Gładzie w Chełmie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 228 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Chełmie

Gładzie Chełm

Mar-bud

4 opinie

Zleć prace dotyczące kładzenia gładzi ekspertom z miejscowości Chełm. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Chełma nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

ANDRZEJ GŁUSZEK - Staranne Gładzie Gipsowe Chełm

ANDRZEJ GŁUSZEK

25 opinii

Myślisz, że staranne gładzie gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Remont Service - Perfekcyjne Gładzie Chełm

Remont Service

4 opinie

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego gładzi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Usługowo - Handlowa "MARCEL" Mirosław Ogrodnik - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Chełm

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

1 opinia

Wybierz specjalistów z Firma Usługowo - Handlowa MARCEL Mirosław Ogrodnik jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najwyższej klasy gładzenia ścian na terenie Chełma. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Gabriel Zygmunt - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Chełm

Najlepsze Gładzie Szpachlowe

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Gabriel Zygmunt. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY - Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Chełm

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

1 opinia

Potrzebujesz fachowców od wysokiej klasy położenia gładzi w miejscowości Chełm lub w rejonie powiatu? Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

CHATY I KWADRATY - Porządne Gładzie Gipsowe Chełm

CHATY I KWADRATY

8 opinii

Jesteś zdania, że porządne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z CHATY I KWADRATY doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ECO HOME EXPERT RAFAŁ KOWALCZUK - Znakomite Gładzie Gipsowe Chełm

Znakomite Gładzie Gipsowe Chełm

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij ECO HOME EXPERT RAFAŁ KOWALCZUK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Zachęcamy do zadawania pytań.

Sokół Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Solidne Gładzie Szpachlowe w Chełmie

Solidne Gładzie Szpachlowe w Chełmie

5 opinii

Sokół Usługi Remontowo-Wykończeniowe świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Chełma i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

ARI - Doskonałe Gładzenie Ścian Chełm

Doskonałe Gładzenie Ścian Chełm

2 opinie

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z Chełma. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 24 zleceń na kładzenie gładzi w Chełmie

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Chełm

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chełm

2022-10-21 do 2022-10-29

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Chełm

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wojciechów

2022-09-24 do 2022-10-02

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Chełm

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian wykonaj zlecenie na gładzenie ścian. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Zamość

2022-10-25 do 2022-11-02

Gładzenie Ścian

To zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Świdnik i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Świdnik

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 50m², Świdnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świdnik

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m², Świdnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świdnik

2022-08-08 do 2022-08-16

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Informacje dodatkowe: powierzchnia sufitow: ok. 50m2 powierzchnia ścian: ok. 150m2 3 pokoje + hall gładzie gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Lublin

2022-12-28 do 2022-12-28

Położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 15m², Lublin

Gładzenie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lublin

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

Nie trać czasu i wybierz zapytanie o perfekcyjne kładzenie gładzi z Lublina. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Lublin

2022-10-31 do 2022-11-08

Położenie gładzi, 10m², Lublin

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Położenie gładzi, 10m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lublin

2022-08-24 do 2022-08-26

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-10-02 do 2022-10-10

Położenie gładzi, do 100m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Miało być bez gładzi ale potrzebujemy pilnie położyć przynajmniej w salonie o powierzchni 30m2. Ściany około ...

 • Lublin

2022-10-21 do 2022-10-29

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-12-07 do 2022-12-15

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Chełm

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Szukam firmy na położenie gładzi, 47m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Najlepsze Gładzenie Ścian

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Lublina. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Lublin

2022-12-14 do 2022-12-22

Szukam firmy na położenie gładzi, 3000m², Lubartów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 3000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubartów

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Biłgoraj

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Biłgoraj

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Radzyń Podlaski

Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Radzyń Podlaski. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Radzynia Podlaskiego jesteś jednym z najlepszych. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Biała Podlaska

Jeżeli realizujesz zlecenia na wysokiej klasy położenie gładzi w rejonie Białej Podlaskiej i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Biała Podlaska

2022-08-20 do 2022-08-28

Szukam firmy na położenie gładzi, 100m², Puławy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 100m² Informacje dodatkowe: gładż bezpyłowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Puławy

2022-07-16 do 2022-07-24

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m², Puławy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Najlepsze Gładzie Chełm

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 13m² Informacje dodatkowe: Na mokro, bez szlifowania na sucho. Tylko jedna ściana 5m x 2,5 m Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Puławy

2022-07-31 do 2022-08-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi