Gładzie w Łodzi

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 476 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 231 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Łodzi

Gładzie Łódź

Solidne Gładzie Gipsowe

15 opinii

Power Therm świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Łódź i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Szymon Szymański - Znakomite Gładzie Gipsowe Łódź

Szymon Szymański

13 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Szymon Szymański. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

DAN-BUD - Porządne Gładzie Gipsowe Łódź

Porządne Gładzie Gipsowe Łódź

10 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij DAN-BUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

BMR STYLE - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Łódź

BMR STYLE

7 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje BMR STYLE. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Volure Sp. z o.o. - Świetne Gładzie Gipsowe Łódź

Świetne Gładzie Gipsowe

5 opinii

Jeszcze poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Volure Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Steeps - Doskonałe Gładzie Łódź

Doskonałe Gładzie Łódź

3 opinie

Firma Steeps to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie gładzi. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Łodzi. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Natrysk GM - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Łódź

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

3 opinie

Powierz zadanie najwyższej klasy położenia gładzi ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łodzi i okolicznych miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Gładź bezpyłowa Multi Finish - Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Łódź

Gładź bezpyłowa Multi Finish

1 opinia

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty firmy Gładź bezpyłowa Multi Finish, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

INTERSOL Radosław Stasiak - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Łodzi

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Łodzi

29 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Łódź. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Łodzi są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

WOJCIECH SOBOŃ POLSKI BRUK - Staranne Gładzie Gipsowe Łódź

WOJCIECH SOBOŃ POLSKI BRUK

19 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Łódź. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Łodzi są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 23 zleceń na kładzenie gładzi w Łodzi

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m²". Wykonaj zlecenie pierwszorzędnego kładzenia gładzi jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Łodzi i przyległych powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Łódź

2023-01-18 do 2023-01-18

Najlepsze Gładzie Łódź

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Łódź

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 38m², Łódź

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 38m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Pokaż propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-01-09 do 2023-01-17

Solidne Gładzenie Ścian Łódź

Nie trać energii i przyjmij zlecenie na solidne gładzenie ścian w Łodzi. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Łódź

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy na położenie gładzi, 20m², Łódź

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 20m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Łódź

2022-12-03 do 2022-12-11

Położenie gładzi, 2500-3000m2, Łódź

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Łódź

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapytanie o położenie gładzi, 180m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 180m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-11-21 do 2022-11-23

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 100m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 100m² Informacje dodatkowe: Położenie tynku typu ,beton, Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-11-12 do 2022-11-20

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 44m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 44m² Informacje dodatkowe: Witam. Położenie jednej warstwy gładzi i wyszlifowane pod malowanie . Gładź już jedna jest bo to jest mieszkanie od dewe...

 • Łódź

2022-11-01 do 2022-11-09

Doskonałe Gładzenie Ścian

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od doskonałego gładzenia ścian w miejscowości Łódź lub w okolicznych miastach? Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Łódź

2022-10-16 do 2022-10-24

Położenie gładzi, do 100m², Łódź

Zrealizuj usługę fantastycznego położenia gładzi o treści "Położenie gładzi, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Łódź. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Łodzi nie masz sobie równych. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Łódź

2022-10-04 do 2022-10-12

Profesjonalne Położenie Gładzi Łódź

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od położenia gładzi. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Łódź

2022-10-01 do 2022-10-09

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 35000m², Łódź

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 35000m², chcąc doświadczonych specjalistów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łódź

2022-09-30 do 2022-10-08

Doskonałe Kładzenie Gładzi Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia wykończenia gładzią Sufity K-G (połączenia są wzmocnione taśmą zbrojącą, spoiny zaszpachlowane...

 • Łódź

2022-09-21 do 2022-09-29

Doskonałe Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Wykończenie scbodów z kominkiem. gładź halogeny sufity Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-09-21 do 2022-09-29

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-09-16 do 2022-09-24

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Masz zamiar wykonać zlecenie na gładzenie ścian, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Położenie gładzi, 4500m² to rewelacyjny pomysł. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Łódź

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy na położenie gładzi, 3300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: Kamienica Powierzchnia prac: 3300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 3500m², Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 3500m² Informacje dodatkowe: Firma z ugruntowaną pozycją na rynku szuka podwykonawcy /...

 • Łódź

2022-09-02 do 2022-09-10

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Szukasz Klienta jako dobry fachowiec z zakresu najwyższej klasy położenia gładzi z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: mieszkanie deweloperskie, gładź wedle uznania, może być GTA. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-07-28 do 2022-07-28

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Upewnij się, że Konsumenci zlecający kładzenie gładzi są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od kładzenia gładzi. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Łódź

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi