Remont łazienki we Włodawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Łazienek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 683 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 327 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remont łazienki i kuchni to najtrudniejsze prace w domu lub mieszkaniu. Wszystko ze względu na konieczność wymiany kilku elementów jednocześnie, oraz wykonania skomplikowanych czynności instalacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zaplanowaniu działań, można przejść przez remont szybko i spokojnie. Przeczytaj artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące remontów łazienki oraz kuchni. Jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych fachowców.

Zarówno w przypadku remontu łazienki oraz kuchni, powinniśmy zacząć od szczegółowego projektu pomieszczenia. Wykonując remont kuchni, projekt ten powinien zakładać przede wszystkim dokładne umeblowanie. To ważna informacja, nie tylko dla stolarza lub firmy meblowej wykonującej zabudowę kuchenną, ale także istotna kwestia dla prawidłowego rozmieszczenia instalacji wodnych i elektrycznych. Zanim zlecisz projekt kuchni lub łazienki, wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, w którym należy uwzględnić także otwory drzwiowe czy okienne. Kompleksowy projekt pomieszczenia warto zlecić doświadczonemu architektowi wnętrz specjalizującego się w  remontach, który przedstawi praktyczne rozwiązania techniczne przydatne w obu pomieszczeniach.

Remont łazienki najczęściej przeprowadza się gruntownie. Ze względu na spory bałagan i utrudnienia, które powstają podczas remontu mieszkań, warto zrobić je całościowo, aby nie wracać w niedługim czasie do ponownych uciążliwości. Remont w domu zawsze wiąże się z nagromadzeniem śmieci i gruzu, dlatego przed wykonaniem prac rozbiórkowych warto zamówić kontener na odpady budowlane.

Remont łazienki warto zlecić doświadczonemu fachowcowi, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wykonywania łazienek i sanitariatu, a także na co dzień przeprowadza remonty budynków. Dobrze wykonana łazienka nie polega jedynie na układaniu płytek. Szczególnie trudny bywa remont małej łazienki, gdzie na niewielkim metrażu musimy zainstalować sporą liczbę sprzętów. Jeżeli planujemy instalację tzw. prysznica walk-in z odpływem liniowym, przed położeniem płytek podłogowych należy wykonać odpowiednią wylewkę, ze spadkiem w kierunku odpływu wody. Również wszelkie sanitariaty podtynkowe należy zainstalować jeszcze przed układaniem gresu i terakoty. Następnie rozpoczynamy układanie płytek, pamiętając o wcześniejszym zabezpieczeniu ścian w miejscach o dużej wilgotności. Na samym końcu montujemy toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego projektu pomieszczenia, poprzedzonego precyzyjnymi wymiarami. Ostateczny pomiar najczęściej wykonywać będzie firma przeprowadzająca remont i wykonująca zabudowę meblową. Jeżeli planujemy wybrać meble w zabudowie, dokładnie zaplanujmy miejsce pod gniazdka elektryczne oraz ujęcie wody. Następnym krokiem są prace wykończeniowe związane z położeniem płytek i malowaniem. Jeżeli przestrzeń między szafkami również ma być wyłożona płytkami, możemy zlecić to przed montażem mebli. Większość mebli pod zabudowę ma w tym miejscu wąską szczelinę, która pozwala na późniejsze wsunięcie dekoracyjnego panelu, szkła lub gresu.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni we Włodawie

Remont łazienki Włodawa

Osoba prywatna

2 opinie

Potrzebujesz specjalisty od remontów małych łazienek? Skorzystaj z kwalifikacji Osoba prywatna. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

BRZOZOWSKI BUDOWNICTWO - Świetne Łazienki Włodawa

BRZOZOWSKI BUDOWNICTWO

1 opinia

BRZOZOWSKI BUDOWNICTWO oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Włodawa i okolic. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

ELEKTRON - Najlepszy Remont Łazienki we Włodawie

Najlepszy Remont Łazienki we Włodawie

1 opinia

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest remont łazienki. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

AutoBoss / Polska Korporacja Budowlana sp.z.o.o - Porządne Łazienki Włodawa

Porządne Łazienki

2 opinie

Potrzebujesz specjalisty od łazienek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia AutoBoss Polska Korporacja Budowlana sp.z.o.o. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

F.H.U. HALUS - Solidny Remont Łazienki Włodawa

Solidny Remont Łazienki Włodawa

1 opinia

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy F.H.U. HALUS, której specjalnością jest remont łazienki. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

EWiKA - Najlepsze Łazienki Włodawa

Najlepsze Łazienki

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od łazienek to skorzystaj z kwalifikacji EWiKA. Włodawa i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Stonebull - Staranne Łazienki Włodawa

Stonebull

3 opinie

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od łazienek to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Stonebull. Włodawa - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Tomasz Jung - Pierwszorzędne Łazienki Włodawa

Tomasz Jung

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od łazienek? Zaufaj doświadczeniu Tomasz Jung. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Paweł Usługi remontowo budowlane - Znakomite Zabudowy Łazienek Włodawa

Znakomite Zabudowy Łazienek Włodawa

2 opinie

Szukasz specjalisty od zabudów łazienek? Skorzystaj z kwalifikacji Paweł Usługi remontowo budowlane. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jarosław Kral - Doskonałe Łazienki Włodawa

Doskonałe Łazienki

Wykonanie łazienek będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Jarosław Kral ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 30 zleceń na remonty łazienek i kuchni we Włodawie

Remonty Łazienek Włodawa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instal...

 • Stanisławów

2024-05-20 do 2024-05-28

Zlecenie na remont łazienki, do 5m², Grabniak

Rodzaj budynku: Domek letniskowy Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydrauli...

 • Grabniak

2024-05-12 do 2024-05-20

Dobra Firma Remontowa Włodawa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt ...

 • Włodawa

2024-04-26 do 2024-05-04

Świetne Remonty Łazienek

Podjęcie decyzji o wyborze remontów łazienek nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Włodawa

2024-03-25 do 2024-04-02

Remont łazienki, do 5m², Włodawa

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Remont łazienki, do 5m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Włodawa

2024-01-23 do 2024-01-31

Opłacalne Remonty Łazienek

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach...

 • Włodawa

2024-01-04 do 2024-01-12

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Białka

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnych remontów łazienek gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m². Umów się na rozmowę od razu.

 • Białka

2024-03-25 do 2024-04-02

Doświadczona Firma Remontowa

Skontaktuj się z Klientem jako doświadczona firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Lubelskiego i w przyległych powiatach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Siedliszcze

2024-01-21 do 2024-01-29

Najlepsza Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, remont in...

 • Ruda-Huta

2024-07-10 do 2024-07-18

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Parczew

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż kabiny prysznicowej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje ...

 • Parczew

2024-06-09 do 2024-06-17

Ekipa Remontowa Włodawa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż sufitu podwieszanego Projekt wykończenia łazienki: Klient n...

 • Łęczna

2024-05-16 do 2024-05-24

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Łęczna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, układanie płytek o standardowych rozmiarach Proj...

 • Łęczna

2024-01-20 do 2024-01-28

Znakomita Firma Remontowa

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Łęczna

2024-01-28 do 2024-02-05

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Łęczna

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczeni pracownicy z branży remontów łazienek sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 11-15m². Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Łęczna

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Łęczna

Zapytanie o treści - Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, do 5m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z Łęcznej i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łęczna

2024-01-29 do 2024-02-06

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, 6m², Łęczna

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6m² Rodzaj prac do wykonania: montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu...

 • Łęczna

2024-05-15 do 2024-05-23

Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Łęczna

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, rem...

 • Łęczna

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Łęczna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, do 5m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Złóż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Łęczna

2024-05-16 do 2024-05-24

Najwyższej Klasy Remonty Łazienek

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Informacje dodatkowe: Potrzebuje...

 • Łęczna

2024-05-14 do 2024-05-22

Solidna Ekipa Remontowa

Ten Zleceniodawca jeszcze nie znalazł ekipy remontowej. Przesłał zapytanie brzmiące "Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m²". Zgłębienie szczegółów zlecenia to doskonały wybór. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łęczna

2024-06-06 do 2024-06-14

Sumienna Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż wanny, montaż innej armatury, montaż kabiny prysz...

 • Chełm

2024-01-30 do 2024-01-31

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Chełm

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont inst...

 • Chełm

2024-02-07 do 2024-02-15

Niezawodna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układ...

 • Chełm

2024-01-26 do 2024-02-03

Tanie Remonty Łazienek

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni pracownicy z zakresu remontów łazienek sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy do remontu łazienki, 6-10m². Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Chełm

2024-06-27 do 2024-07-05

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Chełm

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, dopasowanie do osoby niepełnosprawnej, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, remont ...

 • Chełm

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m², Chełm

Zdecydowanie o wyborze remontów łazienek nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m². Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Chełm

2024-02-07 do 2024-02-15

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Chełm

Ten Klient uważa, że porządne łazienki to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Chełm

2024-07-19 do 2024-07-19

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Chełm

Zleceniodawca. który napisał - Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Chełma, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje usługi w atrakcyjnej cenie? Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Chełm

2024-04-14 do 2024-04-22

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Chełm

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie łazienek daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Chełm

2024-02-12 do 2024-02-20

Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o sta...

 • Chełm

2024-05-05 do 2024-05-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Najczęstsze pytania o remontach łazienek

Kiedy warto zdecydować się na remont kuchni i łazienki?

Remont kuchniłazienki możemy wykonać, kiedy chcemy zmienić aranżację wnętrza, a także w sytuacji gdy stan techniczny pomieszczeń wymaga przeprowadzenia czynności remontowych. Prace w łazience i kuchni warto wykonać z uwzględnieniem każdego detalu – decydując się na zmianę mebli, armatury, płytek, a nawet w razie konieczności, przerobienie instalacji elektrycznej lub wodnej. Ze względu na to, że są to pomieszczenia codziennego użytku, remont należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie, najlepiej korzystając z usług doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie wykonanie zlecenia na wysokim poziomie.

Gdzie szukać firmy, która wykonuje remonty?

Na rynku znajdziemy sporo firm remontowych oferujących swoje usługi. Możemy skorzystać z polecenia rodziny i znajomych lub poszukać fachowców w sieci. Warto skorzystać z gotowych wyszukiwarek i stron ogłoszeniowych, gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoje usługi. Znajdziemy tam szczegółowy zakres prac, obszar działalności oraz cennik. Jeżeli chcesz przejrzeć oferty najbardziej doświadczonych fachowców, koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od remontów.”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy?

Wybierając firmę remontową zwróć uwagę na zakres prowadzonej działalności. Sprawdź, czy ewentualny remont zostanie przeprowadzony kompleksowo. Na rynku znajdują się specjaliści skupiający się na usługach tylko z jednej branży (np. hydraulik), lub firmy, które świadczą usługi pozwalające na wykonanie wszelkich specjalistycznych prac. Wybierając to drugie rozwiązanie mamy gwarancję, że nasz remont zostanie przeprowadzony od a do Z, a w ramach gruntownego remontu zostanie wykonana także rozbiórka pomieszczenia, projekt oraz aranżacja.

Na jakie koszty trzeba się nastawić planując remont kuchni lub łazienki?

Koszt remontu kuchniłazienki uzależniony będzie od zakresu przeprowadzonych prac. Pełny remont obejmuje rozbiórkę (skucie starych płytek, wyniesienie i wywóz starego sprzętu), projektowanie (projekt łazienki, aranżacja wnętrza, projekt mebli), instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacje, a także meblowanie i montaż sprzętu. Łączny koszt usługi może stanowić kilkanaście tysięcy złotych. Na remontach nie warto jednak nadmiernie oszczędzać, bowiem ewentualne, późniejsze poprawki mogą nas kosztować dużo więcej niż pierwotnie planowaliśmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Łazienek