Gładzie w Łęcznej

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 742 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 787 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Łęcznej

Gładzie Łęczna

Solidne Gładzie Łęczna

2 opinie

Eksperci z Karolina Dariusz Kawiak to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnego gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Miko-Remonty Michał Mikołajewski - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Łęczna

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe

3 opinie

Wykonanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Miko-Remonty Michał Mikołajewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

eDom s.c. - Solidne Gładzie Gipsowe Łęczna

eDom s.c.

31 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to zaufaj doświadczeniu eDom s.c.. Łęczna i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Arche Maciej Czyż - Staranne Gładzie Gipsowe w Łęcznej

Staranne Gładzie Gipsowe w Łęcznej

3 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Arche Maciej Czyż. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Tomasz Kraska - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Łęczna

Tomasz Kraska

9 opinii

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Tomasz Kraska. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Grześ-bud Grzegorz Stępniak - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łęczna

Grześ-bud Grzegorz Stępniak

2 opinie

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Grześ-bud Grzegorz Stępniak. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Elektryczne Grzegorz Caban - Solidne Gładzie Szpachlowe Łęczna

Usługi Elektryczne Grzegorz Caban

2 opinie

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Usługi Elektryczne Grzegorz Caban. Łęczna - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Spec-Bud - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Łęczna

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

3 opinie

Powierz zadanie położenia gładzi profesjonalistom firmy Spec-Bud z miejscowości Łęczna. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Łęcznej są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Niko-bud - Znakomite Gładzie Gipsowe Łęczna

Znakomite Gładzie Gipsowe Łęczna

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to zaufaj doświadczeniu Niko-bud. Łęczna i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Abstrakcja Piotr Grzesiuk - Staranne Gładzie Na Mokro Łęczna

Staranne Gładzie Na Mokro

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie na mokro to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Abstrakcja Piotr Grzesiuk poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 29 zleceń na kładzenie gładzi w Łęcznej

Gładzenie Ścian Łęczna

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe gładzenie ścian w rejonie Łęcznej i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Łęczna

2023-09-28 do 2023-10-06

Rewelacyjne Położenie Gładzi Łęczna

Klient napisał "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Świdnika i okolicznych powiatów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Świdnik

2023-07-18 do 2023-07-26

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Turka

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Turka

2023-07-09 do 2023-07-17

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako specjalisty od gładzenia ścian to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Dys

2023-10-24 do 2023-10-24

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 43m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Lublin

2023-08-01 do 2023-08-09

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Łęczna

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Lublina i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lublin

2023-07-11 do 2023-07-11

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Rewelacyjne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lublin

2023-09-10 do 2023-09-18

Szukam firmy na położenie gładzi, 38m², Lublin

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający położenie gładzi są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od położenia gładzi. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Lublin

2023-10-15 do 2023-10-23

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Lublin

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z rejonu Lublina i okolic. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lublin

2023-10-27 do 2023-11-04

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Zrealizuj zlecenie najlepszego kładzenia gładzi o treści "Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 86m²", jako profesjonalista z miejscowości Lublin. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Lublina jesteś w ścisłej czołówce. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Lublin

2023-05-26 do 2023-06-03

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Poszukujesz klienta jako ekspert od profesjonalnego kładzenia gładzi w miejscowości Lublin lub na terenie Lublina? Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Lublin

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zrealizowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lublin

2023-11-11 do 2023-11-19

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Interesuje mnie położenie gotowej gładzi w wiadrach w nowym developerskim mieszkaniu ,rynek pierwotny. Oraz malowani...

 • Lubartów

2023-09-29 do 2023-10-07

Położenie gładzi, 45m², Lubartów

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zapytanie o pierwszorzędne gładzenie ścian z Lubartowa. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Lubartów

2023-09-29 do 2023-10-07

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Jabłonna Druga

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Jabłonna druga

2023-06-10 do 2023-06-18

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 16m², Natalin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 16m² Informacje dodatkowe: Poszukuję osoby do położenia gładzi gipsowej w pomieszczeniu na poddaszu: 10m2 ściany i 6m2 sufitu Termin rozpoc...

 • Natalin

2023-11-23 do 2023-12-01

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Chełm

Ten Zleceniodawca potrzebuje profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Chełm

2023-10-28 do 2023-11-05

Solidne Gładzie Łęczna

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chełm

2023-10-28 do 2023-11-05

Zapytanie o położenie gładzi, 150m², Chełm

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chełm

2023-07-19 do 2023-07-27

Szukam firmy na wykonanie gładzi gipsowych, ok. 1000m2, Żółkiewka-Osada

Zakres zlecenia: wykonanie gładzi gipsowych Powierzchnia: ok. 1000m2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Żółkiewka-Osada

2023-11-17 do 2023-11-25

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Strzeszkowice Duże

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Strzeszkowice duże

2023-06-28 do 2023-07-06

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Położenie gładzi, 101-300m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Bobowiska

2023-07-06 do 2023-07-14

Zapytanie o położenie gładzi, 15m², Kraśnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi w pokoju ściany i sufit 15 metrow Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kraśnik

2023-10-04 do 2023-10-12

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Na płytach OSB potrzebuje zrobić karton gipsu a potem gładź Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termi...

 • Zamość

2023-08-13 do 2023-08-21

Perfekcyjne Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Puławy

2023-06-10 do 2023-06-18

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Biała Podlaska

2023-09-12 do 2023-09-20

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Biała Podlaska

2023-06-08 do 2023-06-16

Gładzenie Ścian

Poszukujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowego gładzenia ścian w rejonie Hrubieszowa lub w pobliskim rejonie? Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Hrubieszów

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Hrubieszów

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy położenie gładzi w rejonie Hrubieszowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Hrubieszów

2023-06-11 do 2023-06-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi