonty i wykończenia - Pierwszorzędne Projekty Łazienek Chełm

TUR-BUD Remonty i wykończenia

2 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od projektów łazienek? Skorzystaj z kwalifikacji TUR-BUD Remonty i wykończenia. Już nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

ARI - Porządni Remonty Łazienek Chełm

ARI

2 opinie

Przygotowanie remontów łazienek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ARI ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 29 zleceń na remonty łazienek i kuchni w Chełmie

Zlecę remont łazienki, 3.5m², Chełm

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę remont łazienki, 3.5m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

 • Chełm

2022-12-31 do 2023-01-08

Dam zlecenie remontu łazienki, 6-10m², Chełm

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie remontu łazienki, 6-10m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Chełm

2022-12-30 do 2023-01-07

Najwyższej Klasy Remonty Łazienek Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pra...

 • Chełm

2022-12-11 do 2022-12-19

Szukam wykonawcy remontu kuchni, 16-20m², Chełm

Zakres zlecenia: prace wykończeniowe nowej kuchni Powierzchnia kuchni: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont kuchni Termin rozpoczęcia prac: za 3 miesiące lub później...

 • Chełm

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na remont łazienki i kuchni, 21-30m² i 11-15m2, Chełm

Remontowane pomieszczenia: łazienka i kuchnia Zakres zlecenia: prace remontowe Powierzchnia łazienki: 21-30m² Powierzchnia kuchni: 11-15m2 Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont kuchni, kompleksowy remont łazienki Termi...

 • Chełm

2022-11-06 do 2022-11-14

Dobra Ekipa Remontowa Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Chełm

2022-09-26 do 2022-10-04

Prace remontowe w łazience, 6-10m², Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chełm

2022-09-26 do 2022-10-04

Tanie Remonty Łazienek

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: montaż armatury, ułożenie glazury lub gresu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chełm

2022-08-08 do 2022-08-16

Świetne Remonty Łazienek

Podjęcie decyzji o wyborze remontów łazienek nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę wykonanie remontu łazienki, 6-10m². Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Chełm

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam wykonawcy remontu łazienki, 11-15m², Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: Inne (podane w kolejnym pytaniu) Dodatkowe prace i wymagania: Wymiana kabiny prisznicowej I umywalki Termin rozpoczęcia prac:...

 • Chełm

2022-07-27 do 2022-08-04

Najwyższej Klasy Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Chełm

2022-07-26 do 2022-08-03

Świetne Łazienki Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja grzewcza, kompleksowy remont łazienki, tynkowanie, instalacja elektryczna Termin ro...

 • Rejowiec

2022-12-25 do 2022-12-27

Prace remontowe w łazience, 6-10m², Rejowiec

Ten Klient jest zdania, że porządne łazienki to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Prace remontowe w łazience, 6-10m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Rejowiec

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapytanie o generalny remont domu, do 10m², Sawin

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą remontów łazienek? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sawin

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałe Remonty Łazienek

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni znawcy z dziedziny remontów łazienek sporządź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę generalny remont mieszkania, do 10m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Krasnystaw

2022-07-20 do 2022-07-28

Łazienki

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna, murowanie, ułożenie glazury lub gresu, instalacja elektryczna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Krasnystaw

2022-10-28 do 2022-11-05

Godna Zaufania Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kryniczki

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o remont mieszkania, do 10m², Dubienka

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni specjaliści z zakresu remontów łazienek stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o remont mieszkania, do 10m². Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dubienka

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukam firmy do wyremontowania łazienki 6-10m², Cyców

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: Inne (podane w kolejnym pytaniu), instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Cyców

2022-12-02 do 2022-12-10

Doskonałe Łazienki

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od łazienek. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Malinówka

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 11-20m², Gorzków

Jeśli szukasz Zleceniodawcy, a Twoja firma to perfekcyjna ekipa remontowa od łazienek to jako specjalista zaproponuj temu Klientowi współpracę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Gorzków

2022-11-06 do 2022-11-14

Dobra Firma Remontowa Chełm

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna, kompleksowy remont łazienki, montaż armatury, ułożenie glazury lub gresu Termin rozpoczęcia pra...

 • Pilaszkowice pierwsze

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę wykonanie remontu łazienki, do 5m², Piaski

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od łazienek. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Piaski

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę remont łazienki i kuchni, 40m² i 50m2, Piaski

Skontaktuj się z Klientem jako firma remontowa oferująca swoje usługi na terenie Lubelskiego oraz w rejonie powiatu. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Piaski

2022-07-23 do 2022-07-31

Dam zlecenie na remont mieszkania, 11-20m², Zamość

Szukasz Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Zamościa. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zamość

2022-07-25 do 2022-08-02

Remonty Łazienek

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pr...

 • Zamość

2022-11-07 do 2022-11-10

Szukam wykonawcy remontu łazienki, do 5m², Zamość

To zapytanie o treści - Szukam wykonawcy remontu łazienki, do 5m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Zamościa i okolic. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zamość

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 11-20m², Zamość

Zleceniodawca. który napisał - Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 11-20m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Zamościa, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje usługi w atrakcyjnej cenie? Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Zamość

2022-07-25 do 2022-08-02

Sumienna Firma Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 4m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zamość

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek i Kuchni

Najczęstsze pytania o ramontach łazienek

Kiedy warto zdecydować się na remont kuchni i łazienki?

Remont kuchniłazienki możemy wykonać, kiedy chcemy zmienić aranżację wnętrza, a także w sytuacji gdy stan techniczny pomieszczeń wymaga przeprowadzenia czynności remontowych. Prace w łazience i kuchni warto wykonać z uwzględnieniem każdego detalu – decydując się na zmianę mebli, armatury, płytek, a nawet w razie konieczności, przerobienie instalacji elektrycznej lub wodnej. Ze względu na to, że są to pomieszczenia codziennego użytku, remont należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie, najlepiej korzystając z usług doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie wykonanie zlecenia na wysokim poziomie.

Gdzie szukać firmy, która wykonuje remonty?

Na rynku znajdziemy sporo firm remontowych oferujących swoje usługi. Możemy skorzystać z polecenia rodziny i znajomych lub poszukać fachowców w sieci. Warto skorzystać z gotowych wyszukiwarek i stron ogłoszeniowych, gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoje usługi. Znajdziemy tam szczegółowy zakres prac, obszar działalności oraz cennik. Jeżeli chcesz przejrzeć oferty najbardziej doświadczonych fachowców, koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od remontów.”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy?

Wybierając firmę remontową zwróć uwagę na zakres prowadzonej działalności. Sprawdź, czy ewentualny remont zostanie przeprowadzony kompleksowo. Na rynku znajdują się specjaliści skupiający się na usługach tylko z jednej branży (np. hydraulik), lub firmy, które świadczą usługi pozwalające na wykonanie wszelkich specjalistycznych prac. Wybierając to drugie rozwiązanie mamy gwarancję, że nasz remont zostanie przeprowadzony od a do Z, a w ramach gruntownego remontu zostanie wykonana także rozbiórka pomieszczenia, projekt oraz aranżacja.

Na jakie koszty trzeba się nastawić planując remont kuchni lub łazienki?

Koszt remontu kuchniłazienki uzależniony będzie od zakresu przeprowadzonych prac. Pełny remont obejmuje rozbiórkę (skucie starych płytek, wyniesienie i wywóz starego sprzętu), projektowanie (projekt łazienki, aranżacja wnętrza, projekt mebli), instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacje, a także meblowanie i montaż sprzętu. Łączny koszt usługi może stanowić kilkanaście tysięcy złotych. Na remontach nie warto jednak nadmiernie oszczędzać, bowiem ewentualne, późniejsze poprawki mogą nas kosztować dużo więcej niż pierwotnie planowaliśmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Łazienek i Kuchni