Gładzie w Łęcznej

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 859 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 348 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Łęcznej

Gładzie Łęczna

Solidne Gładzie Łęczna

2 opinie

Eksperci z Karolina Dariusz Kawiak to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnego gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

eDom s.c. - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Łęczna

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe

31 opinii

Wykonanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. eDom s.c. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Tomasz Kraska - Solidne Gładzie Gipsowe Łęczna

Tomasz Kraska

4 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to zaufaj doświadczeniu Tomasz Kraska. Łęczna i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Spec-Bud - Staranne Gładzie Gipsowe w Łęcznej

Staranne Gładzie Gipsowe w Łęcznej

3 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Spec-Bud. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Elektryczne Grzegorz Caban - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Łęczna

Usługi Elektryczne Grzegorz Caban

2 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Elektryczne Grzegorz Caban. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Niko-bud - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łęczna

Niko-bud

1 opinia

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Niko-bud. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Abstrakcja Piotr Grzesiuk - Solidne Gładzie Szpachlowe Łęczna

Abstrakcja Piotr Grzesiuk

1 opinia

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Abstrakcja Piotr Grzesiuk. Łęczna - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Remonty Pawel Sniadkowski - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Łęczna

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Powierz zadanie położenia gładzi profesjonalistom firmy Remonty Pawel Sniadkowski z miejscowości Łęczna. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Łęcznej są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

"JAN-BUD'' - Znakomite Gładzie Gipsowe Łęczna

Znakomite Gładzie Gipsowe Łęczna

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to zaufaj doświadczeniu JAN-BUD. Łęczna i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Niko bud Szczepan Barański - Staranne Gładzie Na Mokro Łęczna

Staranne Gładzie Na Mokro

Uważasz, że staranne gładzie na mokro to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Niko bud Szczepan Barański poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 29 zleceń na kładzenie gładzi w Łęcznej

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Świdnik

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Świdnik

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 50m², Świdnik

Wykonanie gładzi dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 50m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Świdnik

2022-10-13 do 2022-10-21

Profesjonalne Położenie Gładzi Łęczna

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świdnik

2022-08-08 do 2022-08-16

Doskonałe Kładzenie Gładzi Łęczna

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Wojciechów

2022-09-24 do 2022-10-02

Najlepsze Gładzie Łęczna

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Informacje dodatkowe: powierzchnia sufitow: ok. 50m2 powierzchnia ścian: ok. 150m2 3 pokoje + hall gładzie gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Lublin

2022-12-28 do 2022-12-28

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2023-01-28 do 2023-02-05

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Łęczna

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Szlifowanie boazerii drewnianej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m²". Wykonaj usługę pierwszorzędnego gładzenia ścian jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Lublina i okolicznych powiatów. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Lublin

2022-10-31 do 2022-11-08

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-08-24 do 2022-08-26

Położenie gładzi, do 100m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Miało być bez gładzi ale potrzebujemy pilnie położyć przynajmniej w salonie o powierzchni 30m2. Ściany około ...

 • Lublin

2022-10-21 do 2022-10-29

Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od gładzi szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Lublin bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Lublin

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Lublin

Gładzenie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Lublin

2022-12-07 do 2022-12-15

Szukam firmy na położenie gładzi, 47m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 47m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Najlepsze Gładzie

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lublin

2022-12-14 do 2022-12-22

Szukam firmy na położenie gładzi, 3000m², Lubartów

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na wyjątkowe gładzenie ścian w Lubartowie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lubartów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Chełm

Ten Klient jest zdania, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Chełm

2022-10-21 do 2022-10-29

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Radzyń Podlaski

Planujesz wykonać zlecenie na gładzenie ścian, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m² to świetny wybór. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zamość

2022-10-25 do 2022-11-02

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m², Puławy

Chcesz wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m² to dobry pomysł. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 13m² Informacje dodatkowe: Na mokro, bez szlifowania na sucho. Tylko jedna ściana 5m x 2,5 m Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Puławy

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Łuków

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego położenia gładzi o treści "Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m²", jako ekspert z miejscowości Łuków. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łukowa jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Łuków

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 17:58

Zapytanie o położenie gładzi, 140m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2022-08-20 do 2022-08-28

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Biłgoraj

2023-01-09 do 2023-01-17

Solidne Położenie Gładzi

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Lubelskiego oraz przyległych powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Annopol

2022-10-15 do 2022-10-23

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Trojanów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trojanów

2022-10-22 do 2022-10-22

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Nisko lub sąsiednim mieście. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Nisko

2023-02-07 do 2023-02-08

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Gładź wapienna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nisko

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na gładzie, 30m², Ostrowiec Świętokrzyski

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 30m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: położenie g...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-10-05 do 2022-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi