Gładzie w Łęczycy

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 707 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 385 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Łęczycy

Gładzie Łęczyca

Staranne Gładzie Na Mokro Łęczyca

3 opinie

Przygotowanie gładzi na mokro będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Finish-home ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Eco-Jakub Grzegorz Szczęsny - Najlepsze Kładzenie Gładzi Łęczyca

Eco-Jakub Grzegorz Szczęsny

1 opinia

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii kładzenia gładzi z miejscowości Łęczyca. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

"KRÓL" Joanna Król - Porządne Gładzie Gipsowe Łęczyca

"KRÓL" Joanna Król

9 opinii

Jesteś zdania, że porządne gładzie gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

"TK RENOVATION" - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Łęczyca

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

5 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy gładzenia ścian, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma TK RENOVATION jest do Twojej dyspozycji. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Robert Niwiński - Staranne Gładzie Gipsowe Łęczyca

Robert Niwiński

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie gipsowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Robert Niwiński poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Jakub Gładczak - Staranne Gładzie Bezpyłowe Łęczyca

Staranne Gładzie Bezpyłowe Łęczyca

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij Jakub Gładczak. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

P.H.U Gregory - Fantastyczne Gładzenie Ścian w Łęczycy

Fantastyczne Gładzenie Ścian w Łęczycy

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie specjalistom od gładzenia ścian z Łęczycy. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Anna Jabłońska - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Łęczyca

Anna Jabłońska

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy kładzenia gładzi na terenie Łęczycy. Zarezerwuj termin!

DAR-BUD Uslugi remontowe - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Łęczyca

DAR-BUD Uslugi remontowe

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry DAR-BUD Uslugi remontowe. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Osoba prywatna - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Łęczyca

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe

Firma Osoba prywatna świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Łęczyca oraz przyległych powiatów. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 29 zleceń na kładzenie gładzi w Łęczycy

Najlepsze Położenie Gładzi Łęczyca

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Firma z ugruntowaną pozycją na rynku szuka podwykonaw...

 • Ozorków

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Ozorków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ozorków

2023-01-25 do 2023-02-02

Dam zlecenie na położenie gładzi, 700m², Kutno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 700m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kutno

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 4 dni temu

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 31m², Dąbie

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Dąbie

2022-12-15 do 2022-12-23

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Kłodawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kłodawa

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Ustronie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie gładzi w domu jednorodzinnym Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ustronie

2022-11-13 do 2022-11-21

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Łęczyca

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Niedrzew drugi

2022-09-04 do 2022-09-12

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Rosanów

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rosanów

2022-09-26 do 2022-10-04

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Zgierz

Planujesz przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² to rewelacyjny wybór. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zgierz

2022-08-04 do 2022-08-12

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zgierz

2022-08-04 do 2022-08-12

Fantastyczne Gładzenie Ścian Łęczyca

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zgierz

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Zgierz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zgierz

2022-08-04 do 2022-08-12

Najlepsze Gładzenie Ścian

Przyjmij zadanie najlepszego gładzenia ścian o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Zgierz. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Zgierza jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Zgierz

2023-01-29 do 2023-02-06

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian wykonaj zlecenie na gładzenie ścian. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Aleksandrów Łódzki

2022-12-05 do 2022-12-13

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stryków

2022-12-29 do 2023-01-06

Dam zlecenie na położenie gładzi, 110m², Lutomiersk

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 110m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi plus sufity podwieszane Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lutomiersk

2023-01-13 do 2023-01-21

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista z zakresu profesjonalnego gładzenia ścian? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lutomiersk

2022-10-12 do 2022-10-20

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Gostynin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gladz mam zakupiona ""finisz"w wiaderkach Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gostynin

2022-08-20 do 2022-08-23

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia wykończenia gładzią Sufity K-G (połączenia są wzmocnione taśmą zbrojącą, spoiny zaszpachlowane...

 • Łódź

2022-09-21 do 2022-09-29

Gładzie Łęczyca

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łódź

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam firmy na położenie gładzi, 3300m², Łódź

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Łodzi i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, 3300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2022-09-09 do 2022-09-17

Położenie gładzi, 40m², Łódź

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Położenie gładzi, 40m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2022-10-01 do 2022-10-09

Położenie Gładzi

Wykonaj zadanie solidnego położenia gładzi o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m²", jako profesjonalista z miejscowości Łódź. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś jednym z najlepszych. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łódź

2023-01-18 do 2023-01-18

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Wybierz zapytanie dotyczące wysokiej klasy gładzenia ścian od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Łódź lub sąsiednim mieście. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Łódź

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Klient napisał "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 38m²". Przyjmij usługę profesjonalnego gładzenia ścian jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia zleceń z okolic Łodzi i pobliskich miast. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Łódź

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Plus sufit podwieszany Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łódź

2022-12-03 do 2022-12-11

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-08-05 do 2022-08-13

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: mieszkanie deweloperskie, gładź wedle uznania, może być GTA. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-07-28 do 2022-07-28

Zapytanie o położenie gładzi, 180m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 180m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-11-21 do 2022-11-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi